• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOféNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007)

    Co je to féNyx?

    féNyx je Windows Based Free (zdarma a pro windowsy) Client, který dokáže hlídat, odesílat a prohlížet (přijatou přes féNyxe) vaši NYX poštu a ukazovat všechny vaše aktivní přátele.
    Tento klub by měl především sloužit k poznatkům, návrhu nových dodělávek a hlášení chyb.
    Pro správnou funkci programu je nutné mít v sekci OSOBNÍ-NASTAVENÍ vyplněné heslo pro EXTERNÍ ROZHRANÍ!

    Aktuální verze: 2.0 Build 87 [20b57]

    STÁHNOUT | ZDROJÁKY ZE SVN | NOVINKY | TODO LIST | SCREENSHOT | POPIS ROZHRANÍ

    Vše potřebné najdete na NÁSTĚNCE.

    Další externí klienti na Nyxu


    Návrhy na vylepšení nového Witch / Client rozhraní (pro NYXe) + prozativní odpovědi

    • u aktivních přátelů by mohlo ještě být, v jaké lokaci se nacházejí, v jakém modu jsou a id lokace (pro přímý vstup) - NYX: no, tohle mi uz prijde jako zbytecny balast
    • taky bych se ještě přimlouval, aby se dalo nějakým parametrem udat, že nemá pošta označovat za přečtenou - NYX: tohle dodelam nekdy potom
    • při zálohování Nyxu se blokne DB a pokud se pošle požadavek na client rozhraní, nevrátí žádná data - stačila by nějaká hláška, jako je např. při špatném hesle - NYX: uz se snad db neblokuje
    • Nešlo by, aby se posílalo u uživatele / friends unixtime poslední aktualizace ikonky??? - NYX: ke??? proc proboha? dej expire treba tyden a bude...
    • Nešlo by implentovat invisible mód, aby nebyli lide viděni, že jsou připojeni přes externího klienta? - NYX: ne
    • Nešlo by udělat nějaký xmlko, který by vracelo hashe pro vstup na nyx secure loginem?
    rozbalit záhlaví
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: mozna bude 60... ta 80ka se tam dostala testovanim, protoze v IDE to jelo vpohode ale kdyz se to prelozilo, tak to hlasilo AUTOMATION ERROR...
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    a kdy bude build 80? :)
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    ARCAO: great!!!!!
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: jojo, pracuje se na tom...

    KEEPER
    KEEPER --- ---
    ARCAO: co takhle zobrazovat ikonky u uzivatelu v pratelich jako to ma Jachymko? :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    JACHYMKO: to by bylo jednodusi nez, to stavajici, co sem implentoval do feNyxe
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: o te chybe vim, na lokale uz ji mam opravenou...
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    taaaakze:

    a) co ten balloontip s prately?
    b) balloontip se mi zobrazi pouze jednou pri kazdem spusteni fenyxe, tzn. nekdo mi posle postu poprve, to je OK, ale jakmile mi posle nekdo dalsi postu, tak uz se akorat zmeni ikonka v trayi a balloon nikde.
    c) kdyz kliknu na ten balloontip, tak se mi zobrazi okno s tou zpravou, ale pokud ho nezavru a poklepu na ikonku v trayi, tak se slozi fenyx s hlaskou "Runtime error 401 - Can't show non-modal form when modal form is displayed"
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    a co ballontip pri on/offline pratel? (+jen u definovanych pratel) ?
    TWARR
    TWARR --- ---
    ARCAO: v poho ... .)
    alespon ze uz funguje skok do klubu, kdyz jsem toho kleinta zkousel poprvy tak fok ... ted uz drzi .))
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    TWARR: koukám, to jsem ale hňup
    TWARR
    TWARR --- ---
    ano a jiste jste si vsimly ze tam je chyba...
    ..."prizpevku"...
    PAVLINA2
    PAVLINA2 --- ---
    ARCAO - 18.46:29 22.3.2004 ....

    WIN 98 SE + Fenyx build 56

    Tlačítko zobraz/skryj a tlačítko konec v pohodě funguje, tlačítko Připoj na nyx mi ukáže jen přihlašovácí stránku Nyxu ...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    přidal jsem anketu, protože bych rád znal váš názor. Mělo by to fungovat podobně jako ve féNyxovi 1.x
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    potreboval bzch nekoho kdo by to otestoval ve WIN9X, zda funguje dobre ta ikonka v prave casti listy START, protoze je tam nekolik vylepseni, ktere fungujou ve WIN2K a WINXP...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    tak je tu novy build s poradovym cislem 56.

    Novinky:
    • Možnost použít Ballon Tip jako upozornění na novou poštu (pouze ve Win2000 a WinXP).
    • Spojení s Nyxem beží teď asynchroně, tzn. že při startu už nemusíte čekat až se provede první spojení.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: nojo krucifix, bude...
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    hele my chceme taky build 54 :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Doufam, ze je to opraveno, kdyztak houknete...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: jj to vim, dneska, az prijdu domu to opravim...
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    od toho posledniho buildu mam takovy problem, v trayi se treba ukazuje:

    Prispevku v klubech: 5

    tak dam Kluby a mam tam treba jenom tri kluby ve kterejch se po 1 novym prispevku...tak musim to okno zavrit a znova zmacknout kluby a uz se to zobrazi ok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam