• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOféNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007)
    NYX
    NYX --- ---
    parametr "ignore_mail" v requestu by mel ted v xml jen vypsat pocet zprav, ale uz neposilat jejich obsah (+ je neoznacovat jako prectene)

    a snad uz zase funguje to odesilani zprav pres xml

    otestujte oboje prosim :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Tak se bohuzel povedlo NYXovi promazat i kluby:
    * Laddobarův klient
    * Nyx.Witch Client Library by Jachymko + jeho NyxWokno (nutný .NET) + Konzolovy klient pod Linux (nutný MONO)

    Takze dalsi jediny klient co tu spolu s timhle zustava je: [ Kyx - Nyx klient do system traye ]

    A vlastne i perl-engine: [ perl-nyx: vyvoj externich klientu v perlu ]
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Jo a az budu mit trochu casu (o prazdninach) tak tam nakonfiguruju i Trac na nahlasovani chyb...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Povedlo se mi nalézt veřejný SVN server, taže nyní máte možnost stahovat zdrojáky přímo ze SVN, teda kdo chce :)

    více: [ féNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.84 [20b54] (11. dubna 2006) ]
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ted jsem koukal, ze nejak nefunguje automaticka aktualizace, tak stahujte rucne:
    http://nyx.arcao.com/fenyx/fenyx_autoupdate_2_0_0_85.exe
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    pro ostatni:

    a provedl ji kompletni instalaci? mimochodem, co mas za verzi?

    Jinak muzes skusit nainstalovat MSXML 4, ktera by se mela instalovat automaticky v instalaci feNyxe.
    http://download.microsoft.com/download/9/6/5/9657c01e-107f-409c-baac-7d249561629c/msxml.msi

    Nebo pripadne zkus spustit "regsvr32.exe odlist.ocx".

    jinak uz nevim
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    DARKANATOLE: poslal jsem ti neco do posty
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    pres autoupdate je k dispozici nova verze 20b55, ktera opravuje to CPU na 100% a navazuje na verzi 20b54.

    Momentalne nemam cas, tak snad v patek vzdam komplet instalaci + zverejnim zdrojaky.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    SKAFF: ale ja vim :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    SKAFF: Ach, jo, pac to pouziva IE object... No dobre, uz to du predelat :/
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MARECEK: uvidime...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MARECEK: Hodim si to do faq...
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    tak mě napadlo....-co kdyby si fenyx stahnul dejme tomu posledních 10 zpráv z pošty a nezobrazoval jenom zprávy který byly poslaný a přijatý jenom během jeho poslední session??? - když používam fenyx abych nemusel lézt na nyx skrz web tak by tohle mohlo lecos usnadnit ježto když si chci přečíst poslední kousky co mi přišly tak tam stejnak musim....
    jo a sorry za ten dlouhej link.... :-)
    DONALD
    DONALD --- ---
    ARCAO: diky!

    fenyx_2083.exe funguje perfekte
    fenyx_2084_postbuild_corrected_errors.exe mi dela ten problem co jsem tady psal
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    DONALD: Tady mas samotny exace, meli by jit spustit: http://nyx.arcao.com/fenyx/versions/

    Ta verze 2.0.84 ma uz opravene chyby co to byli nahlaseny...
    Verze pod 2.0.81 obsahuji MSXML 3 SP ?? (myslim, ze 6), pokus si mel nainstalovane predchozi verze, tak by ti meli fungovat...

    ARCAO
    ARCAO --- ---
    a bud budouci 78, nebo 78
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ARCAO: jeste sem tu nasel zdrojaky 80
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    DONALD: verzovat jsem zacal az od verze 81 takze ti muzu nabidnout tu verzi 81 a vejs...
    DONALD
    DONALD --- ---
    ARCAO: nemas ke stazeni starsi build? bych zkusil jesli to opravdu je tim novym nebo ne..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam