• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.

    Červený trpaslík - Zpátky na Zemi

    139 hlasy od 139 respondentů

      rozbalit záhlaví
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      CERNYRYBIZ: Klídek, o nic nejde. Řeknu ti, co dělat a jak se chovat. Úplně všechno. Důvěřuj mi.
      CERNYRYBIZ
      CERNYRYBIZ --- ---
      HNILOB: Znáš mě, udělal bych cokoli, abych se vyhnul večeři s admirály.
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      DRASTICS: Pařba a flink chtěj celýho člověka!
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      HNILOB: Ea, Holly, kdepak je moje paže? Tahle není moje. Čí je tahle paže?
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      AMANT: Něco není jak má?
      AMANT
      AMANT --- ---
      HNILOB: Ale né!! To snad... né!! Chcete... chcete vážně říct, že jste Rimmerovi toho blbečka baštili celou tu dobu? Štyry roky?! Né, to je teda fór, to je fakt fór!
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      AMANT: Tenhle frajer s náma nepoletí. Zbláznil by se. Už ho vidim, jak s náma jede až do rána a mrská šipky na rosničku.
      AMANT
      AMANT --- ---
      KACHENNA: Třeba se s tím rozumně domluvíme. Otevři komunikační kanály, vysílej na všech frekvencích a ve všech známých jazycích, včetně velštiny.
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      AMANT: Nějaký sprostý telefonát. Myslím, že je pro Vás.
      AMANT
      AMANT --- ---
      KACHENNA: Promiňte, falešnej poplach.
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      AMANT: Kdes to sebral, Rimmere? Nic o ženách nevíš. Nevíš nic vo ničem. Víš, jak jsme koukali na ten dokument vo ňadrech? Myslel sis, že aureola je španělskej brankář.
      AMANT
      AMANT --- ---
      KACHENNA: A víš, že se pleteš? Nám to totiž s Karen pěkně šlapalo, a to dokonce pěkně dlouhou dobu.
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      AMANT: Naposledy jsem ho viděl, když přemalovával chodbu zpátky z vojenské šedi na ocelovou šeď. Úplně se zbláznil!
      AMANT
      AMANT --- ---
      R_U_SIRIOUS: Ne tak docela. My hledáme stvořitele vaší rasy, praotce národa, prvního Rimmera, pravzor vašeho druhu.
      R_U_SIRIOUS
      R_U_SIRIOUS --- ---
      AMANT: Jiná možnost tu ani není. Ale buď rád, že tu jsem. Kdybych nepil vodu a nečůral víno, nemáte se čím opíjet.
      AMANT
      AMANT --- ---
      Jíme všichni to samé?
      R_U_SIRIOUS
      R_U_SIRIOUS --- ---
      AMANT: Bodejť, vždyť je to ta zhoubná. Neber si to osobně, ale teče ti oko.
      AMANT
      AMANT --- ---
      R_U_SIRIOUS: Je to ta tvoje součást, která přátelům ubližuje.
      R_U_SIRIOUS
      R_U_SIRIOUS --- ---
      AMANT: Dobře, díky. Už jsem ji našel. Někomu se ji nepodařilo spláchnout do protivektoru. Vynořila se zpět. Mám radost.
      AMANT
      AMANT --- ---
      R_U_SIRIOUS: Já nevím. Třeba ti chtějí zpestřit let. Kdyby sis odskočil hned zkraje, tak by ses pak ukousal nudou.
      R_U_SIRIOUS
      R_U_SIRIOUS --- ---
      Neviděl tu někdo někde náhodou moji myšlenku? Nemůžu ji najít.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam