• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    MISERY
    MISERY --- ---
    POA: jooo to by bylo fajn zjistit, kdo ho ma a nasadlit se k nemu a zahrat si na nem :-D
    POA
    POA --- ---
    MISERY: taky jsem se ozvala na tuhle nabídku, ale byla jsem myslím třetí...

    a to bych asi neměla jednoduchý vymyslet, kam s ním... jsem z Brna... ale určitě bych ho nenechala skončit u popelnic.... myslím, že už je v dobrých rukou nějakého nyxáka...

    měli bychom u něj udělat nějakej mejdan při příležitosti prvního neveřejného koncertu... nebo tak něco :-)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    MISERY: ten máme :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    TANAIS: Hmmm to ti nevim...ja shanim ten serial :D
    REELOO
    REELOO --- ---
    Ahoj, shanim noty k "Kolombina zpiva" od Bohuslava Martinu... nemate nekdo? Stacil by i sken. Mozna by byly dobre cele "Loutky II".
    Kdyby byly...prosim pekne. :o)
    MISERY
    MISERY --- ---
    ELLIE: Nevim, jenom preposilam, co jsem nasla tady na nyxu v bazaru. Ale jestli si to nekdo neodvezl, tak uz je to stejne u tech popelnic - je nedele.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    ELLIE: Coz o to... ja mam taky maly byt, ale kridlo bych bral... ale jsem ted mimo...
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    MISERY: Aaaaaa!!! Co - coze?? Za odvoz? Nebude to nejakej takovej sici stroj, jako mate na Levine? Kazdopadne ja mam taky prilis maly byt...
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    No, na Stinglovi jsem kdysi začínala a mám na něj dobrý vzpomínky (dozajista lepší než on na mě :)
    a taky myslím, že když je "laděné", zachovalost bude alespoň taková, aby to šlo ocenit, jinak by to už bylo jedno, žáno...
    MISERY
    MISERY --- ---
    ale nevim, co si predstavit pod pojmem "zachovale vzhledem ke stari"
    MISERY
    MISERY --- ---
    CIHLOMORKA: hmmm to mas dobry, ze ti k tomu staci jenom auto, ja bych potrebovala vetsi byt :-/
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    MISERY: Uf. Do neděle si možná koupim auto...
    MISERY
    MISERY --- ---
    REPAST

    ADIKIA --- --- 15:29:36 27.9.2007
    kamos daruje za odvoz: cca 90 let stare kridlo, pancir, barva cerna, videnska mechanika, zn. Grebus Stingl, zachovale vzhledem ke stari, ladene
    rozmery po demontazi oddelitelnych casti: 170x145x40
    misto: praha - jizni mesto
    odvoz by mel probehnout do nedele, jinak bude k nalezeni u mistnich popelnic:(
    dalsi info nebo primo telefon na kamose u me v poste, diky
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Zdravím, sháním strašně nutně prosím pěkně noty k úvodní melodii seriálu Sedmnáct zastavení jara... Neměl by někdo?
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    GOBERS Heil und Segen! :) vyzkoušíme.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    CIHLOMORKA: Jawohl. Pak jsme se teda spíš stahovali do kabinetu staré hudby na cemballo a hammerklavir, ale tech Steiwayu je tam myslim dost.
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    GOBERS: Do Lichtenštejna?
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    CIHLOMORKA: Já blahé paměti chodil s kamarádem na HAMU na dobře udržované Steinwaye.
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    CIHLOMORKA: Posílám dál, co jsem slyšel ;)
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    CARLOS hehé. babko vypravěčko ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam