• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KEJNORED DWARF: KOMUNITA BRAMBOROVÝCH LIDÍ - tři milióny let na nyxu.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    MULTICAT: Snad bych moh vyzkoušet... A teď tu rybku ňamku zbaštím!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    PUBLICURINATION: Nemusíte hned mňoukat jako Janek. Vaše čichová integrita je nám svatá!
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    MULTICAT: Ze mě nevyrazíš nic lepšího než Malýho rybáře
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    PUBLICURINATION: Áááá! Samožerský režim. No, jen těžko vás mohu zachraňovat celý den.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    MULTICAT: Tak to bych netvrdil. Cítím, že by se tu našlo řešení za pomoci trojúhelníků.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    PUBLICURINATION: Jenom proto, že jsem nevymaloval Sixtinskou kapli, jsem určenej k likvidaci?
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    Autodestrukční program pokračuje. Detonace za pět sekund.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    MULTICAT: Rozumím, počítači. Připrav se k přeskoku.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    HNILOB: Pokud nemáte příliš na spěch, pane Rimmere, mohli bychom si v mé kajutě pár hodin zasouložit.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PUBLICURINATION: Odebereme se nyní do meditační komnaty. Dnes spolu strávíme plodný večer, hledáním odpovědí na metafyzické záhady, jež sužují lidstvo od počátku věků.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    HNILOB: Nevím, co jste zač, ani co máte za lubem, ale nic víc ze mě nedostanete. Klidně si mě natírejte olejem. Můžete svým jazykem a plnými smyslnými
    rty dráždit mé erotogenní zóny až na hranici sexuální extáze. Musím vám ale říct, že moje koule něco vydrží.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PUBLICURINATION: Pročetl jsem si veškerou dokumentaci. Je to jen mluvící budík, který vám nabídne ranní toast a nezávaznou konverzaci.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    KBN: Identifikace dokončena. Lidská rasa, 23.století.
    KBN
    KBN --- ---
    PUBLICURINATION: no a co to je?
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    HNILOB: Dlabu na tebe, ty hadronová kebule!
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PUBLICURINATION: Jenže ti dávám pokutu čtvrt cigarety za znevažující tón při slově „souhlasí“ u homogenizovaných pudinků.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    HNILOB: U všech koček, to se mi snad zdá! Vypadám přímo žalostně…asi jako ty v nejlepších šatech.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PUBLICURINATION: Ne! Nikdo není lepší, než pan Úchvatný a nikdo nebude říkat princi z Fešákova, co má dělat.
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    MULTICAT: Kapitánovy záznamy: Žádal o pracovní neschopnost z důvodu průjmů nejméně v pěti stech případech. Deset let se živil doplňováním regálů v obchodě, odkud odešel, neboť se odmítal stát otrokem své kariéry. Vyhlídky na povýšení: nulové.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    HNILOB: Co kdyby sis přečet svou košili, Listere? To je zřejmě román od Victora Huga.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam