• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOféNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007)

    Co je to féNyx?

    féNyx je Windows Based Free (zdarma a pro windowsy) Client, který dokáže hlídat, odesílat a prohlížet (přijatou přes féNyxe) vaši NYX poštu a ukazovat všechny vaše aktivní přátele.
    Tento klub by měl především sloužit k poznatkům, návrhu nových dodělávek a hlášení chyb.
    Pro správnou funkci programu je nutné mít v sekci OSOBNÍ-NASTAVENÍ vyplněné heslo pro EXTERNÍ ROZHRANÍ!

    Aktuální verze: 2.0 Build 87 [20b57]

    STÁHNOUT | ZDROJÁKY ZE SVN | NOVINKY | TODO LIST | SCREENSHOT | POPIS ROZHRANÍ

    Vše potřebné najdete na NÁSTĚNCE.

    Další externí klienti na Nyxu


    Návrhy na vylepšení nového Witch / Client rozhraní (pro NYXe) + prozativní odpovědi

    • u aktivních přátelů by mohlo ještě být, v jaké lokaci se nacházejí, v jakém modu jsou a id lokace (pro přímý vstup) - NYX: no, tohle mi uz prijde jako zbytecny balast
    • taky bych se ještě přimlouval, aby se dalo nějakým parametrem udat, že nemá pošta označovat za přečtenou - NYX: tohle dodelam nekdy potom
    • při zálohování Nyxu se blokne DB a pokud se pošle požadavek na client rozhraní, nevrátí žádná data - stačila by nějaká hláška, jako je např. při špatném hesle - NYX: uz se snad db neblokuje
    • Nešlo by, aby se posílalo u uživatele / friends unixtime poslední aktualizace ikonky??? - NYX: ke??? proc proboha? dej expire treba tyden a bude...
    • Nešlo by implentovat invisible mód, aby nebyli lide viděni, že jsou připojeni přes externího klienta? - NYX: ne
    • Nešlo by udělat nějaký xmlko, který by vracelo hashe pro vstup na nyx secure loginem?
    rozbalit záhlaví
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ZUZU: nojo, bug :o)
    ZUZU
    ZUZU --- ---

    nemam nadefinovany zadny uzivatelsky mod a kliknu na Smazat mod.
    bug?
    mam posledni verzi fenyxu...
    PECA
    PECA --- ---
    ARCAO: me by stacilo, kdyz kliknu v menu fenyxe nyx.cz, aby to slo na url : http://www.nyx.cz/index.php?l=secure , respektive na url, ktery by slo zadat v nastaveni.

    tu ikonu ti nekdy sejmu screenshotem :o)
    kdyz o tom ale tak premyslim, tak pokud ma nekdo blbe ikonu, je to ten na konci seznamu (ikonu ma od nekoho (ruzne, nevypozorovane) pred sebou).
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    PECA:
    ad 1) je možný že se ti zobrazuje stará ikonka, ale někoho jiného, to fakt. nevim. Podívám se na to.
    ad 2) skočení z féNyxe na nyx přes zabezpečenou stránku je docela problém. kdyby mi nyx poslal hashe v xmlku, tak to není problém.
    PECA
    PECA --- ---
    cas od casu se mi u nekterych pratel zobrazi ikona nekoho jineho. nevim, jestli to je nahlaseny, tak to hlasim :o)

    slo by nastavit, abych kdyz skocim zfeNyxe na prihlasovaci stranku nyxu, byl rovnou na bezpecenym prihlaseni? treba zadanum vlastniho url pro prihlaseni v nastaveni.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ADD ARCAO: tak ten invisible mod zatim nebude, pokud ho chcete, vyskemrejte si ho u NYXe...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    tak ty bugy jsem opravil, jinak zas komplet novinky, viz nastenka.

    Pokud se jedna o ten invisible mod, tak to je trochu slozitejsi. Musim totiz trochu pritlacit na Nyxe aby ho implentoval do client/witch rozhrani a sami vite jak je to tezke si neco u nej vydupat. :o))
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    all: nojo... de se na tom pracovat...
    PECA
    PECA --- ---
    navic, odesílání funguje pri pouhem samotnem ENTERu, coz je k nas*ani, kdyz chci jenom odradkovat :o)
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    PECA: mam ten samy problem.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Arcao: Je to jen mym nepochopenim, nebo feNyx funguje tak, ze mne celou dobu drzi v ACTIVE modu? Resp. muzu si ho nejak nastavit tak, abych nebyl po celou dobu spusteni feNyxe viditelnej? Tim pro mne totiz feNyx ztraci smysl, protoze v tu chvili mam postu plnou vzkazu od lidi, co mne vidi online...
    PECA
    PECA --- ---
    ARCAO: féNyx ma potize s (on/off)line stavem.
    jakmile mi odpadne sit, nebo pustim booka a nem pripojenou sit, tak mi cyklicky vyhazuje:

    Nepovedlo se přijmout správná data
    Status: 12029 Unknown
    féNyx byl přepnut do stavu Offline. Chcete se zpět vrátit do stavu Online?

    a at mackam ano ci ne, stale dokolecka mi nadava...

    btw, chtel jsem odesilat ctrl+enter, aby to bylo stejny jako v utlouku a mozille, ale treba nekdy priste :o)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    nova verze je tu... viz nastenka.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    nova verze bude zitra rano, ted uz na to nemam silu.... Hospoda udelala sve... :o)
    PECA
    PECA --- ---
    ARCAO: odesilani ctrl+enter by zasejc vyhovovalo vice me :o)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    TADEK: to dodelam, kdyz nekolik hodin pockas...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    TADEK: hm
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    ARCAO: aha ... :)))) díky
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    HERKULES:
    1. v okne POSTA je videt jenom to, co ti prislo behem doby kdyz si mel spusteneho fenyxe (tzn. ze tam nevidis celou postu, kterou mas tady na Nyxu v sekci posta) - duvod: implentace posty v protokolu WITCH
    2. v okne KLUBY jsou videt jenom ty kluby / diskuze, kde jsou nove prizpevky
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    mam bug ....
    když se přihlísím přes fenyxe a kouknu do pošty přes fenixe je uplně prázdná a když se přes fenixe kouknu na sledované klubu dost mi jich v seznamu oproti tmu co tam ve skutečnosti mam chybí .. :(((
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    PECA: hm, thx :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam