• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    JIKE
    JIKE --- ---
    to jo,, nebo tam zajet na kole, nebo aoutem,, nebo si udela krasnou prochazku ;)) ale ne v nocii ;))) to musi byt uzasny ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Mno jo, to bych mela... :)
    Ja hravala i na Msich, no ted na fare uz nebydlej ty lidi co meli klicky od kostela a dalsi lidi co je maj bydlej hrozne daleko, takze jit si pujcit klicky a pak je tam zase jit vratit...to je vopruz :(
    JIKE
    JIKE --- ---
    sice na ty fotce vypadam jako vodni psouk ,,ale je krasne videt ten klavit,,to byl muj sen tam hrat ;)) tam si tleskla a jeste asi 10sec neli vic si to slysela jak to zni ;))) nadherna akustika ;))
    JIKE
    JIKE --- ---
    jee díky ;)))

    to rozhodne udelej !!!!! sikovny lidi se musej zviditelnit ;))
    kdyz hrajes tak dlouhotak to chce zviditelnit !! a vyuzit toho ;!!
    MISERY
    MISERY --- ---
    Wow :) Good fotecka :)
    Ja mohla mit kseft hrat na svatbach, no mozna to este vyjde, totiz zenskejm z uradu se libilo jak jsem hrala na koncerte, tak se ptali moji mamy, jestli bych nechtela hrat, ze by se normalne napsala smlouva a ja rikam at mi kdyztak teda pujcej ty noty a ze se na to podivam, ale asi na to zapomnely...no ted bude dalsi koncert, tak se jim pripomenu :))))
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: to je fuk jak se to pise,,hlavne ze vime o co de ;))
    JIKE
    JIKE --- ---
    jike v cerninskym palaci `]]]

    MISERY
    MISERY --- ---
    Ja se v kytarach taky nevyznam, jako firmy....jinak ted jsem se zajimala o ty elektricky piana a nejlip je na tom asi Roland (pro takovou tu vrstvu "né bohatý profesionál") :)))
    A pak treba jsou fajn este Kurtzwal nebo jak se to pise ted nevim, ale....ono zase zalezi kolik do toho chces vrazit, je jasny ze Kurtzwal za 20.000,- nebude to pravy orechovy jako treba Kurtzwal za 200.000,- :))))
    JIKE
    JIKE --- ---
    na ministerstvu zahranicnich veci maj v palaci kridlo,, v obrovsky mistnosti,, a to se tam hraje ;)) ma mnejakou fotku ;))) nahodim ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: normalka postou z nyxu ;)))
    JIKE
    JIKE --- ---
    jinak se v kytarach moc nevyznam ;( a vubec nejak v hudebnich nastrojich odborne uz vubec ne,,, vim ze petrof je gut,, jako rozeznam klavi od housli a kytaru od xylofonu, ale jako co je gut, da best,, to nevim ;/
    MISERY
    MISERY --- ---
    Ja jsem tedka ve skole, ale kdyz to hodis nekam odkad by se to dalo stahnout, tak si to vecer sosnu :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    No jo, je to vsechno o penezich...ja bych mohla mit toho Rolanda co jsem rikala ze stoji asi 120.000,- za 80.000,- od ucitele, nebot premejsli o tom, ze ho proda...no jenze ono i 80.000,- ach jo :(
    JIKE
    JIKE --- ---
    v mp3 ale musim nejakou vybrat ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    mam nejaky skladbycky,, mohl bych ti nejakou pro ukazku poslat ;)) co ty na to?
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: ja hral na kitaru leta,ale nebavilo me to,, jediny co me bavilo je jako doplnek,, akusticka kitara k pianu,, ja ko oldfield,, fakt mazec,, romance,, uzasny... ale kytara je spis tristramova zalezitost... ja holduju klaviru,, jen mi chybi zpevacka ;/ jemny tenky zensky hlasek ;))
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jo a meli jsme basovku, no jenze ona nebyla uplne nase, ona byla bratranka a on se rozhodl, ze jako zalozi kapelu, tak jsme mu ji museli vratit, ale on na ni stejne nehraje :(( No a ja na ni mohla chodit, uz jsem to mela skoro domluveny....ach jo, tim me pekne nastval. No na druhou stranu ted chci otce premluvit k tomu, aby sehnal nakou elektrickou kytaru, protoze se mi to zacalo libit :) Jinak moje pokusy naucit se na kytaru....a to mam vlastni...gibsonku, nadhernou...no jenze fakt mi to nejde :( Ale ta elektrika by nemusela bejt marna...
    JIKE
    JIKE --- ---
    ja byl hrat v kostele v zelivy ;))) take krasa ;))

    ale musim se po 2 letech nehrani rozehrat,,, nebot jsem to uz pozapomel ;/
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: a kam chdis do kostela?? ja bych rad s mistrovou kucharkou zasel ;)))
    JIKE
    JIKE --- ---
    http://www.guitarpark.cz/casio.html

    tady si moc nevyberes ;///

    jako testoval jsem je vsechny,, i korgy,, a kawai yamaha,, vsecko, a nejlip mi vyslo AP-33,,, ale ty blaho na to nemam ;/ a navic,, neda se prevazet,, to potrebuju ;/ tak nakonec PS-2é ktery je vlasntne takovy optimalni na me pouzadavky,, ale nejvic me sere, ze to nema varhany (harvany ;DDD ) mm, takze nakonec takhle chude,, sice si muzu udela vsechno prez komp,, ale to neni ono,,,

    ldyz jsem od tehlectech pian ze zdola v krame vysel az do posledniho patra nahodu,, na jungmanaku,, tak jsem zadejchanej s udivem koukal na petrofa za melouna a na tu nadheru ;))) zahral jsem si a to je to co, po cem touzim ;)) ale na co nemam ;(((((((
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam