• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    ADAMJ: Ale no tak, jdi ty brepto... :-D
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    PAKOK: http://www.andykinsella.com/wp-content/uploads/2008/07/owl_orly.png ?
    (Prominte, pratele, proste jsem si nemoh pomoct.)
    PAKOK
    PAKOK --- ---
    LOOLE: Orly má kamarád a myslím je snima docela spokojenej. Proč si nekoupit nějakou starší Yamahu? Myslím že v rozmezí 10-15 tis. by se měla dát sehnat.
    LOOLE
    LOOLE --- ---
    RAVENIUZ: Nevím, co přesně se myslí tou samohrajkou, ale myslím, že něco takového doma asi mám. Obyč klávesy mám doma už přes 10 let. Předloni jsem dostala (dětské) Casio CTK 230, ale teď už bych chtěla něco víc realističtějšího, na tu dobu, než se dopracuju ke klavíru :)
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    ADAMJ: samohrajku urcite nie, pokial sa chce ucit na klaviri, tak samohrajka s plastovou makkou nie je vhodnou nahradou, pretoze ani naznakom nesimuluje pocit a uhoz realneho klavira.

    LOOLE: cdp vyzera ok za tu cenu, nehral som na tom, ale predchadzajuce casio privia nebol zly nastroj.
    LOOLE
    LOOLE --- ---
    ADAMJ: no je to tak min. na 5 let... teď jsem si vyhlídla Casio CDP 100 nebo CDP 200R. Tak jsem na to zvědavá. Příští týden se na to chci podívat na veletrhu, tak snad to bude lepší než ty Orly :)
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    LOOLE: Aha, tak jestli je to jenom na preklenuti nejaky doby, behem ktery budes cekat na piano, kup si radsi nejakou samohrajku, kterou pak za stejny penize prodas dal :-)
    LOOLE
    LOOLE --- ---
    RAVENIUZ: díky za názor :)
    ADAMJ: no jo, jenže já do toho víc jak 13 tis. vrazit momentálně nemůžu nebo spíš ani nechci... v budoucnu bych si chtěla koupit normální piano, ale teď to bohužel nejde :(
    ADAMJ
    ADAMJ --- ---
    Ja mam Kurzweila PC3x a jsem moc spokojenej.
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    LOOLE: nekupovat. ak chces lacne stage piano, ber yamahu p85. orla zly zvuk, zla mechanika, kurewsky tazke.
    LOOLE
    LOOLE --- ---
    ahoj, nemáte někdo vlastní zkušenost s dig. pianem Orla Stage player? Přemýšlím o koupi, ale nemám možnost si ho nikde "osahat", tak sháním alespoň názory od případných majitelů :)
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    DOOSH: posta :]
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    DOOSH: A něco málo k němu? Zejména míru funkčnosti... ?
    MANCINI
    MANCINI --- ---
    mate zkusenosti s el. pianama KORG? Docela se mi zalibil ten novej LP 350 :-)
    FIFI
    FIFI --- ---
    XADAS: já nejsem vůbec v obraze, ale moje dcera( 9 let) doma cvičí na http://www.hudebni-dum.cz/good.php?goodId:208|SP-200 Paní učitelka z lidušky se na ten nástroj byla podívat hned po zakoupení, byla u nás pak i několikrát, když měla dcera něco cvičit a nemá s tím nástrojem problém.
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    XADAS: to je najlepsia volba, vyskusat, porovnat. niekomu nieco sadne, nieco nie. v kazdom pripade korg sp250 je uz dost stary nastroj, p 85 je pomerne novy, ma graded hammer mechaniku (odstupnovanu zataz kladivok na basoch a vyskach), dokonca ma o nieco vacsiu polyfoniu. vlastnim p90ku, co je profi nastroj, ale hral som aj na sp250, aj p85. yamaha je lepsia volba.
    XADAS
    XADAS --- ---
    RAVENIUZ: To je zajimave co rikas, protoze lidi pisou ze klaviatura je tak nejak obdobna, nekteri lide dokonce tvrdi ze ji ma ten korg lepsi. Ze samplu se mi zda piano lepsi na korgu, ale to je subjektivni zalezitost...
    Asi mi nezbude nez zajit nekam do hudebnin kde maji oboje... pochybuju ze takove najdu :-(
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    XADAS: neee, nestoji. za tie peniaze chod do yamahy p85. ma sice o jeden audio out menej, ale zvuky, klavesnica nepomerne kvalitnejsie, nehovoriac o vahe...
    XADAS
    XADAS --- ---
    Hral tu nekdo na Korg Sp-250? Stoji za ty penize?
    BUBL23PD
    BUBL23PD --- ---
    ahoj nenasel by se nekdo v brne kdo by mi pomohl zacit znovu hrat na klavir? nehrala jsem priblizne 5 let...( mam za sebou 2 cykly), v brne nikoho neznam a nemam pristup ke klaviru, byla bych tedy rada kdyby se nasel clovicek, ktery by mi nejak pomohl se ke klaviru znovu dostat...:) kdyztak mi prosim napiste do posty. diky. petra
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam