• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    MISERY
    MISERY --- ---
    No jo, akorat ze bez not se tezko naucite nakou poradnou skladbu...
    JIKE
    JIKE --- ---
    hehe, noty em mel rad akorate kdyz jsem preludoval leta na zobcovku ;)))) pak to nejak padlo ;(
    MISERY
    MISERY --- ---
    Mam Rhapsody in Blue a Bugatti step, ale zapomente, ze to budu scanovat ;)))))
    (hlavne tu Rapsodii, ma to asi 30 stranek)
    ARCHDRONE
    ARCHDRONE --- ---
    JIKE: Ja taky nemam rad noty, zvlaste takovy ty Chopinovsky virtuozni klavirni koncerty...jinak nejaky normalni noty pro normalni lidi jeste muzu...;))
    WOLLI
    WOLLI --- ---
    tak fajn, jeste naladit piano a JEDEEEEM.....:)
    JIKE
    JIKE --- ---
    priznam se ale ja noty nemam rad ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Hehe nooo...to by nebylo spatny, akorat....delat seznam not je u mne ponekud na dlouho...takze az bude vic casu :)
    ARCHDRONE
    ARCHDRONE --- ---
    //nechcete udelat vsichni seznam not, ktery mate (vcetne me) ?? Pak by se to dalo treba naskenovat a vymenit podle potreby...??
    MISERY
    MISERY --- ---
    WOLLI: no tak etudy ti asi kazdej doporuci Album Etud 1. - 5. dil jinak taky Klavirni skola pro zacatecniky pokud jsi este nikdy na klavir nehral :) Ale to maj snad v kazdejch hudebninach :) Pak pro pokrocilejsi jsou dobry Jazzovy etudy od tusim M. Dvoraka (nejsem si ted uplne jista, ale jsou to 2 dily)
    WOLLI
    WOLLI --- ---
    No me by stacilo, kdyby nekdo poradil naky dobry etudy, ktery se daj koupit, chci totiz zacit hrat....
    ARCHDRONE
    ARCHDRONE --- ---
    uplne teoreticky by se daly noty naskenovat a pak hodit nekam na ftypko...??
    MISERY
    MISERY --- ---
    jo, to bych taky rada vedela....
    ARCHDRONE
    ARCHDRONE --- ---
    //OT? Nevite nahodou o nejakym archivu na netu, kde by se daly stahnout noty(ehm...a nemusi to byt uplne legal)??
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jo to jsou super noty, co jsem se je nashanela :))) Nakonec je sehnala kamoska v nejaky knihovne :) Ja nejradsi hraju The Heart Asks Pleasure First a The Mood That Passes Through You :)
    DOROTKA
    DOROTKA --- ---
    Dostala jsem noty k hudbe z filmu Piano. Zatim skousim tu prvni, obema rikama zvlast, ale roky jsem poradne nehrala, ta to nejde tak, jak bych si predstavovala. Ale to se podda :)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jo, Misery spinkala, ale uz nespinka :) Vyrabi darky pro kamosky :))))
    JIKE
    JIKE --- ---
    misery jeste spinka ;)
    RETAL
    RETAL --- ---
    nemaž to, také si to rád poslechnu. jen si to právě nemůžu stáhnout.
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: tak co?? nespis jeste? ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    ok ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam