• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOféNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007)
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    ARCAO: sounds good.....
    dalo by se udělat zobrazení nových příspěvků alá fényx ale jako sidebar?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Neco podstatneho co uz to umi:
    * Pro nalogovani se pouziva https (https pouze pro prihlaseni na ziskani prihlasovaciho cookie, pak uz to hodi na patricnou stranku v http - pozdeji pujde zvolit https)

    Tak a co by to melo umet?
    * Upozornovat na postu ve stylu TB (nastavitelne)
    * Upozornovat na prihlaseny pratele ve stylu TB (nastavitelne)
    * Ukazovat prihlaseny pratele v postrani liste (bude to nekdo chtit?)
    * Rychle napsani posty
    * Upozornovani na odpovedi v klubech (pokud NYXe presvedcim, aby to dopsal i do klient rozhrani, moc se mi nechce prihlasovat na nyx normalni cestou a vytahovat to z html)
    * Zobrazovani klubu s novymi prispevky (bude to nekdo chtit?)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    tak jsem se nejak do toho pomalu pustil. Co to zatim umi? Skoro nic :). Popup menu dokaze automaticky nalogovat do nyxu a ve stavovem radku zobrazuje v zavorce pocet neprectenych prizpevku.

    ISTRAM
    ISTRAM --- ---
    ARCAO: za plugin do FF bych se taky primlouval, pokud mozno ne only-win
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    ARCAO: plugin do ff by byl daleko větší luxus... :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    PETER_PAN: uvidi se
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ARCAO: :-) a nechces tam integrovat funkci, ktera umozni feNYXu pracovat se zalohami posty a klubu ?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Kazdopadne budu pres leto prepisovat feNyxe do c#, jak to vidim (programy ve VB6 maji uz dost problemu a komptibilite na win Vista nevyjimaje), nebo sem premejslel o add-on do FF. Jeste uvidim, co bude jednodussi.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    zatim to resim tak, ze shanim neco takeho : [ PETER_PAN @ Najdeme nejlepsi Utility (vlastni zkusenosti) ]
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    NYX: ano .. ale ted jak na tu zalohu v XML .. a take jako jak treba prevest ty starsi zalohy
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    mám takový problémek s b87 :(

    Nevím jestli se to tu řešilo, ale hází mi GET error po zapnutí a zamrzává
    NYX
    NYX --- ---
    PETER_PAN: na to by bylo lepsi udelat ty zalohy v xml + k tomu udelat nejakou hezkou xsl sablonu :)
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ARCAO: bavime se o vyhledavani a trideni jiz ulozenych HTML razenych tak jak je vygeneruje NYX .. na strane nyxu netreba nic menit .. ale neumi tak neumi..
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    PETER_PAN: pokud vim, tohle neumi zadny klient, rozhrani na to neni stavene a kdyby se to melo udelat, tak by se jednalo o parsovani stranek nyxu a hledani urcitejch informaci. A to si myslim ze je cesta do pekel, pac kdyz NYX neco zmeni v kodu, tak to prestane fungovat.
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    .. jestli neco takeho existuje a jen jsem to nenasel tak sorry, pokavad nic takoveho neexistuje a vsem pripada ze je zbytecne pak take sorry, jestli se na necem takovem pracuje a jen jsem si toho nevsiml nikde tak take sorry :)
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    ALL: nevim jestli to umi tento klient, ale ptam se jestli to umi nejaky klient :-) .. a to konkretne prace se zalohami posty a klubu .. jako hledat ve stare poste nejakou informaci, nebo neco roztridit apod. je fakt problematicke ..

    .. mam na mysli, vyhledavani (zobrazi se vsechny prispevky co obsahuji to a ono, nebo co obsahuji to a ono od tohodle)
    .. moznost KOMU/OD si vytahnout celou komunikaci
    .. dohledavani dalsich veci
    .. diakritika / bez diakritiky (jakoze napisu s diakritikou a vyhleda to i bez diakriticke, nebo obracene) ..
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    ARCAO: určitě ne... mam obyč téma alá win 98 - žádnej tweak...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MARECEK: a nepouzivas v tematu fonty, ktere nemaji moznost zobrazit stredoevropske znaky?
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    ARCAO: mam build 2.0 Build 87 [20b57] ale problém furt trvá... :(
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    MARECEK: zkus novou verzi pres ten autoupdate (pokud mas verzi 2.0.86 [20b56], tak spust ynovu program, vono te to upozorni), snad by to uz melo fungovat
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam