• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    ja osobne jsem splasil pianino za odvoz.... (kamaradce kamaradky jednoho myho spoluzaka zabyralo zbytecne prostor v byte :DD)
    Sice jsem do opravy musel vrazit dalsi trojec, ale ted facha krasne.
    docela klika :)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    PECA: imho pianino seženeš při troše štěstí i za odvoz... sice bude v horším stavu, budeš ho muset častěji ladit, ale pořád lepší, než levné klávesy.
    _ELPH_
    _ELPH_ --- ---
    PECA: "jestli jí to vydrží, nebo toho nechá" :)) stavim sa ze ak bude cvicit na klavesach za 3 tisicky, tak toho necha.
    PECA
    PECA --- ---
    Občas může ke kamarádce ob barák, ale nechci ji tam "vtírat" furt. Na hodiny chodí k učitelce na pianino. Myslel jsem tedy alespoň pro začátek na cvičení, než se ukáže, jestli jí to vydrží, nebo toho nechá. Když jí to půjde, tak se holt našetří na lepší.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    PECA: neměla by možnost třeba cvičit u někoh... nebo ve škole? Tyhle klávesy fakt smysl nemaj. Jako - zapamatuje si na nich, na kterých klávesách se hrají ovčáci čtveráci, ale o hře na klavír to není ani omylem..
    _ELPH_
    _ELPH_ --- ---
    PECA: asi ta nepotesim, ale elektronicke klavesy na ktore ma zmysel sa ucit (=podobny pocit z hry ako na naozajstnom klaviri) stoja tak >20 tisic kc. (gem prp700/800 su asi najlacnejsie klavesy ktore maju rozumnu klaviaturu)

    ak by tvoja dcera cvicila na takych klavesach, na ake si poslal link, tak sa nauci len kopec zlozvykov a bude mat problem hrat na normalnom klaviri.
    PECA
    PECA --- ---
    Nevim, jestli tu nejsem trochu mimo, ale dcera se zacina ucit na pianino. Na to abych koupil pianino domu jaksi nemam, ale uvazuji o klavesach tak za 2 az 3 tisice. No a premyslym, ze lepsi je asi aby ty klavesy (nastroj) mely stejne velky klavesy (klapky) (ahm, je to jasny, ze jo?) jako pianino. Tak jsem se chtel zeptat, jestli kdyz u klaves pisi "XY standardnich klaves", tak to znamena standardni velikost = takovou jako maji klaviry, pianina a spol. Nabo je to ciste na libovuli vyrobce?

    No kdyz uz se ptam, tak mi rovnou poradte, na co si dat pri koupi klaves bacha, abych toho potom pozde nelitoval. Momentalne vaham mezi temito dvema: http://www.hifishop.cz/Compare.asp?CMP=27903|73607&DPG=73607

    Ale vubec se v tom nevyznam, proto se ptam. Dik za rady.
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    Sháním Bachovy Dvojhlasé invence.
    Nepřebývá někomu...?
    pošta
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    VECTOR: Pokud mi to nevypadne z my skleroticky hlavy, tak se ve ctvrtek na sboru poptam. Urcite to nebude cenova uroven ladice od Petrofu.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    PAKOK: Praha-Branik
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    VECTOR: Jaka lokalita? Poptal bych se, koho pouzivaji nasi pratele...
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    TANAIS: To asi nevadi. Dik za tip, zavolam na Petrof ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    REELOO: posta
    REELOO
    REELOO --- ---
    MISERY:
    Hmm... nefunguje?
    Ani na to FTP se nelze pripojiy. :-(
    REELOO
    REELOO --- ---
    Ahojte, nemate nekdo noty k Forrest Gump - Main Theme?
    http://www.youtube.com/watch?v=jVO8keNJ_Q0&feature=related
    Dekuji za pripadnou odezvu. :)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    VECTOR: já mám člvoěka, který mi přímo dohodili u Petrofa. Ale není nejlevnější.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Nemate nekdo tip na nejakeho dobreho ladice + opravare pian? Nas Petrof pri stehovani utrzil par ran (je rozladeny a par klaves vubec "nevibruje")?
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    PAKOK: No jasne, kdyz se na hodinu bojis, tak se ti nechce cvicit ;) Proto umim na kytaru lip nez na piano. Ucila jsem se na ni sama. Taky od peti.
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    ELLIE:To bude tim trauma :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam