• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    GOBERS: len to neukazujte marianovi vargovi :)
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    Zlatá tahací harmonika... O_o
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    GOBERS: ješišmarjááááááá! :) pámbusnámiazlépryč! ;)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    JIRAS111: Takové pomluvy... :-D :-D :-D

    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    GOBERS: no tak to si pis, ze mam.. maji vic klaviatur, nez ja rukou a kdyz jsem je parkrat videl v provozu, tak se z toho vsichni kolem křižovali :-D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    JIRAS111: To zní jako bys měl něco proti varhanám...;-))
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    JUNGLER: aha.. tak to jo.. cece 10 let jsem na ten kram hral, ale tohle mi zustalo utajene.. :-)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    JIRAS111: ale prd... mas viditelnou cast ty klavesy a potom je cast, kterou normalne nevidis. A ta je ruzne zklonena bud doleva nebo doprava.
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    jak jinej sklon ?.. klaviatura je snad rovna ne ?.. nebo jsi z toho udelal varhany ?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    NIMUI: jojo... docela sem se u toho zapotil :))
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    JUNGLER: :-D no, lepsi jak puzzle, co?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    NIMUI: dikes... už sem to dal do kupy, ale byl to docela porod, vzhledem k tomu, že skoro každá ta klávesa má jinej sklon :)
    INIKURO
    INIKURO --- ---
    házím z jinýho klubu, protože to tu teď nevidim,

    http://imslp.org/wiki/Main_Page

    archiv s notama, a většina z nich má copyright Public Domain, takže velmi košér a legální ; děkujeme
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    JUNGLER: tak napred si spocitej bile ::D
    Ale mozna bude stacit system: zacni strida dve cerny a potom tri cerne a potom to dopln bilyma. Nejcastejsi klaviatura konci i zacina tonem a, (tedy ze dole bude jedna bila, jedna cerna, potom dve bile a dve cerne, dve bile, tri cerne... a nahore budou dve cerne, dve bile, dve cerne a posledni jedna bila).
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    ELLIE: no, cvičení s malou nás taky asi čeká, ale to bych nepředbíhala :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    nevite nekdo, zda se da nekde nalezt nejakej system kterym jsou polozeny klavesy u normalniho pianina? Mam tu pianino a klavesy vedle nej na hromade :D A je to docela pekleny puzzle
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    TANAIS: Ježiš já nejdřív myslela, že se jako snažíš, aby cvičila ona :))) A ono je to takhle, sundavá ti ruce z kláves! No potěš, to se teda těšim... :D
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    MEESHA: mně chodí ladit Najmann. Doporučili mi ho na servis a ladění v Petrofu, když jsme kupovali klavír. Není to, mimochodem, zaměstnanec Petrofu :) Neni levnej, ale je dobrej. Jestli budeš chtít telefon, napiš do pošty.
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Nekdo kontakt/reference na ladice? Diky
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    YARRDESH: ty si děláš srandu, ale ten prcek, jakmile si sednu ke klavíru, tak se přižene a zvedne ručičky, že chce taky. Tak jí dám na klín. A ona do toho začne bušit. Což by mi nevadilo. Já bych klidně i cvičila nějaký technický věci. Levá ruka to potřebuje jak prase drbání. Jenomže když ono to mrně se mi pak vždycky snaží tu ruku z tý klávesnice sundat! Potvora mrňavá jakmile s ní nehraju písničky ve stylu holka modrooká a jakmile si jí plně nevšímám, tak mě vždycky čapne za palec a tu ruku mi z kláves stáhne. To se pak vážně nedá vůbec nic.. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam