• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.

    Červený trpaslík - Zpátky na Zemi

    139 hlasy od 139 respondentů

      rozbalit záhlaví
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      HAR4NT: Bezva! Protože jak začneš myslet na to, kolik hodin jsi tvrdnul doma a zabíjel čas, zatímco ona byla na všech čtyřech pokrytá penězma a jeho strojek na navlhčování prstu makal přesčas, tak se z toho zcvokneš.
      HAR4NT
      HAR4NT --- ---
      KACHENNA: Na tom nesejde, Listere. Jedno děvče, co bylo do mě absolutně blázen, víc vědět nemusíš.
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      HAR4NT: To myslíš vážně? To jeho řádění dělá větší randál než duo jódlujících žampionů po svatbě! Teď už ho musela slyšet celá loď.
      HAR4NT
      HAR4NT --- ---
      PIKKMA: Neptejte se, co pro vás vaše vlast může udělat. Ptejte se, co můžete pro svou vlast udělat vy.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      MRLAH: Nikdo není lepší, než pan Úchvatný a nikdo nebude říkat princi z Fešákova, co má dělat
      MRLAH
      MRLAH --- ---
      HAR4NT: Jestli bere tu beztvarou slizku někam, kde budou sami mezi třema očima, tak já mu to přeju.
      DRASTICS
      DRASTICS --- ---
      HAR4NT: Pravda je neuchopitelná. Poletuje si jako světluška studenou nocí. Duše pohrává si s ní, mate ji. Muka... bolestně tápou navěky a marně.
      HAR4NT
      HAR4NT --- ---
      HNILOB: Ty víš, že bych nosil radši puky nakřivo a polyesterovou kravatu, než abych souhlasil s dutohlavem. Ale tentokrát má pravdu.
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      MRLAH: citronek?
      MRLAH
      MRLAH --- ---
      MATHES: Tohle jsi ho naučil? To je úžasné! Měli byste jít do soutěže „Co je to za ovoce?“
      LOVE_DALI
      LOVE_DALI --- ---
      MATHES: Už je mi nanic z řečí o těch blbejch kočkách! Zabývám se důležitějšími věcmi než jakou praštěnou kartonovou čepici nosit na hlavě!
      MATHES
      MATHES --- ---
      LOVE_DALI: Tvrdím to já a Albert Einstein, mockrát děkuju. Na tomhle jsme se náhodou s Albem shodli.
      LOVE_DALI
      LOVE_DALI --- ---
      MATHES: Dej si voraz! To by bylo málo i na skleničku vody!
      MATHES
      MATHES --- ---
      MRLAH: Ten člověk jí neustále roastbeef!
      LOVE_DALI
      LOVE_DALI --- ---
      KACHENNA:
      MRLAH: Neustále propadá u zkoušek!
      MRLAH
      MRLAH --- ---
      LOVE_DALI: Kamila vypadá jako Vaše švagrová? Co je s ní? Měla nějakou příšernou autonehodu?
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      LOVE_DALI: Jsem si jistý, že bude přínosem pro náš tým.
      LOVE_DALI
      LOVE_DALI --- ---
      LOVE_DALI: Já myslel, že Marie Stuartovna.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      LOVE_DALI: Tak na to půjdeme jinak. Měl jsi halucinace, viď?
      LOVE_DALI
      LOVE_DALI --- ---
      PIKKMA: Botanické zahrady: vadný propustný obvod. Chodba 147: zaseklé dveře.
      PIKKMA
      PIKKMA --- ---
      LOVE_DALI: Jestli si chceš zahrávat se smrtí, prosím, ale neotravuj moje zvukové vlny. Vypnout!
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam