• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    mozte niekto vysvetlit aky je rozdiel medzi crammerom a czernym ? s crammerom som sa nikdy nestretol. nechodim nikdy do skoly, cvicim len z czerneho, ktory mi vyhovuje, no mozno je crammer vhodnejsi. dik
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    CARLOS: Ale za nasich babicek ... dobra, dobra, uz mazu :D
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    ENTECKA: Vida kdo ozil..;o) Cramer se fakt pise s jednim m? To je ostuda...;o)))

    CIHLOMORKA: Myslim, ze se to jmenuje "Skola zbehlosti"... (a koukej odepsat na tu postu!!! ;o)
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    CARLOS: Vida ho, Crammer! 8)

    ENTECKA: op. 299 je asi to, cemu moje babicka rikala "Pruprava zbehlosti"? Ano, velice vyzivne :))
    Entecko, co ty ted studujes za skladby treba ke zkouskam? Jak tak koukam, musis uz byt tak ve tretaku, ne ?
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    CIHLOMORKA: nejcastejs se hraje Cramer a Czerny op.299, pak op.740 - mas to nejlepsi, protoze neda tolik prace to precist, nez clovek muze zacit vybrusovat technicke problemy 8)
    Osobne se mi to skvele osvedcilo, ty etudky se prehravam porad.. je to nejlepsi zpusob, jak udrzovat prsty v nejakym pouzitelnym stavu
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    CIHLOMORKA: A co jiná klasika - Crammer??? ;)
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    CIHLOMORKA: V Czernom je podla mna obsiahnute vsetko, co sa tyka technickych cviceni. Pasazove cvicenia alebo Skola zrucnosti. Liszt vraj do konca zivota cvicil len czerneho. A potom samo, stupnice. vsetky toniny, mody, a v roznych postupnostiach.
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    Jo a prave jsem shledla "Pianistu" ... sigh ;)
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    Ktery etudy byste doporucili na protahnuti stredne pokrocilych prstiku - jde mi hlavne o jistotu v behavych chopinovskych pasazich (ted konkretne Balady a impromptu). Znam samozrejme klasiku - Czerneho, ale tak me napada jestli nekdo nemate nejaky jiny "objev" nebo co se treba vyucuje takhle v zacatcich na konzervatori?
    JANIS_VIVRE
    JANIS_VIVRE --- ---
    CARLOS: :))))
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    WILDDUCK: Pokud k nemu nemas Melichara a Baltazara, tak to vyrazne snizuje cenu...;o))) (me si nevsimejte...;)
    WILDDUCK
    WILDDUCK --- ---
    chtel sem se zeptat jakou ma hodnotu priblizne piano Kaspar, stary cca. 20-30 let..chci ho prodat
    dik
    JACKDAW
    JACKDAW --- ---
    SVTONIK: zkus 8notes.com
    SVTONIK
    SVTONIK --- ---
    Nevíte, kde stáhnout noty J.H.Bach - Air ? díky
    MISERY
    MISERY --- ---
    Huu ted jsem objevila na www.enoty.cz ze prodavaj noty k soundtracku Harryho Pottera a Shreka a Gladiatora...ale vsechny stojej 400,-!!!! Safra safra safra...nemate to nekdo? :-)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    MISERY: to vubec nevadi...vice kdyz tak do posty..diky!!
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak ja se halvne mrknu, jestli je tu vubec mam, protoze jsem se stehovala a hodne veci jsem este porad nechala u rodicu. Jinak mi tam ale tusim stejne chybi jedna skladba....
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    ty jo to je mozna problem .. protoze jsem z ostravy..neslo by to treba nakopirovat normalne na kopirce a poslat postou|???
    MISERY
    MISERY --- ---
    no...ja je mam...ale...je to docela problem...protoze nemam scanner a chodit kopirovat se mi to moc nechce...ale kamoska to kopirovala z not co si pujcila v nejaky Prazsky knihovne, tipla bych to na tu nejvetsi knihovnu :) Takze tam by je meli mit :)
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    AHOJ NUTNE POTREBUJU NOTY K SOUNDTRACKU K FILMU PIANO z ROKU 1993 nevite kde je sehnat??? diky moc
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam