• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOféNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007)
    NYX
    NYX --- ---
    PETER_PAN: na to by bylo lepsi udelat ty zalohy v xml + k tomu udelat nejakou hezkou xsl sablonu :)
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ARCAO: bavime se o vyhledavani a trideni jiz ulozenych HTML razenych tak jak je vygeneruje NYX .. na strane nyxu netreba nic menit .. ale neumi tak neumi..
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    PETER_PAN: pokud vim, tohle neumi zadny klient, rozhrani na to neni stavene a kdyby se to melo udelat, tak by se jednalo o parsovani stranek nyxu a hledani urcitejch informaci. A to si myslim ze je cesta do pekel, pac kdyz NYX neco zmeni v kodu, tak to prestane fungovat.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    .. jestli neco takeho existuje a jen jsem to nenasel tak sorry, pokavad nic takoveho neexistuje a vsem pripada ze je zbytecne pak take sorry, jestli se na necem takovem pracuje a jen jsem si toho nevsiml nikde tak take sorry :)
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: nevim jestli to umi tento klient, ale ptam se jestli to umi nejaky klient :-) .. a to konkretne prace se zalohami posty a klubu .. jako hledat ve stare poste nejakou informaci, nebo neco roztridit apod. je fakt problematicke ..

    .. mam na mysli, vyhledavani (zobrazi se vsechny prispevky co obsahuji to a ono, nebo co obsahuji to a ono od tohodle)
    .. moznost KOMU/OD si vytahnout celou komunikaci
    .. dohledavani dalsich veci
    .. diakritika / bez diakritiky (jakoze napisu s diakritikou a vyhleda to i bez diakriticke, nebo obracene) ..
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    ARCAO: určitě ne... mam obyč téma alá win 98 - žádnej tweak...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MARECEK: a nepouzivas v tematu fonty, ktere nemaji moznost zobrazit stredoevropske znaky?
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    ARCAO: mam build 2.0 Build 87 [20b57] ale problém furt trvá... :(
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MARECEK: zkus novou verzi pres ten autoupdate (pokud mas verzi 2.0.86 [20b56], tak spust ynovu program, vono te to upozorni), snad by to uz melo fungovat
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    ARCAO: právě že úplně všude... znaky "ř","ě" a jim podobný nejdou...
    jo jde o xp sp2 en s nahranym mui ale jiná aplikace nikdy neměla problém
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MARECEK: jako v textech mailu a v nazvu klubu? nebo obecne vsude?
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    docela se mi na AJ windowsech sere kódování.... znaky s diakritikou mi nejedou... :-(
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Nová verze 2.0 Build 86 [20b56]:
    • Opravena funkčnost s novýma URL na Nyxu.
    • Přidáno zaškrtávadlo do nastavení na zapnutí / vypnutí zobrazovaní všech booknutých klubů
    • Opravena chyba, kdy ve Firefoxu se otevírala nová záložka s neznámou adresou.
    • InfoPage je nyní komaptibilní s premium mode + možnost kliknout na mail a url, které se otevře ve vychozích prohlížečích
    • Barvy ve friend listu jsou více závislé na nastavení systému
    • Pár úprav ve stahovací třídě
    • Snaha vyřešit memory leaky
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Ok podivam se na to.

    Momentalne je v SVN verze, ktera dokaze zobrazit v okne klubu i kluby bez novych prizpevku...
    NYX
    NYX --- ---
    a taky jste me dost neprudili s tim, ze se vubec nevypisuje nova posta v tom xml :) to jste to nejak obchazeli nebo to proste celou tu dobu nefungovalo? :)
    NYX
    NYX --- ---
    parametr "ignore_mail" v requestu by mel ted v xml jen vypsat pocet zprav, ale uz neposilat jejich obsah (+ je neoznacovat jako prectene)

    a snad uz zase funguje to odesilani zprav pres xml

    otestujte oboje prosim :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Tak se bohuzel povedlo NYXovi promazat i kluby:
    * Laddobarův klient
    * Nyx.Witch Client Library by Jachymko + jeho NyxWokno (nutný .NET) + Konzolovy klient pod Linux (nutný MONO)

    Takze dalsi jediny klient co tu spolu s timhle zustava je: [ Kyx - Nyx klient do system traye ]

    A vlastne i perl-engine: [ perl-nyx: vyvoj externich klientu v perlu ]
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Jo a az budu mit trochu casu (o prazdninach) tak tam nakonfiguruju i Trac na nahlasovani chyb...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Povedlo se mi nalézt veřejný SVN server, taže nyní máte možnost stahovat zdrojáky přímo ze SVN, teda kdo chce :)

    více: [ féNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.84 [20b54] (11. dubna 2006) ]
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ted jsem koukal, ze nejak nefunguje automaticka aktualizace, tak stahujte rucne:
    http://nyx.arcao.com/fenyx/fenyx_autoupdate_2_0_0_85.exe
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam