• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOféNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NYX: ok, jdu na to...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: no nemam... ale osobne mi de vpohode spustit multiplayer k COD.
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    hele nevim jak se ti to podarilo, ale kdyz mam pustenyho fenyxe a chci spustit multiplayer Call of Duty, tak mi to nejde :) nemas nic proti ty hre? .)))
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Build 29 na svete, opravuje html znaky v poste - teda maze je a nahrazuje textovymi ekvivalenty...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    JACHYMKO: nojo porad...
    TENCOKACISTROMY
    TENCOKACISTROMY --- ---
    jenom souhlas s JACHYMKO :))
    VB6 je mrtvy woe ;)) //jenom rejpu
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NYX: ne az budu mit cas, tak budou - kua proc existuje tolik kodovania proc neco funguje jen ANSI a neco ANSI a UNICODE, to je na palici...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NYX: pffff, si porid windowsy..... :oP
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: opraveno
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: jj to vim, to se jeste musi doresit.
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    ARCAO: btw v poste v klientovi, kdyz mi prijde napr. nejaky odkaz do posty, tak ho to neprevede do HTML, ale proste to tam vypise <a href="".... atd.., to samy s <br />.
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    ARCAO: na HOME mas spatny odkaz na ten update build...oba dva odkazy stahuji zdrojaky ;)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Novy build!! Opravy viz vise...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ISHIN: msxml by si melohlidat instalator (samorozbalovaci balicek od Microsoftu), poku jde o ty instance, to tam zatim chybi, narvu to tam v dalsim buildu(asi az odpoledne).
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: ok
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    ARCAO: takova malickost ... do ty instalace bych dal jako default nazev toho adresare kam to instalovat bez dlouhyho e...jenom feNyx
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ISHIN: jo ty spatvoreny nazvy klubu jsou fakt problem, neco se s tim pokusim udelat, ale az zitra odpoledne. Pokud de o tooltipy u klubu, tam snad zadny nejsou...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Pro ostatní: pokud vám to píse něco jako chyba při parsování XML dokumentu, tak spustete program s parametrem /debuge a poslete mi soubor debuge.txt. Jo a pro debugovani musite mit build 2.0.0.12 (v pruskumniku: fenyx.exe-vlastnosti-verze-verze souboru), jinak si musite stahnout znova instalaci...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ISHIN: sem ti to posilal do posty...
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    nemam to v rootu...bere mi to taky user a pass, ale ne optiony pro velikost a pozici ty casti Klubu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam