• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.

    Červený trpaslík - Zpátky na Zemi

    139 hlasy od 139 respondentů

      rozbalit záhlaví
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      AMANT: Dovolíte? S dovolením. Někteří z nás mají důležitější věci na práci než vrtět zadkem.
      AMANT
      AMANT --- ---
      PIKKMA: Už to skoro bude. Tohle je můj speciální extra-dlouhý pozdrav, který je vyhrazen jen důležitým lidem.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      AMANT: Oni to nevidí, ale já ano. Já vím, o co jde. Stal se z tebe nebetyčný drzoun!
      AMANT
      AMANT --- ---
      PIKKMA: Nejde jen o tvou stravu. Ale o tvé zdraví vcelku. Přiznej si to. Jíš svinstvo. Vůbec necvičíš. Kouříš. Piješ. A popravdě začíná to být vidět.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      DRASTICS: Stále nedokážu pochopit lidské emoce. Chvilku se raduju a vzápětí bych brečel. Co to se mnou je? Hned jsem dole, hned nahoře, jako párek klokanů v době páření.
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      AMANT: Žárlil jsi na mě tak, že se ti zasekl celý systém. Protože jsi žárlil jako blázen. To mně jsi tak záviděl! Mě!
      AMANT
      AMANT --- ---
      KACHENNA: Vyhrál jsem zájezd na Mauricius, nebo sporťák, či nádhernou soupravu kalíšků na vejce. „Setřete mincí a zjistíte, zda vyhráváte.“
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      DRASTICS, AMANT: Viděli jste to o těch losech?
      AMANT
      AMANT --- ---
      DRASTICS: Víš, Kocoure, zelená kašmírová košile s jezdeckými keprovými kalhotami, ti zaručí módní vzhled!
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      AMANT: Promiňte. Promiňte, asi máte spoustu práce, ale já Vám musím říct, že jste můj nejoblíbenější fašistický diktátor v historii. Mám všechny Vaše válečné deníky a to Vaše italské tažení bylo dokonalé!
      AMANT
      AMANT --- ---
      PIKKMA: Budu teď vzadu, korelovat... tam vzadu.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      Hehehe. No už je čas, abych šel. Čeká na mě tučňák, s nímž jdu na procházku.
      AMANT
      AMANT --- ---
      Nejsem sice psycholog, ale je možné, že ta bezúčelná prázdnota našeho marného pachtění ho začíná nahlodávat.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      AMANT: Pravděpodobně to znamená, že se virus štěstí vyčerpal.
      AMANT
      AMANT --- ---
      PIKKMA: Jakého mozku? To ty jsi mě vždycky připravil o úspěch, což je vědecky dokázáno.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      AMANT: Rimmere, na tuhle průpovídku by jsi neulovil ani mrtvýho koně bez mozku.
      AMANT
      AMANT --- ---
      Nepropadejte panice. To je můj penis a dostal se na svobodu.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      Uděláme psychopatograf. Tak zjistíme, kdo je ten pomatenec.
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      PIKKMA: Krytone, poznám, když lžeš. Podupáváš pravou nohou. Ani o tom nevíš.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      KACHENNA: Vražda druhého stupně? Tisíc lidí? To bych si pamatoval!
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      AMANT: vyhladil celou populaci týhle planety
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam