• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    MATHES: Je to takovej psychopatickej zabiják, ale má i svý světlý stránky!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PIKKMA: Božíčku, to je Marilyn Monroe!
    MATHES
    MATHES --- ---
    PIKKMA: Tak už víme, co vám dáme k Ježíšku: lobotomii a vypolštářovanou cimru. Holly, musím už letět. Informuj mě o vývoji událostí, ano?
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HAR4NT: Hele, naučím tě lhát a podvádět za každou cenu. Naučím tě být protivný, krutý a kousavý. Jedině takhle nabouráme tvůj program a pak budeš nezávislej!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Slavný soude! Vidíte tady muže. Muže, který skládal a propadl u důstojnických astronavigačních zkoušek nejméně třicetkrát. Tento nešťastník, tento hlupáček, tato parodie na muže...
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    HAR4NT: Pokaždé v ženské společnosti. Mě shodíš a sám válíš machra!
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PIKKMA: Dobře, seš mastnej hnus s dechem, co by zahnal grizzlyho.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    KBN: Do smrti už budu muset chodit na léčení. Byl jsem i ve vaně a taky mockrát pod sprchou. Tak nemáte co k tomu dodat?
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    HAR4NT: Jediná cesta vedla na sever; tak jsem to risknul a modlil se, aby mi bohové přáli. Vzal jsem kostky a hodil dvě šestky.
    KBN
    KBN --- ---
    HAR4NT: no a co to je?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    DRASTICS: Tak tohle číslo vezmete, vynásobíte šesti a máte to Vaše, Vaše zlaté číslo.
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: A zadek si vyhoblovalaHAR4NT: až na kost!
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    HAR4NT: Možná se dokonce zpotím a budu si muset svlíct košili. Jestli k tomu dojde, radím vám, ať si spíchnete ňákej bryndák na sliny. Jinak se budete klouzat a smekat po celý stanici. Hehehe.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KACHENNA: Naprosto bezpečné. Navíc je to minimální dávka, která účinkuje pouze tři minuty.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    HAR4NT: Nemyslíte, že by si toho všimnul? To ho mám při večeři zabavit a vy zatím zmizíte pod stolem?
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KACHENNA: Sada na opravu duší již na Vás čeká.
    KACHENNA
    KACHENNA --- ---
    HAR4NT: Nosím ho s sebou všude – na záchod, do koupelny, všude možně. Kdyby Kochanská teď prošla těma dveřma a chtěla sex, nacpal bych si ho mezi půlky a šel na věc.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    KACHENNA: Tahali jsme jenom kondomy. No vážně! Chyt` jsem tam kilovýho, černě pruhovanýho macka! Byl asi takhle velikej!
    DRASTICS
    DRASTICS --- ---
    KACHENNA: To není důležité. Konečně rande!
    MATHES
    MATHES --- ---
    KACHENNA: Slyšel jste to, pane? Listere, máš vůbec představu, jaký je trest za nazvání nadřízeného technika magorem?!?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam