• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici


    Pouze pro NYXáky je zde k dispozici FTP s notama pro vzájemné vyměňování



    Pokud budete uploadovat své noty, uvádějte tam prosím celé názvy skladeb, nejlíp včetně autora (i když to bude v adresáři s autorem).
    Soubory, co patří k sobě, házejte do archivu (zip).
    rozbalit záhlaví
    INIKURO
    INIKURO --- ---
    TANAIS: pochopení stupnic, intervalů, akordů (kvintakord, obraty i septakord), jejich nějakých zákonitostí a pořádně procvičit určování, prostě to tak nějak ve zkratce vysvětlit, popřípadě říct, co musim umět nazpaměť, ono se všechno z učebnice vyčíst nedá..
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    INIKURO: co konkrétně bys potřeboval?
    INIKURO
    INIKURO --- ---
    potřeboval bych úplně brutální pomoc někoho, kdo rozumí dobře hudební teorii a bydlí v Praze a je tu teď o Vánočních prázdninách, jestli by mi za nějaký peníz nemohl věnovat svůj čas, budu dělat talentovky v lednu a trochu nezvládám, potřeboval bych spíš vysvětlit nějakých pár zákonitostí. cena dohodou, jako normálně za soukromý hodiny, to je asi 200, kdyby byl problém, tak i víc. prosím ozvěte se někdo do pošty co nejrychlejc, hoří mi koudel za zadkem. psal jsem to i na fórum o violoncelloch, ale asi budu potřebovat víc učitelů, takže se omlouvám, ale není to spam.
    TONY9
    TONY9 --- ---
    PAKOK: Tak já fakt nevím protože jedu v Linuxu a nemám možnost si to odzkoušet.
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak sem si nasla tu pisnicku tam....a je tam plno dalsich peknejch, pojdte mi to pomoct vysat :-)))
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jo nasla jsem tohle www.fullscores.com ted jsem se tam zaregistrovala a jdu pokoukat, jestli tam nenajdu neco zajimavyho :-)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak me napada nevite (nemate) nejakou hezkou upravu pro klavir pisnicky The Winner Takes It All (ABBA)?
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    INIKURO: Neee, v pohodě, to nebylo nic proti. Já teď asi také budu kupovat elektronické varhany, abych si nemusel nechat omrzat hřbet na kůrech. ;-))
    INIKURO
    INIKURO --- ---
    GOBERS: jo, jasný, sorry, řešili jsme to, páč jsem tomu nerozuměl a chtěl jsem si nějaký koupit, aby byly co nejblíž normálnímu piánu
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    TONY9: Prave ze to nabidne otevirat jen pripony mkk, mki, mka.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Nevím, jestli tu tyhle stránky už byly. Ale jsou docela zajímavé a fajn :)

    http://mrpiano.bestmusicpages.com/popular.html

    http://mrpiano.bestmusicpages.com/film.html
    TONY9
    TONY9 --- ---
    PAKOK: Tak já myslím že tam někde bude open a načteš *.MID a hraješ a nebo tam bude import . Já Ti teď úplně do detailu neporadím protože jedu v Linuxu
    MISERY
    MISERY --- ---
    GOBERS: No jasne, vsak ja vim, jenom konstatuju skutecnost...
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MISERY : já nevím proč se to tu pořád řeší... klavír a elektronický klavír jsou prostě dva odlišné nástroje, stejně jako varhany a elektronické varhany, každý má své výhody a nevýhody.
    MISERY
    MISERY --- ---
    INIKURO: tak jako to je poznat i u klaves za 200 tisic (ozkouseno)
    INIKURO
    INIKURO --- ---
    RAVENIUZ: jojo, moje holka pianistka si sice trochu stěžuje na klávesy, že je prostě poznat že to není dřevo, ale je fakt naprosto v klidu, můžu doporučit:) a díky za rady
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    INIKURO: super, px 110 je za tu cenu asi najlepsia volba.
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    Trocha inzerce:
    http://novehudebnilisty.pise.cz
    Nově vzniklý internetový časopis o vážné hudbě s velmi kritickým náhledem...stojí za to to sledovat!!!
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    TONY9: Diky programek jsem stahnul, jen nemuzu prijit na to jak otevru pro prehrani *.MID soubor.
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    Neporadil by me nekdo Sw pro prehravani MIDI, kde by se daly zapinat jednotlivy kanaly. Co nejjednodussi, staci jen aby prehraval a umel neco jako pause, dopredu dozadu...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam