• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    VITEKK: tak sorry, sem konzervativec v tomhle. Já hrála taky na pár elektronickejch, ne na moc a i na nějkaou hodně drahou yamahu, ale prostě mi to nikdy nepřišlo tak dobrý. ale dobře, už mlčim.
    FIFI
    FIFI --- ---
    VITEKK: moje dcera hraje už 2 roky na toto: http://www.korg.com/gear/info.asp?a_prod_no=SP200&category_id=1

    Už pro 6tileté dítě to paní učitelka klavíru schválila, byla se podívat u nás doma, má to správnou dynamiku a vzhledem k tomu, že to bylo kupované na inzerat, tak to opravdu velká ivestice nebyla.
    MISERY
    MISERY --- ---
    VITEKK: tak a kolik do toho tak jsi ochoten vrazit? :)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    hele nesnaz se se mnou diskutovat, snaz se mi pomoct jo? :o) Normalni piano nechci, sem si vedom nevyhod elektrickyho, ale verim, ze se najde nejake, co mi obstojne postaci. Na par elektrickejch sem hral, a vubec to nemusi byt takova hruza. Vse je keneckoncu otazkou penez.
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    VITEKK: já nevim, jestli neni víc na nic hrát s tlumítkem večer a když je možnost, tak bez tlumítka, nebo pořád hrát na elektroniku, která je na nic večer i přes den.. :)
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    TANAIS: alek dyz hrajes na klavir, sousedi o tom dobre vedi, ale jelikoz cas cvicit je spis vecer tak jinou moznost nevidim, hrat s tlumitkem je na nic
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Co znamená "kvůli sousedům nemůžu"?...
    Do klavíru nemusíš bušit... klavír žádnou elektronikou nenahradíš.
    VITEKK
    VITEKK --- ---
    mate prosim vas nekdo zkusenosti s digitalnimi klaviry? Chtel bych si poridit klavir, ale kuli sousedum nemuzu, tak koukam po digitalnim, nejake tipy? Aby se na to dalo normalne hrat, melo to normalni klaviaturu, vyvazeny klavesy, dinamiku uhozu atp..
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    GOBERS: eh.. no..no nazdar, timhle vyzenes satanáše jako prd, tolik pedalu by neuslapal ani Schumacher a tech klaves...no to jsou tak dva sloni ..... :-D
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    GOBERS: len to neukazujte marianovi vargovi :)
    ELLIE
    ELLIE --- ---
    Zlatá tahací harmonika... O_o
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    GOBERS: ješišmarjááááááá! :) pámbusnámiazlépryč! ;)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    JIRAS111: Takové pomluvy... :-D :-D :-D

    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    GOBERS: no tak to si pis, ze mam.. maji vic klaviatur, nez ja rukou a kdyz jsem je parkrat videl v provozu, tak se z toho vsichni kolem křižovali :-D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    JIRAS111: To zní jako bys měl něco proti varhanám...;-))
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    JUNGLER: aha.. tak to jo.. cece 10 let jsem na ten kram hral, ale tohle mi zustalo utajene.. :-)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    JIRAS111: ale prd... mas viditelnou cast ty klavesy a potom je cast, kterou normalne nevidis. A ta je ruzne zklonena bud doleva nebo doprava.
    JIRAS111
    JIRAS111 --- ---
    jak jinej sklon ?.. klaviatura je snad rovna ne ?.. nebo jsi z toho udelal varhany ?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    NIMUI: jojo... docela sem se u toho zapotil :))
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    JUNGLER: :-D no, lepsi jak puzzle, co?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam