• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ARCAOféNyx - the Nyx Client - poslední verze 2.0.87 [20b57] (14. června 2007)
    PECA
    PECA --- ---
    ARCAO: nevim, ci je to kase, ale pokud feNyxe neukoncimrucne, ale jenom vypnu kompa, tak mi pak nefunguje presmerovani posty na email. Aspon se mi to tak jevi :-(

    nevim, jestli se externi agent musi odhlasovat, nebo ne. mozna je to spis na NYXe.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    nevim jestli uz to tu bylo, ale BUGY:
    - kdyz pod XP shodim fenyx klavesovou zkratkou okynko+d tak je to asi jedinej zpusob jak jej muzu ulozit nekam mimo plochu, proc nemaji okna klasicke shozeni to listy?
    Navic pri otevreni jakehokoli okna se klient zas vrati na plochu.
    - pokud se mi klienta podari dostat do traye, tak pak nejde obnovit
    - kliend nejde najit pomoci skratky alt+tab
    - klient jde spustit vicekrat, ale pri druhem zpusteni se oba zacyklej

    ficurka:
    - ukazovat jen kluby s novimi prispevky, ale ne tridene podle kategorii (volitelne)
    - zvyraznovat kolik je novych v klubu treba pomoci bold pisma, neni to totiz vubec videt
    - udelat nekde ikonku pripojit se k nyxu, do sledovanych, ne do konkretniho klubu (nevim jestli to tam nekde uz neni nekde)
    HARALD
    HARALD --- ---
    LADDOBAR, CROSS: D9ky.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    CROSS: vim, to jsem zase objevil jeden navod, jak to udelat bez nakych ocxek.. ;o)
    CROSS
    CROSS --- ---
    HARALD: browser mi žere víc paměti (mimo jiné), a především klient upozorňuje na poštu sám, aniž bych musel neustále klikat, i když zrovna nyx nečtu.

    ARCAO: nová verze pěkná, hlavně automatický update :-]
    LADDOBAR
    LADDOBAR --- ---
    HARALD: Aspon za sebe muzu rict, ze ja jsem klienta delal proto, ze jsem chtel, aby kdyz jsem delsi dobu online a cekam nejakou postu, tak abych nemusel porad klikat na nyxu na refresh...
    HARALD
    HARALD --- ---
    Dotaz. K čemu je dobrý klient, když lze používat samotný nyx?

    To není rejpání, fakt by mě zajímalo k čemu je dobrý.
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    nasel jsem tam bug, ze to nechtelo refreshnout informace z Nyxu. Tak uz je to snad opraveny...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    nova verze, viz nastenka...
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    PECA: bug, opraveno v pristi verzi
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    CROSS: bug, opraveno v pristi verzi...
    PECA
    PECA --- ---
    uvital bych implicitní razeni posty podle data, ne podle ID. nejnovejsi uplne nahore. jestli to pujde, tak dekuji :o)
    CROSS
    CROSS --- ---
    v poště se mi zobrazuje včerejší datum, přesněji datum minus jeden den (u dnešní 1/7, u včerejší 30/6 etc.).
    čas je v pořádku, přičemž jde o můj lokální čas (GMT +03.00). na počítači mám čas i datum v pohodě.
    čimpak to?
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    KEEPER: taky na to koukam, stalo se mi to v praci..
    KEEPER
    KEEPER --- ---
    problem...obcas se mi stava, ze kdyz 2x kliknu dole v trayi na ikonku fenyxe, jako ze ho chci zobrazit je to zaroven pri nacitani dat, tak uz se mi ho nepovede zobrazit. kdyz kouknu do fenyx.xml tak tam jsou udaje top, left s hodnotou -32000, tak to musim prepsat na nejakou plusovou hodnotu a znova nastavit pozici fenyxe, velikost atd. neslo by s tim neco udelat? :)
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    ZUZU: nojo, bug :o)
    ZUZU
    ZUZU --- ---

    nemam nadefinovany zadny uzivatelsky mod a kliknu na Smazat mod.
    bug?
    mam posledni verzi fenyxu...
    PECA
    PECA --- ---
    ARCAO: me by stacilo, kdyz kliknu v menu fenyxe nyx.cz, aby to slo na url : http://www.nyx.cz/index.php?l=secure , respektive na url, ktery by slo zadat v nastaveni.

    tu ikonu ti nekdy sejmu screenshotem :o)
    kdyz o tom ale tak premyslim, tak pokud ma nekdo blbe ikonu, je to ten na konci seznamu (ikonu ma od nekoho (ruzne, nevypozorovane) pred sebou).
    ARCAO
    ARCAO --- ---
    PECA:
    ad 1) je možný že se ti zobrazuje stará ikonka, ale někoho jiného, to fakt. nevim. Podívám se na to.
    ad 2) skočení z féNyxe na nyx přes zabezpečenou stránku je docela problém. kdyby mi nyx poslal hashe v xmlku, tak to není problém.
    PECA
    PECA --- ---
    cas od casu se mi u nekterych pratel zobrazi ikona nekoho jineho. nevim, jestli to je nahlaseny, tak to hlasim :o)

    slo by nastavit, abych kdyz skocim zfeNyxe na prihlasovaci stranku nyxu, byl rovnou na bezpecenym prihlaseni? treba zadanum vlastniho url pro prihlaseni v nastaveni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam