• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    SAJAGI: Bylo by možno hodit to do záhlaví?
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    CIHLOMORKA: Díky ! Já s tím začal před pár týdny, takže se to spíš učím číst (po Slavickém je to (až na pár taktů) docela oddychovka).. ale těžké to evidentně bude. Tak já dám vědět, až nějak pokročím :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    CIHLOMORKA: Nemas tam neco z Malaska? Mam takovej dojem, ze hral i Speak softly love (z Kmotra), kdybyste tohle nekdo mel, tak vam za to dam snad modry z nebe...
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    Jinak žehnám za velkorysý nápad s ftpkem, pokud vydržíte v provozu delší dobu, u nás se to hromadí už pár generací, takže zrovna Gershwiny, Chopiny můžu dodat, ale na scan se dostanu jednorázově a ne moc často - spíš kdyby jste někdo chtěl něco konkrétního (tu Rapsodii si kdyžtak pamatuju :)
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    SAJAGI: Hrála jsem loni po scherzando - letos bych to do Vánoc chtěla dotáhnout. Inu, je to pěkná věc - a těžká, občas za trest ale nakonec za odměnu ;)
    Většina z první části se hraje překvapivě dobře - hlavní téma jde do ruky samo, trošku nepříjemné jsou některé legrácky v levé (většinou spíš záležitost jednoho dvou taktů) a taky pro mě byly boj některé přechodové pasáže (sempre piu moso než se rozvine vedlejší téma nebo právě přechodová pasáž od vrcholného fortissima ke scherzandu) - to byly a budou hodiny staccata, ale jde spíš o můj osobní problém. Nejsem nijak zvlášť technicky zdatná a při hře to doháním zarputilostí.

    Druhá část, která mě čeká je samozřejmě o něco větší poklad. Jestli chceš, můžeme průběžně sdílet dojmy .-)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak jsem tam hodila naky noty z Amelie, snad brzo splasim nekde scanner, abych tam mohla dat dalsi noty :)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    MISERY: pošta.
    MISERY
    MISERY --- ---
    Baah, ja se tam nemuzu pripojit jakto?
    MISERY
    MISERY --- ---
    SAJAGI: Ok, zkusim nekde sehnat scanner.... ;)
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    SAJAGI: ok, tak behom tyzdna tam nieco supnem.
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    RAVENIUZ: Určitě. Místa je tam zatím až dost. Já se k nějakému většímu uploadu dostanu až _někdy_ -- téměř všechno mám na papíru :(
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    SAJAGI: fajn napad. z klasiky nemam nic, ale mozem uploadnut napriklad nejake jazzove ci afrokubanske fakebooky (niektore dost kvalitne, aj s aranzmanmi). je zaujem ?
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    SAJAGI: jo můžete používat FTP přes SSL na portu 21
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    hele tak zatím ve zkušebním provozu :
    server : thor.freya.cz
    user : noty
    pass: nyxnoty

    pls nedávejte heslo nikomu dál mimo nyx, díky.
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    MISERY: Rhapsody in Blue mám jen na počmáraných papírech :(( Zapomněl jsem si udělat kopii, než jsem se do ní vrhnul :( Takže zrovna tu bych uvítal !
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    PS. Právě hraju Chopinovu Baladu g moll (op. 23), nehrál ji tu už někdo ? Zkušenosti ? Zážitky ? Doporučení ? :)
    http://www.sajagi.cz/pub/Ballade%20No.%201%20Op.%2023%20in%20G%20minor.mp3
    MISERY
    MISERY --- ---
    SAJAGI: Jo, tak je to i s filmama a hrama na kompy....jenze kdo udela prvni krok? (samozrejme ten, kdo na tom bude prodelavat, proto uz jsou hry levnejsi) Jenze kdy tohle napadne vydavatele not? :-/

    Kdyz by se mi podarilo nekde sehnat scanner, tak muzu nahazet spousty not, ale kde ho vzit a nekrast....mam treba Rhapsody in Blue (coz si dost cenim) :)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    MISERY: IMHO kdyby si hráči noty vždy kupovali, pak by byly noty daleko levnější .. a kdyby byly noty levnější, tak by je hráči možná i kupovali .. circle of death :)

    Jinak pokud by byl zájem, tak bych nahodil i nějaké to FTP s notama .. pokud bych tedy nebyl jediný, kdo by tam přispíval.
    MISERY
    MISERY --- ---
    Myslite, ze vyskemram od nekoho ty noty na Pianofiles.com?
    1, totiz nemam scanner, abych nascannovala naky moje noty
    2, i kdybych to udelala, tak nemam nic extra, co by nemel kdokoliv jiny
    MISERY
    MISERY --- ---
    GOBERS: To asi jo no....ale Tori Amos tam asi nesezenu...i kdyz tu nesezenu ani u nas v zadnejch hudebninach....chjoooo...to by byl darek k Vanocum krasnej....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam