• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici


    Pouze pro NYXáky je zde k dispozici FTP s notama pro vzájemné vyměňování



    Pokud budete uploadovat své noty, uvádějte tam prosím celé názvy skladeb, nejlíp včetně autora (i když to bude v adresáři s autorem).
    Soubory, co patří k sobě, házejte do archivu (zip).
    rozbalit záhlaví
    MISERY
    MISERY --- ---
    ILAB: fajn ;)
    ILAB
    ILAB --- ---
    MISERY: tak uz sem to nasel
    ILAB
    ILAB --- ---
    MISERY: tak to by bylo asi fajn, jeste se pokusim a kdyby to neklaplo tak se ozvu...
    MISERY
    MISERY --- ---
    ILAB: Ja si uz nepamatuju, jak to tam funguje, nicmene bugatti step nekde doma mam, tak pokud bys to nesehnal, tak muzu nascanovat, ale nebylo by to hned, jednak ted nejsem doma a mam pamet deravou :-)
    ILAB
    ILAB --- ---
    ahoj potreboval bych pro znameho stahnout noty bugatti step od jezka, dival sem se na pianofiles.com, ale neprisel sem na to jak ty partitury stahnout....
    poradi nekdo? dekuji predem
    TIBOREC
    TIBOREC --- ---
    CORNELA: ze jsem tak smely a opakuji se... :)
    [ TIBOREC @ Klavir, dospeli zacatecnici ]
    KRATKA_ZKRATKA
    KRATKA_ZKRATKA --- ---
    omlouvam se za spam.. ale rada bych prodala sve klavesy Yamaha PSR K-1. Temer nepouzivane, s bytelnym externim pedalem a stojanem. Precejen klasicke pianino je klasicke pianino. Kdybyste mel nahodou nekdo zajem, napiste mi do posty. Dekuji
    CYBEROOS
    CYBEROOS --- ---
    resp prover kompa jestli se ti do nej neco nedostalo, pripadne HW
    CYBEROOS
    CYBEROOS --- ---
    jj, funguje a to bez modre obrazovky a uz vubec zadnej respart PC :) ale jak te tak posloucham bude problem jinde nez v odkazu : )
    LOOLE
    LOOLE --- ---
    funguje vám ten odkaz od COMPLICSe bez problémů? Mně ta videa cca po půl minutě hodí modrou obrazovku a následně se PC restartuje... :(
    COMPLICS
    COMPLICS --- ---
    LOOLE
    LOOLE --- ---
    tak ještě jednou tu budu otravovat... s pianem Yamaha YDP s30 někdo nějaké zkušenosti nemáte? :)
    INDIIK
    INDIIK --- ---
    zlatííí
    INDIIK
    INDIIK --- ---
    Zdravím, měl bych dotaz, nutně potřebuji noty od Chopina - piano sonata No.2 in Bb Minor, Op35. Nemáte tady někdo nějakej fajn web, kde bych je našel? ideálně v pdf
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    ADAMJ: Ale no tak, jdi ty brepto... :-D
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    PAKOK: http://www.andykinsella.com/wp-content/uploads/2008/07/owl_orly.png ?
    (Prominte, pratele, proste jsem si nemoh pomoct.)
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    LOOLE: Orly má kamarád a myslím je snima docela spokojenej. Proč si nekoupit nějakou starší Yamahu? Myslím že v rozmezí 10-15 tis. by se měla dát sehnat.
    LOOLE
    LOOLE --- ---
    RAVENIUZ: Nevím, co přesně se myslí tou samohrajkou, ale myslím, že něco takového doma asi mám. Obyč klávesy mám doma už přes 10 let. Předloni jsem dostala (dětské) Casio CTK 230, ale teď už bych chtěla něco víc realističtějšího, na tu dobu, než se dopracuju ke klavíru :)
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    ADAMJ: samohrajku urcite nie, pokial sa chce ucit na klaviri, tak samohrajka s plastovou makkou nie je vhodnou nahradou, pretoze ani naznakom nesimuluje pocit a uhoz realneho klavira.

    LOOLE: cdp vyzera ok za tu cenu, nehral som na tom, ale predchadzajuce casio privia nebol zly nastroj.
    LOOLE
    LOOLE --- ---
    ADAMJ: no je to tak min. na 5 let... teď jsem si vyhlídla Casio CDP 100 nebo CDP 200R. Tak jsem na to zvědavá. Příští týden se na to chci podívat na veletrhu, tak snad to bude lepší než ty Orly :)
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    LOOLE: Aha, tak jestli je to jenom na preklenuti nejaky doby, behem ktery budes cekat na piano, kup si radsi nejakou samohrajku, kterou pak za stejny penize prodas dal :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam