• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOféNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007)
    TWARR
    TWARR --- ---
    ARCAO: v poho ... .)
    alespon ze uz funguje skok do klubu, kdyz jsem toho kleinta zkousel poprvy tak fok ... ted uz drzi .))
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    TWARR: koukám, to jsem ale hňup
    TWARR
    TWARR --- ---
    ano a jiste jste si vsimly ze tam je chyba...
    ..."prizpevku"...
    PAVLINA2
    PAVLINA2 --- ---
    ARCAO - 18.46:29 22.3.2004 ....

    WIN 98 SE + Fenyx build 56

    Tlačítko zobraz/skryj a tlačítko konec v pohodě funguje, tlačítko Připoj na nyx mi ukáže jen přihlašovácí stránku Nyxu ...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    přidal jsem anketu, protože bych rád znal váš názor. Mělo by to fungovat podobně jako ve féNyxovi 1.x
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    potreboval bzch nekoho kdo by to otestoval ve WIN9X, zda funguje dobre ta ikonka v prave casti listy START, protoze je tam nekolik vylepseni, ktere fungujou ve WIN2K a WINXP...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    tak je tu novy build s poradovym cislem 56.

    Novinky:
    • Možnost použít Ballon Tip jako upozornění na novou poštu (pouze ve Win2000 a WinXP).
    • Spojení s Nyxem beží teď asynchroně, tzn. že při startu už nemusíte čekat až se provede první spojení.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: nojo krucifix, bude...
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    hele my chceme taky build 54 :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Doufam, ze je to opraveno, kdyztak houknete...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: jj to vim, dneska, az prijdu domu to opravim...
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    od toho posledniho buildu mam takovy problem, v trayi se treba ukazuje:

    Prispevku v klubech: 5

    tak dam Kluby a mam tam treba jenom tri kluby ve kterejch se po 1 novym prispevku...tak musim to okno zavrit a znova zmacknout kluby a uz se to zobrazi ok
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    sakra, to byl ale dobrej bug, kterej jsem vyuzival :)
    LADDOBAR
    LADDOBAR --- ---
    Tak me chybi asi jenom ta volitelnost oznacovani posty za prectenou. Prosim prosim ; )
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NYX: uf tedy:
    * u aktivních přátelů by mohlo ještě být, v jaké lokaci se nacházejí, v jakém modu jsou a id lokace (pro přímý vstup)
    * chtělo by to dodělat odesílání pošty (pro odpovědi na na novou poštu)
    * taky bych se ještě přimlouval, aby se dalo nějakým parametrem udat, že nemá pošta označovat za přečtenou
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    JACHYMKO: ja bych spis uvital:
    # u aktivních přátelů by mohlo ještě být, v jaké lokaci se nacházejí, v jakém modu jsou a id lokace (pro přímý vstup)
    # chtělo by to dodělat odesílání pošty (pro odpovědi na na novou poštu)
    # u klubu by se taky hodila ta idčka, aby až to bude možné se nemuselo vše předělávat
    # taky bych se ještě přimlouval, aby se dalo nějakým parametrem udat, že nemá pošta označovat za přečtenou
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    uz to bezii O-)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Tak je to opraveny. Build 41 na svete...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    PAVLINA2: jojo vim o tom, je chyba v tom nyxlogin.exe, kterej se stara o logovani na nyx - kdyz je fenyx nainstalovany v ceste kde se vyskytuje mezera napr. Program Files, tak to blbe parsuje parametry pri spousteni - klidne si to skuste.

    Kazdopadne se mi to povedlo opravit, takze tak max. do 10 minut by mohla byt oprava na webu...
    PAVLINA2
    PAVLINA2 --- ---
    Ahojky !

    Potvrzuji problém KEEPERa , mě to udělalo taky - prohlížeč v tom nebude mít vliv - moje kombinace je WIN XP, IE 6.0 všechno opatchované na max a sedím za proxy ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam