• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    P_M
    P_M --- ---
    BONIE: Prepisovat se mi to nechce... :) Ale muzu poradit... Z YouTube udelat MP3, to otevrit ve Widi recognition system (widisoft.com) a vytvorit midi soubor. Midi soubor otevrit v nejakem SW na psani not - napr. MuseScore, Finale, Sibelius... Pak uz se v tom jenom vyznat a opravit ty noty do citelne podoby... Neni od veci si to uz v tom Widi trosku projit/upravit, pak jsou ty noty trochu rozumnejsi. Pripadne si to manualne prepsat do not primo podle toho widi - graficky to zobrazuje, ktera klavesa zrovna hraje.
    BONIE
    BONIE --- ---
    prosím vás, není tady někdo, kdo umí odposlouchat akordy a nebo přímo mělodii a napsat k tomu noty? chtěla bych zahrát tuhle skladbu, ale vůbec se mi to nedaří.. https://www.youtube.com/watch?v=4k2WjjZ9wjc (musím si teda i nechat naladit klavir, ale i tak).. kdyby náhodou díky.. stačí začátek, zbytek už si najdu..
    TANAIS
    TANAIS --- ---
    Já zas potřebuji naladit piano v Sázavě - nevíte prosím o někom v Sázavě či v okolí Benešova?
    JAKUBVLASAK
    JAKUBVLASAK --- ---
    Nevite prosim o ladici pian v Praze? Chybi mi struna a nefunguji pedaly, takze ladic/opravar :D diky moc
    P_M
    P_M --- ---
    KOSMAS: Obecne Casio neni moc dobra znacka, ale mozna by to na nejakou chvili vystacilo. Jestli znas nekoho, kdo na klavir uz hraje, tak ho vem s sebou do obchodu, vyzkousejte par pian v cenove kategorii do ktere se chces vejit a vyberte co bude nejvic vyhovovat. Jestli nikoho neznas, tak obejdi par obchodu a ptej se prodavacu a ostatnich nakupujicich, co povazuji za dulezite. Ridil bych se radou zkusenejsich, ale i osobni zkusenost a vlastni dojem dela hodne pro radost ze hry.
    KOSMAS
    KOSMAS --- ---
    Je tohle dostačující pro začátečníka ?
    Casio PX 730 alternativy - Heureka.cz
    http://digitalni-piana.heureka.cz/...BEiQANA3IBwzJNiHhyNtUOcMYdOA3pqsbeErGpofPPGR7fQruuWoaAkWZ8P8HAQ
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    FIRGO: ak len midi, tak doepfer je najvac
    FIRGO
    FIRGO --- ---
    nejaky tip na MIDI only klavesy (88 klaves+) s kladivkovou mechanikou ? diky :)
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    učit se na piano bez piana imho nelze :/
    MILOSHIT
    MILOSHIT --- ---
    Ahoj, mám dvě prosby.

    1. Sháním trpělivou a hodnou hráčku na klavír z Prahy, která bude ochotná mne v mém hraní zdokonalit, naučí mě noty atd. Sám klavír/piáno nevlastním, takže ho musíš míti Ty. Cenu si vrozumné míře urči sama, na všem ostatním se domluvíme v poště.

    2. Pokud se mi nikdo nenabídne, nevíte tu čistě náhodou o místě v Praze, kde vás nechají zadarmo nebo i malý poplatek zahrát? Vím zatím o restauraci U sudů, o Veganské restauraci Plevel a pak jsem si samozřejmě božsky zahrál v hudebním muzeu Karmelitská, ale na žádných z těchto míst nejde hrát o samotě a trénovat. Piana na hlaváku a v teplých měsících na Náměstí Míru ani nezmiňuju páč jsou věčně obsazené a rozladěné. Jinak díky za případné rady!
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    JUNGLER: oceňuju, že jsi si dal práci převést ten odkaz na bit.ly :-)
    hudebka.cz vypadá jako slušnej zdroj.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    ok, kde hledat učitele (v Praze)?
    JUNGLER
    JUNGLER --- ---
    LEFTY: Imho zaklady se ucit formou samouctvi je peklo. Naucis se hromadu zlozvyku ktery proste online ucebnice neodhali. Jestli se chces fakt neco naucit tak bys tu hodinu tydne s ucitelem alespon na nejaky cas mel obetovat.
    LEFTY
    LEFTY --- ---
    nový rok, nová předsevzetí. Poradíte soft/online kurz/učebnici pro samouky (kromě Sarauera)?
    Chtěl bych do konce roku bejt schopnej zahrát třeba Perfect Day :-), je to realistický?
    Nemám problém za výuku zaplatit, hodiny s docházkou jsou ale pro mě problém časovej.
    LAYDEE
    LAYDEE --- ---
    CASIO CPS 50s - ráda bych prodala. blbne pedál, ale je to opravitelné. možno přijet a podívat se naň. zájemci do pošty prosím..díky
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Oblíbenec kamarádky, taková příjemná, trochu ambientní pohoda.

    "Leaves in the Wind" by Isaac Shepard (from Deep Joy solo piano CD)
    https://www.youtube.com/watch?v=ijMw9CJRO2w
    MISERY
    MISERY --- ---
    NIMUI: To už vypadá trochu líp, ale stejně to není úplně ono... ale tak holt je to nějaká úprava toho týpka, co to hraje... ale sakra hodně dobrá. Je hroznej hřích, pokud k takovejm krásnejm věcem neexistuje notovej zápis. ThePianoGuys to pochopili a svý noty prodávaj :-)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Nějaká šance, že by někdo z přítomných měl noty na toto? Našla jsem spoustu takovejch těch upravenejch "easy" verzí, ale to není to, co hledám.
    Shindler's List. Theme on Piano. Список Шиндлера. Фортепиано.
    https://www.youtube.com/watch?v=qgomLEfv9Y4
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam