• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.

    Červený trpaslík - Zpátky na Zemi

    139 hlasy od 139 respondentů

      rozbalit záhlaví
      FREEM
      FREEM --- ---
      TRANCEWARP: Její smrt mě fakt zasáhla. Srazil ji náklaďák a když ji pak policajt obkresloval, musel si sehnat další křídu!
      TRANCEWARP
      TRANCEWARP --- ---
      Tak a uz to neni lepsi...

      Zemřela Olivia Newton-Johnová, představitelka Sandy z Pomády. Bylo jí 73 let - Aktuálně.cz
      https://magazin.aktualne.cz/kultura/ve-veku-73-let-zemrela-australska-herecka-olivia-newtonova-j/r~86d9bf40175311edba63ac1f6b220ee8/
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      KACHENNA: To jen proto, že nevědí, kdy je pereš! Pár plakátů a nějaké video o rozverných krasotinkách a garantuju ti, že prádelna bude narvaná!
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      HNILOB: Áááá!!! Vzhůru do bublin! Ha, ha! Pánové, jsem tak vzrušený, že mám všech šest bradavek v pozoru!
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      KACHENNA: Kápnul jsi na to. Tvůj mozek je rychlejší než děcko po prvním kari.
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      HNILOB: Takže, když vejdu do té místnosti, uvidím svůj dokonalý protějšek?
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      MATHES: To je kvůli ní, že? Co jsou z ní všichni paf.
      MATHES
      MATHES --- ---
      HNILOB: Ztrapňuješ mě jako vždycky, viď? To jsi celý ty. Dokonale mě ponížíš před tímhle xenofobním, úchylným vrahem... Nic ve zlém!
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      KACHENNA: Vyměňovals mi značky na studijním plánu, takže jsem místo na důstojnické státnice šel plavat.
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      HNILOB: Co blázníš? Tohle ne, ježiši! Na tohle je moje břicho moc zesláblé!
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      MATHES: Nevejrej na mě, Gándhí!!! K zemi a padesát kliků. Hned!!!
      MATHES
      MATHES --- ---
      HNILOB: Sakra, musíš to rozmazávat? Hovořil jsem o právu válečných zajatců na nenásilné zacházení.
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      FREEM: Říkal jste, že mám vypadat nenápadně.
      HAR4NT
      HAR4NT --- ---
      FREEM: Kristepane, ještě, že nedělal gynekologa.
      FREEM
      FREEM --- ---
      HNILOB: V tom případě budu lhát a tvrdit, že jste zdravý jako rybička..
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      FREEM: U všech psů, tohle slovo neříkej!
      FREEM
      FREEM --- ---
      HNILOB: Aááh, máme listopad! Nadchází ti čas koupele.
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      SCHWAB: Já za to nemůžu. Mně se stávají jen hrozné věci!
      SCHWAB
      SCHWAB --- ---
      HNILOB: Nepovídej. Tys ho zaparkoval. Ty jsi zapomněl, na které planetce jsi ho nechal.
      HNILOB
      HNILOB --- ---
      KACHENNA: To ale nemění nic na tom, že jediný způsob, jak najít loď a přežít ve zdraví, stojí na disciplíně, cílevědomosti, a tam kde to jde, na slušném sestřihu.
      KACHENNA
      KACHENNA --- ---
      HNILOB: Neříkej jim to. Ať nevědí, co je čeká. Chudák starej Rimmer by neměl vědět, že ho šest set let bude pronásledovat smečka jeho klonů.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam