• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    TANAIS: Na Sázavě bydlí kamarádka...má teda vystudovanou trumpetu...ale na piano snad umí... :D
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Já bych brala někoho ze Sázavy... třeba... :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    a nechtela by me nejaka prazacka ucit? :) hlaste se na pste :)
    Nejaky zaklady uz mam. Ted jsem zrovna az do vanoc mimo republiku, ale po novym roce bych se do toho rad zase vrhnul.
    PS : asi bych bral i prazaka... pokud by na me nefackoval pri chybach :DD
    DETAIL
    DETAIL --- ---
    nechce mě nějaká brňačka učit?:) hlaste se na pště
    MISERY
    MISERY --- ---
    ELLIE: nakej problem? :)
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    MISERY: Medvidek koala s parkem v rohliku??
    MISERY
    MISERY --- ---
    TANAIS: no plysovyho medvidka ani nezminuj! to nesmi prekrocit prah meho domu...jo neco jinyho je plysovy medvidek koala, ten smi dokonce i k tomu pianu (ale vubec tomu nerozumi, ma absolutni hluch)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    MISERY: nedrobí, nekape... myslíš třeba plyšovýho medvídka nebo tak něco? ;) To docela chápu... taky bych asi byla nesvá, kdyby si k mýmu kompu z ničehož nic někdo sedl s plyšovým medvídkem na klíně.. ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    ELLIE: Tak to je jasny, ja taky zeru u svyho kompu gulas, susenky, testoviny, ale staci, kdyz sedi u myho kompu nekdo cizi byt jenom s parkem nebo proste s necim co vubec nedrobi a nekape a uz mam ty nejcernejsi myslenky :D
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    To já zakázala všem na klavír pokládat cokoli :-) A zakázala jsem to tak důrazně, že si to nikdy nikdo nelajsl :)
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    PAKOK: Jako Tanais, i me by to vytocilo i kdyby to bylo piano ukradeny ze ZUSky :)) Byt si doma na sve secesni kolikrat postavim i kakao. Ale je to asi takove jako kdyz lidi u ohne neustale vtipkuji, ze ti prilozi kytarou.
    REELOO
    REELOO --- ---
    Ahoj, nevite, kde by se dala vyzkouset hra na theremin ( http://en.wikipedia.org/wiki/Theremin )?
    Popr. kde by se dal koupit...?
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    z míry jsem zapomněla :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    PAKOK: no, tohle by mě vyvedlo asi i u klavíru zadara :-)))
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    ELLIE: :-DDD
    Vzhledem k tomu že dostal nyxák klavír zadara, tak asi ten hrnek pro něj nebude tak nervydrásající.
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    Jakoze prijit a postavit si na klavir hrnek s kafem treba? To by mohlo zabrat...
    CIHLOMORKA
    CIHLOMORKA --- ---
    ELLIE: Přinejmenším na jeho nervech ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    ELLIE: no jiste, na kom jinym jsi myslela?
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    MISERY: Na tom nyxákovi?? ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    POA: jooo to by bylo fajn zjistit, kdo ho ma a nasadlit se k nemu a zahrat si na nem :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam