• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici


    Pouze pro NYXáky je zde k dispozici FTP s notama pro vzájemné vyměňování



    Pokud budete uploadovat své noty, uvádějte tam prosím celé názvy skladeb, nejlíp včetně autora (i když to bude v adresáři s autorem).
    Soubory, co patří k sobě, házejte do archivu (zip).
    rozbalit záhlaví
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    MISERY: Maláska sama nemám, ale znám někoho, kdo by mohl mít - poptám se Ti

    SAJAGI: V nejhorších chvílích jsem si vždycky říkala: Když to zahrál Brody, zahraju to taky ;-)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    GOBERS: Jo, jenom to tam nějak uveď pls
    MISERY: GOBERS
    MISERY
    MISERY --- ---
    CIHLOMORKA: Nemas tam neco z Malaska? Mam takovej dojem, ze hral i Speak softly love (z Kmotra), kdybyste tohle nekdo mel, tak vam za to dam snad modry z nebe...
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    Jinak žehnám za velkorysý nápad s ftpkem, pokud vydržíte v provozu delší dobu, u nás se to hromadí už pár generací, takže zrovna Gershwiny, Chopiny můžu dodat, ale na scan se dostanu jednorázově a ne moc často - spíš kdyby jste někdo chtěl něco konkrétního (tu Rapsodii si kdyžtak pamatuju :)
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    SAJAGI: Hrála jsem loni po scherzando - letos bych to do Vánoc chtěla dotáhnout. Inu, je to pěkná věc - a těžká, občas za trest ale nakonec za odměnu ;)
    Většina z první části se hraje překvapivě dobře - hlavní téma jde do ruky samo, trošku nepříjemné jsou některé legrácky v levé (většinou spíš záležitost jednoho dvou taktů) a taky pro mě byly boj některé přechodové pasáže (sempre piu moso než se rozvine vedlejší téma nebo právě přechodová pasáž od vrcholného fortissima ke scherzandu) - to byly a budou hodiny staccata, ale jde spíš o můj osobní problém. Nejsem nijak zvlášť technicky zdatná a při hře to doháním zarputilostí.

    Druhá část, která mě čeká je samozřejmě o něco větší poklad. Jestli chceš, můžeme průběžně sdílet dojmy .-)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak jsem tam hodila naky noty z Amelie, snad brzo splasim nekde scanner, abych tam mohla dat dalsi noty :)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    MISERY: pošta.
    MISERY
    MISERY --- ---
    Baah, ja se tam nemuzu pripojit jakto?
    MISERY
    MISERY --- ---
    SAJAGI: Ok, zkusim nekde sehnat scanner.... ;)
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    SAJAGI: ok, tak behom tyzdna tam nieco supnem.
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    RAVENIUZ: Určitě. Místa je tam zatím až dost. Já se k nějakému většímu uploadu dostanu až _někdy_ -- téměř všechno mám na papíru :(
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    SAJAGI: fajn napad. z klasiky nemam nic, ale mozem uploadnut napriklad nejake jazzove ci afrokubanske fakebooky (niektore dost kvalitne, aj s aranzmanmi). je zaujem ?
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    SAJAGI: jo můžete používat FTP přes SSL na portu 21
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    hele tak zatím ve zkušebním provozu :
    server : thor.freya.cz
    user : noty
    pass: nyxnoty

    pls nedávejte heslo nikomu dál mimo nyx, díky.
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    MISERY: Rhapsody in Blue mám jen na počmáraných papírech :(( Zapomněl jsem si udělat kopii, než jsem se do ní vrhnul :( Takže zrovna tu bych uvítal !
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    PS. Právě hraju Chopinovu Baladu g moll (op. 23), nehrál ji tu už někdo ? Zkušenosti ? Zážitky ? Doporučení ? :)
    http://www.sajagi.cz/pub/Ballade%20No.%201%20Op.%2023%20in%20G%20minor.mp3
    MISERY
    MISERY --- ---
    SAJAGI: Jo, tak je to i s filmama a hrama na kompy....jenze kdo udela prvni krok? (samozrejme ten, kdo na tom bude prodelavat, proto uz jsou hry levnejsi) Jenze kdy tohle napadne vydavatele not? :-/

    Kdyz by se mi podarilo nekde sehnat scanner, tak muzu nahazet spousty not, ale kde ho vzit a nekrast....mam treba Rhapsody in Blue (coz si dost cenim) :)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    MISERY: IMHO kdyby si hráči noty vždy kupovali, pak by byly noty daleko levnější .. a kdyby byly noty levnější, tak by je hráči možná i kupovali .. circle of death :)

    Jinak pokud by byl zájem, tak bych nahodil i nějaké to FTP s notama .. pokud bych tedy nebyl jediný, kdo by tam přispíval.
    MISERY
    MISERY --- ---
    Myslite, ze vyskemram od nekoho ty noty na Pianofiles.com?
    1, totiz nemam scanner, abych nascannovala naky moje noty
    2, i kdybych to udelala, tak nemam nic extra, co by nemel kdokoliv jiny
    MISERY
    MISERY --- ---
    GOBERS: To asi jo no....ale Tori Amos tam asi nesezenu...i kdyz tu nesezenu ani u nas v zadnejch hudebninach....chjoooo...to by byl darek k Vanocum krasnej....
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MISERY: To sice ne, ale existují knihovny, které mají hudebniny, no ne? A kopírka se nějaká vždycky najde...
    MISERY
    MISERY --- ---
    Hmmm nepracujete nekdo v hudebninach? Nejlepe v nejakych, kde je hned vedle copy centrum? :-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam