• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    DADULKA: Já bych levnější nekupovala. Tady je jakási záruka podobného úhozu a slušné dynamické škály. Ideální je zajít do nějaké kamenné prodejny a na nástroj si zkusmo sáhnout. Ale já také tenkrát nakupovala víceméně naslepo...
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    NIMUI:
    oki ...dík!....takže stačí ten levnější.....do levnějších se asi pouštět nemám co?
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    DADULKA: Oboje uváděné jsou zcela v pohodě a pro uváděné potřeby dostačující :-) Esteticky je fajn ta zadní deska, funkci u digi piana nemá ale jinak žádnou. To druhé s rovnou zaklopenou horní deskou bude jenom vhodnější jako případný odkládací stolek :-)))) Ne, bez legrace, myslím, že jsem měla tu čest s tím prvním typem a fakt je to ok volba.
    DADULKA
    DADULKA --- ---
    můžu poprosit o názor :-)...
    hrála sem přes 10 let...klavír co sem měla byl tak rozvrzanej, že už nešel ani naladit...a tudíš sem tak 6 let nehrála...ráda bych si něco pořídila a vrátila se k tomu...ale nikdy sem poctivě netrénovala...proto se mi nechci utrácet horentní sumy a něco obyčejnějšího mi určitě stačí...

    co říkate na tydle...případně jesi někdo můžete doporučit něco v tého cenové relaci...levnější asi nemá smysl...
    YAMAHA YDP-141 palisandr | Kytary.cz
    http://kytary.cz/yamaha-ydp-141/HN110438/
    YAMAHA YDP-S31 palisandr | Kytary.cz
    http://kytary.cz/yamaha-ydp-s31/HN103635/
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    keybord ve mně prostě nevzbuzuje takový emoce jako klavír
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    RAAJA: to máš pravdu, já se snažila ale pátrat po HK a nikdo tu prostě piano nemám,kam bych mohla chodit :/ vím,že je to napalici i tak pak k někomu docházet,ale rozhodně by stačilo i dvakrát týdně než vůbec... Klávesy si kupovat moc nechci...nemám z nich takový pocity,jako když sedím a dotýkám se piana či klavíru... to už je zas o člověku, co od toho očekává a jaký dojem z nástroje má... o koupi piana sem přemýšlela,ale ted to bude prostorově nemožné..-stěhuju se do menšího bytu :(
    RAAJA
    RAAJA --- ---
    KAZUO_KIRIYAMA: souhlasím ale na vkus má dnes každý posazený jinak....takže každému co jeho jest nejmilejší a nejpřirozenější....hudba je radost a takový nástroj, když si člověk nadělí, hned namotivuje a dodá patřičnou energii okamžitě hrát....
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    RAAJA: Pokud to myslí vážně, tak nějaké menší piáno se dá dnes docela lacino pronajmout. Klávesy hned takhle ze začátku kazí vkus :)
    RAAJA
    RAAJA --- ---
    BARUSSS: bez vlastního nástroje to prostě nejde....představa toho že bys dojížděla denně do prahy, kvůli cvičení je zhola nereálná a naprosto blbá a vyčerpávající...a kdybys byla vytrvalá a jezdila tak daleko, dejme tomu rok, pak bys za ten rok mohla mít na klávesy které pro cvičení potřebuješ..porozhlídni se kolem a určitě narazíš na nějakej solidní instrument za solidní cenu....
    EMERICA
    EMERICA --- ---
    LEON_CHAMEAU: Dekuji! :) preposlal jsem a moc se libilo
    BARUSSS
    BARUSSS --- ---
    Ahoj začala jsem se věnovat hře na klavír, ale mám problém s tím, že lekci mám jen jednou týdně a nástroj doma nevlastním, tudíž nemám na čem trénovat. Nevíte o nějakém místě, kam by se dalo chodit trénovat? Jsem z HK, takže by to bylo ideální v okolí mého bydliště. Ale pokud víte i o nějakém místě v Praze, tak bych dojížděla i tam. Dík moc :)
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    LEON_CHAMEAU: tohle by chtelo dat na home... ;)
    EMERICA
    EMERICA --- ---
    Mam kamarada offnyx, ktery by se chtel naucit hrat na piano. Je mu 25 let a ma hudebni sluch, nevi nekdo o dobrem uciteli? Webu? etc? (Praha) Dik za pomoc;)
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Nemáte někdo souhrn taktů a jejich počítání? Díky.
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    Zkusim to jeste jednou. Hledam nekoho sikovneho a casove flexibilniho kdo by mi pomohl pri me snaze o ovladnuti tohoto krasneho nastroje. Jakesi zaklady uz mam. Zatim vesmes formou samouctvi (takze pravdepodobne i nejake zlozvyky :-)). Ucitel muze bud dochazet ke me (namesti Jiriho z Podebrad) a nebo ja muzu chodit za nim idealne nekde Zizkov Vinohrady, zvladl bych ale dorazit i jinam. Telefon 734 876 439
    JIKE
    JIKE --- ---
    tady se můžete mrknout na nějakou mou tvorbu.

    https://www.facebook.com/pages/Jike-Mogatto/255998987772025?ref=hl
    NIMUI
    NIMUI --- ---
    MEDVED007: Jo, takhle jsem začínala i já - ale potom jsem změnila učitele - mnohem důslednější mladá paní, byla tam i děcka, která cvičila a já najednou měl důvod taky trochu zabrat... povedlo se :-)
    Jenom na klavíru se sluchátky (tedy předpokládám digitální klavinova nebo něco takového) se moc nebude věnovat úhozům a poslouchání kvality tvořeného tónu :-))) škoda, ale také mám takové žáky, a něco se z nich v tom směru na hodině také dá vymáčknout.
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    FURYAN: z tejto ponuky treba brat p95. inak tato tema sa tu vynara pravidelne, pre viac info staci zalistovat par stran dozadu.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    ROBIN_SNNS: Je to uplny zacatek, k hudbe tihne, ale nevim, jestli ho nakonec bude bavit klavir, kytara, nebo v patnacti treba buben :) Takze 13k je urcite strop. Jedna se mi hlavne o to, abych mu nezkazil ruce pokud by uz u toho klaviru treba zustal a bavil ho...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam