• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    GOBERS: Do Lichtenštejna?
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    CIHLOMORKA: Já blahé paměti chodil s kamarádem na HAMU na dobře udržované Steinwaye.
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    CIHLOMORKA: Posílám dál, co jsem slyšel ;)
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    CARLOS hehé. babko vypravěčko ;)
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    Mimochodem, slyšel jsem dalších pár verzí toho, co se stalo. Pravdivá je ta, že požádala o druhý klavír, ten jí vyhovoval, takže by nebyl problém, nebýt opilého Špirocha ;)
    Další verze - nevyhovoval jí druhý ani třetí klavír...no a tak to Špiroch přišel vyřešit ze svého tahu osobně ;)
    A poslední - nejkurióznější - že chtěla do piana vylít sklenici pomerančovýho džusu, protože to prej zlepší zvuk :D Jedině tehdy bych toho Špirocha chápal ;)
    Ale pravdivá je ta první.
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    CARLOS No... :) On už tam právě kolega byl, asi dva dny před chudinkou Grimaudovou, a na toho Petrofa co mají v Dvořákovi si mírně stěžoval. Co bysme si povídali..
    Zhejčkaní cizinci.
    A beze smyslu pro folklór. :-D
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    CIHLOMORKA: No...rozhodně bych si na jeho místě nevybíral klavíry v Rudolfinu...ještě by mohl přijít opilej Špiroch a ví b(B)ůh, jak by to dopadlo :DDD
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    Ahoj, dotaz na přítomné studenty: která z pražských škol (hud. konzervatoř/HAMU) má podle vás v současné době kvalitnější klavíry?

    Pro případ, že do Prahy přijede pianista na dovolenou, a v rámci ní si občas potřebuje někde zacvičit :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ARZA: Vrele doporucuji pochod hlinkovych gard "Kamaradi na straz". Neco podobne tristniho bys pohledal...:-D (ale mam jen MP3)
    ARZA
    ARZA --- ---
    Shánim noty na pochody nebo písně týkající se 2WW, Hitlerjugend a pod.
    Ať už odkazy na netu, nebo tip na prodejnu v Praze /na netu/ nebo jestli někdo máte doma..

    Nejde o nacistickou propagandu nebo tak něco, proto si prosím ponechte nevhodné komentáře.
    MISERY
    MISERY --- ---
    ELIS: jasny a jsi tam! :)
    ELIS
    ELIS --- ---
    MISERY: Tak me tam prosim taky pripis:) Sice se taky necitim byt toho hodna, ale tak nebudu trhat partu:))
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    MISERY: No jo, chybim, kdyz nemam piano... Tedka vic saham na tu druhou holcicku, s tema sesti strunama...
    MISERY
    MISERY --- ---
    TANAIS: ajo, sem si nevsimla :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    MISERY: ... tak mě zase sundej :-)))) Já jsem ke svému překvapení zjistila (při bližším ohledání nástěnky), že mě tam už někdo dal před Tebou, takže jsem tam teďka dvakrát a dvakrát se mezi klavíristy opravdu, ale opravdu nemůžu počítat :-)))
    MISERY
    MISERY --- ---
    Hmmm...sem zjistila tak nejak az ted, ze taky muzu psat na nastenku....takze jste tam zapsani...pisu i TANAIS....jestli tam nekdo chybite, tak reknete, ja to doplnim :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    jejej...Ellie, Ellie....ja vedela, ze mi tu nekdo chybi :)
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    Ah, no tak to bych asi taky nemela byt tak smela... na klavir sice hraju a lidi s citem pro hudbu rikaji, ze dobre, ale za klaviristku se povazovat neodvazuju :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    (Na nástěnku se nehlásím, protože na klavír sice hraju a ráda, ale za klavíristu se nepovažuji :-)))
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ELLIE: jedinej dospělej začátečník jsem tu asi já :-))))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam