• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    VECTOR: já mám člvoěka, který mi přímo dohodili u Petrofa. Ale není nejlevnější.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Nemate nekdo tip na nejakeho dobreho ladice + opravare pian? Nas Petrof pri stehovani utrzil par ran (je rozladeny a par klaves vubec "nevibruje")?
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    PAKOK: No jasne, kdyz se na hodinu bojis, tak se ti nechce cvicit ;) Proto umim na kytaru lip nez na piano. Ucila jsem se na ni sama. Taky od peti.
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    ELLIE:To bude tim trauma :)
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    MISERY: Ja hraju od peti, a ze by to bylo nak znat... whatever :D Chodila jsem k takove stare a strasne prisne pani ucitelce. Mela jsem z ni trauma.
    MISERY
    MISERY --- ---
    no ja si nepamatuju kdyz jsem byla miminko, ale kdyz mi byly 3 roky, tak me tata naucil ovcaky ctveraky a este naky takovyhle pisnicky a pak ve ctyrech uz jsem zacala chodit normalne k ucitelce....ale ze by to bylo nejak znat, to fakt ne :D
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    TANAIS: Muahahah, to jsem delala taky :) Tapkala jsem do kuchyne a pritom jsem pinkala na piano, ktere stalo na chodbe podel zdi. Vedela jsem, ze kdyz dojdu k nejvyssim tonum, dvere do kuchyne se otevrou ;)) Samo si to nepamatuju. Ale nedavno mi to vypravela mama.
    MISERY
    MISERY --- ---
    TANAIS: priste sem hod nakej zaznam zvuku nebo jeste lepe videa ;)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Posledn9 a dost :-)

    MISERY
    MISERY --- ---
    TANAIS: no dobre, sice se klub jmenuje Klavir, dospeli zacatecnici, ale ja si myslim, ze muzeme v tomto pripade ucinit vyjimku, takze klidne vic fotek s malou slecnou virtuozkou ;)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Omlouvám se za ot. Snad mi to odpustíte, slibuji, že se příště vyvaruji podobného spamu, ale tohle mi fakt nedalo, jen bzch vám ráda představila nejmladšího klavíristu naší rodiny - od tý doby, co se umí malá postavit, chodí si zahrát... :)


    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Oblíbenec Josefa Škvoreckého..
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    RAVENIUZ: R.I.P.
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    oscar peterson zomrel... :(
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    MISERY: nojo, ale vicemene si nevydelavam primo hranim na nej :) ale ok, zni to logicky
    GIO
    GIO --- ---
    shanim pianino, kdybyste o necem fajnovem vedeli, diky.)
    MISERY
    MISERY --- ---
    NIMUI: jestlize za to uceni beres penize, tak jsi profesional :-P
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    ad anketa: mezi jsem profesional patri i absolvent konzervatore, co uci nebo tam proste chybi jedna moznost? :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    HARRIS: Joooooooooooo!!!!!!
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    HARRIS: :))))) A za kazdou cernou klavesu si svlekl jednu cast obleceni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam