• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Oblíbenec Josefa Škvoreckého..
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    RAVENIUZ: R.I.P.
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    oscar peterson zomrel... :(
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    MISERY: nojo, ale vicemene si nevydelavam primo hranim na nej :) ale ok, zni to logicky
    GIO
    GIO --- ---
    shanim pianino, kdybyste o necem fajnovem vedeli, diky.)
    MISERY
    MISERY --- ---
    NIMUI: jestlize za to uceni beres penize, tak jsi profesional :-P
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    ad anketa: mezi jsem profesional patri i absolvent konzervatore, co uci nebo tam proste chybi jedna moznost? :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    HARRIS: Joooooooooooo!!!!!!
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    HARRIS: :))))) A za kazdou cernou klavesu si svlekl jednu cast obleceni.
    HARRIS
    HARRIS --- ---
    EXIS:

    A ten klavírista má být z Hluboček a chceš po něm, aby jezdil ke studentům domů a tam jim diskrétně předváděl za padesát korun nechutné sexuální praktiky s klavírem?

    ...možná by to chtělo doplňující informace
    EXIS
    EXIS --- ---
    OFFNYX

    Cuz, nenasel by se tu nejakej schopnej klavirista, kterej ma konzervu a byl by ochoten jezdit za studentama domu??? Pokud by se nekdo takovy nasel, at se ozve na telefen:
    +420776006995
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Heh, tenhle rozhovor mě pobavil ;)
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    GOBERS: No počkej, počkej, ta jména by mě zrovna zajímala... ;) Kdyžtak můžeš decentně do pošty... ;) Nebo popřípadě stačí rok události...já už si dotyčný odvodim sám :D
    MISERY
    MISERY --- ---
    GOBERS: no jo, je to strasne zodpovedna prace, to obraceni stranek....ja bych mela mozna este vetsi tremu nez ten hrac :D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MISERY: Byl to magistersky absolvenstky koncert kamarada varhanika na HAMU a stranky mu obracela kamaradka (taky varhanice, taky HAMU). Zrovna smazil jednoho velmi vypeceneho Buxtehudeho, kdyz tu se kamaradka prechmatla a otocila mu naraz dve stranky misto jedne. Dotycny se ovsem nedal vyhodit z koncentrace, pravou rukou a nohama hral dal a levou bleskove vystrelil a prastil do jeste ne uplne dootocene stranky, vytrh ji tim kamaradce z prstu a behem pul vteriny si ji narychtoval tak, jak potreboval. Ani nevypadl z rytmu. Jen chudak kamaradka vypadala, ze se slozi. Ale nakonec to ustala i ona, statecne doobracela cely absolventak a pak si jeste jako pridavek s dotycnym zahrala jeden flak ctyrrucne a ctyrnozne. :-D

    (jmena si taktne nechavam pro sebe :-D)
    MISERY
    MISERY --- ---
    GOBERS: dostal pres pracku? :-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MISERY: Jsem byl jednou svedkem toho jak se obracec not a interpret v puli produkce "poprali". :-D
    MISERY
    MISERY --- ---
    GOBERS: :D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MISERY: Dobra otazka... ovsem jestli to neni spis tak, ze musis platit Ty, abys mohl nekomu takovehlemu obracet noty...:-D
    MISERY
    MISERY --- ---
    GOBERS: kolik si vydela takovej obracec not nevis? :-)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam