• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOféNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Arcao: Je to jen mym nepochopenim, nebo feNyx funguje tak, ze mne celou dobu drzi v ACTIVE modu? Resp. muzu si ho nejak nastavit tak, abych nebyl po celou dobu spusteni feNyxe viditelnej? Tim pro mne totiz feNyx ztraci smysl, protoze v tu chvili mam postu plnou vzkazu od lidi, co mne vidi online...
    PECA
    PECA --- ---
    ARCAO: féNyx ma potize s (on/off)line stavem.
    jakmile mi odpadne sit, nebo pustim booka a nem pripojenou sit, tak mi cyklicky vyhazuje:

    Nepovedlo se přijmout správná data
    Status: 12029 Unknown
    féNyx byl přepnut do stavu Offline. Chcete se zpět vrátit do stavu Online?

    a at mackam ano ci ne, stale dokolecka mi nadava...

    btw, chtel jsem odesilat ctrl+enter, aby to bylo stejny jako v utlouku a mozille, ale treba nekdy priste :o)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    nova verze je tu... viz nastenka.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    nova verze bude zitra rano, ted uz na to nemam silu.... Hospoda udelala sve... :o)
    PECA
    PECA --- ---
    ARCAO: odesilani ctrl+enter by zasejc vyhovovalo vice me :o)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    TADEK: to dodelam, kdyz nekolik hodin pockas...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    TADEK: hm
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ARCAO: aha ... :)))) díky
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    HERKULES:
    1. v okne POSTA je videt jenom to, co ti prislo behem doby kdyz si mel spusteneho fenyxe (tzn. ze tam nevidis celou postu, kterou mas tady na Nyxu v sekci posta) - duvod: implentace posty v protokolu WITCH
    2. v okne KLUBY jsou videt jenom ty kluby / diskuze, kde jsou nove prizpevky
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    mam bug ....
    když se přihlísím přes fenyxe a kouknu do pošty přes fenixe je uplně prázdná a když se přes fenixe kouknu na sledované klubu dost mi jich v seznamu oproti tmu co tam ve skutečnosti mam chybí .. :(((
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    PECA: hm, thx :o)
    PECA
    PECA --- ---
    ARCAO: ses borec, takhle rychlou reakci jsem ani necekal (konec koncu jsem programator a zivim se tim :o)
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    hezkyy :) diky
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    PS: bezpecne prihlaseni bude pozdeji...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    Nová verze... 2.0 Build 74 [20b4A]
    Novinky viz nástěnka...
    PECA
    PECA --- ---
    ARCAO: ad 7, tedy bezpecne prihlaseni, tak si precu tu stranku muzes stahnout a spocitat md5, to bys urcite taky nekde nasel nejakej ukazkovej kod :o)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    PECA:
    1. Dodelam
    2. Dodelam
    3. Snad se to poved naprogramovat
    4. Mel jsem v umyslu a bude...
    5. Podivam se a uvidim co s tim budu moct udělat
    6. Technicky je to slozite, nu ale cu, uvidime... :o)
    7. Nepouziva a ani nemuze protoze se tam generujou hashe ze serveru a fenyx si tu prihlasovaci stranku sestavuje sam a az pak posila dotaz na prihlaseni...
    8. Thx.
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    PECA: super, treba se Arcao pohne :)
    PECA
    PECA --- ---
    ARCAO: nevim jestli to tu uz nezaznelo, ale po nainstalovani a spusteni mam par zasadnich vytek k jinak pomerne zdarilemu programku:

    1. nelze menit velikost okna s postou!

    2. postu nelze mazat pomoci delete ani ctrl+delete!

    3. ted nevim, jestli lze oznacit vice prispevku posty a smazat najednou

    4. kdyz nejsem na netu, tak mi furt vyskakujou hlasky a nelze, nez fenyxe ukoncit!

    5. seznam klubu je najetej vzdy nakonci, tedy kluby co mam nahore a nejcasteji do nich lezu nevidim, musim na ne nascrollovat!

    6. bylo by prima, kdyby si fenyx pamatoval kluby, a tam kde nejsou zadny prispevky ukazoval 0, takze byse dalo do klubu skocit

    7. doufam, ze fenyx pro prihlaseni pouziva "bezpecnou" prihlasovaci stranku. jestli ne, tak by to bylo moc fajn

    8. az me neco napadne, zase napisu :o)

    9. jinak peknej programek a mas muj respect
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    mno, nebyl snad se zase do toho pustim...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam