• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOféNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NYX: tsss, ja se o nic neprosil....
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    JACHYMKO: neni to tam, nejlepsi je na tom, ze to dela jen u POSTu...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    NYX: slava boze vsemohouci....
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Jachymko tak je v tom MSXML chyba... jinak uz to nevidim, ponevadz behem volani si (XMLHTTP).send sPostParams zmeni (XMLHTTP).readyState z 1 na 4 (tj. vse stahnuto) a jeste si nahlasi chybu (nespecifikovana chyba) a kdyz to cely krokuju, tak to jede vpohode...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    JACHYMKO: jak co... klientske rozhrani async a ikonky sync, ale asi napisu vlastni class a ten se bude starat o tahani, takze to pojede vse async...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    JACHYMKO: to ze to nahlasi, ze prijal data a ze jsou pripravena, abych je mohl pouzit a kdyz si je chsi teda ziskat pres responseText, tak to nahlasi Automation Error...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    JACHYMKO: to driv si napisu vlastni xmlhttp object, me fakt privadi k silenctvi...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: mozna bude 60... ta 80ka se tam dostala testovanim, protoze v IDE to jelo vpohode ale kdyz se to prelozilo, tak to hlasilo AUTOMATION ERROR...
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    a kdy bude build 80? :)
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    ARCAO: great!!!!!
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: jojo, pracuje se na tom...

    KEEPER
    KEEPER --- ---
    ARCAO: co takhle zobrazovat ikonky u uzivatelu v pratelich jako to ma Jachymko? :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    JACHYMKO: to by bylo jednodusi nez, to stavajici, co sem implentoval do feNyxe
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: o te chybe vim, na lokale uz ji mam opravenou...
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    taaaakze:

    a) co ten balloontip s prately?
    b) balloontip se mi zobrazi pouze jednou pri kazdem spusteni fenyxe, tzn. nekdo mi posle postu poprve, to je OK, ale jakmile mi posle nekdo dalsi postu, tak uz se akorat zmeni ikonka v trayi a balloon nikde.
    c) kdyz kliknu na ten balloontip, tak se mi zobrazi okno s tou zpravou, ale pokud ho nezavru a poklepu na ikonku v trayi, tak se slozi fenyx s hlaskou "Runtime error 401 - Can't show non-modal form when modal form is displayed"
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    a co ballontip pri on/offline pratel? (+jen u definovanych pratel) ?
    TWARR
    TWARR --- ---
    ARCAO: v poho ... .)
    alespon ze uz funguje skok do klubu, kdyz jsem toho kleinta zkousel poprvy tak fok ... ted uz drzi .))
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    TWARR: koukám, to jsem ale hňup
    TWARR
    TWARR --- ---
    ano a jiste jste si vsimly ze tam je chyba...
    ..."prizpevku"...
    PAVLINA2
    PAVLINA2 --- ---
    ARCAO - 18.46:29 22.3.2004 ....

    WIN 98 SE + Fenyx build 56

    Tlačítko zobraz/skryj a tlačítko konec v pohodě funguje, tlačítko Připoj na nyx mi ukáže jen přihlašovácí stránku Nyxu ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam