• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOféNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: jj to vim, dneska, az prijdu domu to opravim...
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    od toho posledniho buildu mam takovy problem, v trayi se treba ukazuje:

    Prispevku v klubech: 5

    tak dam Kluby a mam tam treba jenom tri kluby ve kterejch se po 1 novym prispevku...tak musim to okno zavrit a znova zmacknout kluby a uz se to zobrazi ok
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    sakra, to byl ale dobrej bug, kterej jsem vyuzival :)
    LADDOBAR
    LADDOBAR --- ---
    Tak me chybi asi jenom ta volitelnost oznacovani posty za prectenou. Prosim prosim ; )
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NYX: uf tedy:
    * u aktivních přátelů by mohlo ještě být, v jaké lokaci se nacházejí, v jakém modu jsou a id lokace (pro přímý vstup)
    * chtělo by to dodělat odesílání pošty (pro odpovědi na na novou poštu)
    * taky bych se ještě přimlouval, aby se dalo nějakým parametrem udat, že nemá pošta označovat za přečtenou
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    JACHYMKO: ja bych spis uvital:
    # u aktivních přátelů by mohlo ještě být, v jaké lokaci se nacházejí, v jakém modu jsou a id lokace (pro přímý vstup)
    # chtělo by to dodělat odesílání pošty (pro odpovědi na na novou poštu)
    # u klubu by se taky hodila ta idčka, aby až to bude možné se nemuselo vše předělávat
    # taky bych se ještě přimlouval, aby se dalo nějakým parametrem udat, že nemá pošta označovat za přečtenou
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    uz to bezii O-)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Tak je to opraveny. Build 41 na svete...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    PAVLINA2: jojo vim o tom, je chyba v tom nyxlogin.exe, kterej se stara o logovani na nyx - kdyz je fenyx nainstalovany v ceste kde se vyskytuje mezera napr. Program Files, tak to blbe parsuje parametry pri spousteni - klidne si to skuste.

    Kazdopadne se mi to povedlo opravit, takze tak max. do 10 minut by mohla byt oprava na webu...
    PAVLINA2
    PAVLINA2 --- ---
    Ahojky !

    Potvrzuji problém KEEPERa , mě to udělalo taky - prohlížeč v tom nebude mít vliv - moje kombinace je WIN XP, IE 6.0 všechno opatchované na max a sedím za proxy ...
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    ARCAO: tak jsem vyzkousel ten dvojklik na kluby...nejak to nejede, heslo jsem vyplnil (doufam, ze se ti neposila na mail :)) ale kdyz kliknu na klub, tak vyskoci sice okno ale nyx hodi chybu "Error while loading user info." a odlogne me to i v okne kde jsem prihlasenej pres web.

    // Firefox 0.8

    dela to nekomu taky?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Novy build 40. Umoznuje pristupovat primo z okla Kluby do Nyxu - je nutne vyplni pristupove heslo pro web rozhrani - najdete ho v nastaveni. Opravena chyba ze spatnym ukladanim oken - v buildu 36 se mohlo okno uplne zjmensit - ted podchyceno.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    JACHYMKO: presne, to myslim
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    JACHYMKO: cesky...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    trochu jsem promazal a upravil zahlavi klubu, plno veci jsem presunul na nastenku
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    JACHYMKO: ono je to stejne jedno, protoze se kluby neobnovujou...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    tak jsem udelal nejaky screenshoty - je to zatim provizorni (pro Nyxe): http://mspage.ic.cz/nyx/fenyx/screenshots/

    kua kdyz se tak na to koukam tak uz jsem nasel asi dve chybky: 1) v Cestine, 2) nastaveni si nejak uklada velikost okna jako kluby
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NYX: ok, jdu na to...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: no nemam... ale osobne mi de vpohode spustit multiplayer k COD.
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    hele nevim jak se ti to podarilo, ale kdyz mam pustenyho fenyxe a chci spustit multiplayer Call of Duty, tak mi to nejde :) nemas nic proti ty hre? .)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam