• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici


    Pouze pro NYXáky je zde k dispozici FTP s notama pro vzájemné vyměňování



    Pokud budete uploadovat své noty, uvádějte tam prosím celé názvy skladeb, nejlíp včetně autora (i když to bude v adresáři s autorem).
    Soubory, co patří k sobě, házejte do archivu (zip).
    rozbalit záhlaví
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    JUNGLER: tak napred si spocitej bile ::D
    Ale mozna bude stacit system: zacni strida dve cerny a potom tri cerne a potom to dopln bilyma. Nejcastejsi klaviatura konci i zacina tonem a, (tedy ze dole bude jedna bila, jedna cerna, potom dve bile a dve cerne, dve bile, tri cerne... a nahore budou dve cerne, dve bile, dve cerne a posledni jedna bila).
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    nevite nekdo, zda se da nekde nalezt nejakej system kterym jsou polozeny klavesy u normalniho pianina? Mam tu pianino a klavesy vedle nej na hromade :D A je to docela pekleny puzzle
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    TANAIS: Ježiš já nejdřív myslela, že se jako snažíš, aby cvičila ona :))) A ono je to takhle, sundavá ti ruce z kláves! No potěš, to se teda těšim... :D
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    MEESHA: mně chodí ladit Najmann. Doporučili mi ho na servis a ladění v Petrofu, když jsme kupovali klavír. Není to, mimochodem, zaměstnanec Petrofu :) Neni levnej, ale je dobrej. Jestli budeš chtít telefon, napiš do pošty.
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Nekdo kontakt/reference na ladice? Diky
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    YARRDESH: ty si děláš srandu, ale ten prcek, jakmile si sednu ke klavíru, tak se přižene a zvedne ručičky, že chce taky. Tak jí dám na klín. A ona do toho začne bušit. Což by mi nevadilo. Já bych klidně i cvičila nějaký technický věci. Levá ruka to potřebuje jak prase drbání. Jenomže když ono to mrně se mi pak vždycky snaží tu ruku z tý klávesnice sundat! Potvora mrňavá jakmile s ní nehraju písničky ve stylu holka modrooká a jakmile si jí plně nevšímám, tak mě vždycky čapne za palec a tu ruku mi z kláves stáhne. To se pak vážně nedá vůbec nic.. :)
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    a maminky kontaktovat pro zmenu detsky domov, a je taky vymalovano ;)
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    KACASAVO: napadlo mě - zkus kontaktovat třeba petrof. Mohli by ti poradit třeba nějakou firmu, která to umí...
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    MANCINI: aspoň vim, že nejsem sama :)
    NEELLA
    NEELLA --- ---
    KACASAVO: me takhle stehovaci urvali kolecko a rupla pritom dolni deska, ale aspon ze sme ho dostali za odvoz...
    MANCINI
    MANCINI --- ---
    TANAIS: jo ... mam taky a nejde :-/
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ach jo, s rok a půl starým dítětem se fakt nedá cvičit...
    KACASAVO
    KACASAVO --- ---
    ahoj nevite o nejakych dobrych stehovacich klaviru?dobry a levny,potrebuji stehovat 100let stare piano sem a druhe stejne ven,taky k tomu potrebuji odrezat a zas pridelat zabradli na schodech:)piana maj pancerovou mechaniku takze tezky ale zvuk jak v raji dekuji KC:)
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Jo a prosim udaje na to ftp s notama, byly by? .)
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Book, koupila jsem mazlika a ted musim sehnat nekoho, kdo me douci, co uz jsem zapomnela a nebo nikdy neumela :)) Mistni ZUS zkusim, presto ale - nejaky provereny kontakt na ucitele/ku klaviru (nejlepe na Praze 7) by nebyl?



    :D
    _ELPH_
    _ELPH_ --- ---
    EFESH: teraz niekto predava na www.midi.cz dobry digi klavir. vyborna klaviatura a vyborny zvuk

    Nabízím
    Prodam GEM pRP800 real piano series digitalni piano, A+ stav [28. 8. 2008 v 20:11 hod.]

    odporucam.
    TUSKA
    TUSKA --- ---
    Děkuji za odezvu, zkusím.
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    TUSKA: urci je jich vic, ale z tech uplne proflaklych - Diabeli (docela casto v antikvariatech) - jsou to prekvapive melodicek valciky, ruzne povahy. A docela hratelne jsou i Brahmsovy 4rucni valciky - vetsinou o neco lehci nez slovanske tance :) A ten Dvorak ma i malo hrane Skotske tance (vlastne je to jeden 4rucni tanec)
    TUSKA
    TUSKA --- ---
    Nevěděl byste někdo o nějakejch pěknech čtyřručkách? Kdyby byly hratelný z listu, ještě líp.(třeba tak srovnatelná obtížnost se Slovanskýma tancema). Díky za případné informace!
    JTS
    JTS --- ---
    ENTER, MISERY, JUNGLER: diky za info..
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    JTS: no a hlavne bez nastroje se tezko muzes neco ucit... je to predevsim o tom doma cvicit to co ti ten ucitel naloží...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam