• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    XADAS
    XADAS --- ---
    RAVENIUZ: To je zajimave co rikas, protoze lidi pisou ze klaviatura je tak nejak obdobna, nekteri lide dokonce tvrdi ze ji ma ten korg lepsi. Ze samplu se mi zda piano lepsi na korgu, ale to je subjektivni zalezitost...
    Asi mi nezbude nez zajit nekam do hudebnin kde maji oboje... pochybuju ze takove najdu :-(
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    XADAS: neee, nestoji. za tie peniaze chod do yamahy p85. ma sice o jeden audio out menej, ale zvuky, klavesnica nepomerne kvalitnejsie, nehovoriac o vahe...
    XADAS
    XADAS --- ---
    Hral tu nekdo na Korg Sp-250? Stoji za ty penize?
    BUBL23PD
    BUBL23PD --- ---
    ahoj nenasel by se nekdo v brne kdo by mi pomohl zacit znovu hrat na klavir? nehrala jsem priblizne 5 let...( mam za sebou 2 cykly), v brne nikoho neznam a nemam pristup ke klaviru, byla bych tedy rada kdyby se nasel clovicek, ktery by mi nejak pomohl se ke klaviru znovu dostat...:) kdyztak mi prosim napiste do posty. diky. petra
    ORKA_2G4U
    ORKA_2G4U --- ---
    nevim, jestli to sem patri, kdyztak me smazte :) ale pokud by nekdo mel zajem, tak ho muzu naucit hrat na klavir. ja hraju uz od mala, ale nejsem zadnej profik, jsem lina cvicit, kazdopadne ucit mohu ;) pravdepodobne spis zacatecniky a mirne pokrocily, jinak bydlim v centru, takze treba u me doma..vic posta..
    ZOFI
    ZOFI --- ---
    známá nabízí - černé piano Dalibor , stěhuje se mimo ČR, tam ho sebou vzít nemůže....
    Je ochotná ho na vlastní náklady ještě před prodejem nechat naladit.... Doklad o naladění a že je klavír v pořádku předá...
    Měl by někdo zájem? Bydlí v Brně střed. Prosím napište za kolik - do pošty...
    JIKE
    JIKE --- ---
    MEESHA: krasa....
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Tak tady je muj odstrojeny krasavec v akci "opravujeme zarazenou klavesu" :) da se to jeste nejak vic? Je tam videt, ze pres klavesy vede takova cerna latka, je prisroubovana, ta se odendat nedala, takze jsem tu klavesu stejne nemohla pod tim nejak vic vycistit, krom toho ze jsem ji lehce nadzvedla a foukla tam. Ale uz se nezasekava, tak fajn :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    KRTINKA: Já sice ne, ale mám tam (stejně jako na HAMU) dost známých a přátel. Jakkoli tedy spíš mezi těmi, co místo bílo-černé klávesnice vyznávají černo-bílou, hnědo-hnědou a podobně... ;-)))

    LANMANCZ
    LANMANCZ --- ---
    ZOFI: http://musescore.org/
    sofik se menuje MuseScore, pred casem mi to tady doporucili jako softik na zapis not, ale umi to i prehravat, vyhodou je, ze je to open source - cili naprosto zdarma.
    MISERY
    MISERY --- ---
    ZOFI: Zkuste program Sybelius (na torrentech urcite je), nejakou posledni verzi, nevim ted kde uz to skoncilo :)
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    MEESHA: V pohode :-). Jde v podstate jenom o kryt klavesnice a pak o predni horni desku. IMHO se to neda pokazit. Jenom bacha na prsty :-)))
    ZOFI
    ZOFI --- ---
    Syn by potřeboval poradit, kde stáhnout program na zapisování a přehrávání skladeb (píši, jak mi to diktuje...) Už je mu 12, ale složil už několik skladeb.
    MEESHA
    MEESHA --- ---
    Zustava zamackla. Asi to sundam no. Doufam, ze to pak zas dam kam to patri :)))
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    MEESHA: Zustava zamacknuta a drzi ton a nebo vyskoci, ale nezafunguje tlumitko struny? Ja nevim, asi bych to odstrojil a podival se na celej mechanismus dany klavesy. Vetsinou je to banalni zalezitost, treba kus neceho, kterej nekde prekazi, atd. Pianino se vetsinou da otevrit bez pouziti sroubovaku a hrubyho nasili.
    TARRA
    TARRA --- ---
    Ahoj, nabizim vyuku klaviru ci zpevu v Praze v domacim prostredi(u me ci u Vas), dospeli i deti, zacatecnici i mirne pokrocili, 200Kc/hod. Lucie
    MISERY
    MISERY --- ---
    Diky :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    CORNELA: je a nemas je nahodou? Na PianoFiles se to musi nejak menit s tema ostatnima lidma ne?
    JIKE
    JIKE --- ---
    KRTINKA: já jsem tam chodil za panem Bílým. před mnoha lety.
    KRTINKA
    KRTINKA --- ---
    zdravim vsechny co se zamilovaly do cernobile klavesnice, a chci se zeptat: je tady někdo z Ježkárny, nebo Pražské konzervatoře?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam