• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    BMYSHA
    BMYSHA --- ---
    zrovna me kvuli bance malem vyhodili z koleje:( jsou to svine:)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: banky sou svine ;(
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jasne :) No tak to vypada na zejtra...tem bankam to trva, nez prevedou penize :((((
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: a ukaz fotku,, ale radej hraj ;))
    RETAL
    RETAL --- ---
    Skvělé! Nahrej a předveď se.
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak zejtra, nejpozdejc pozitri budu mit pianko :))) Yahooooo!!!
    MISERY
    MISERY --- ---
    ja jsem si tam zkousela ten Roland a pak ete Kurtzwal a ten Roland teda stoji 39.000,- a ten Kurtzwal asi 24.500,- jenze k tomu se este musi koupit kombo (v lepsim pripade stereo zesilovac) a to kombo pres ktery to bylo pusteny stalo dalsich 14.000,- no a ten Roland mel i tak mnohem lepsi zvuk. (a mnohem lepsi mechaniku a taky stokrat hezci design) :)))
    JIKE
    JIKE --- ---
    BMYSHA: jo jo jo ;)
    BMYSHA
    BMYSHA --- ---
    hezky prani...ja mam cernyho petrofa pianko, ale kridlo by se mi taky libilo, pres celej byt a jeste ten byt k tomu:))
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: me nezbylo nic jinyho nez si koupit PS-20, sice mi prijde ze ma nic moc zvuk, ale z tech co jsem mel si sanci vybrat, tak uslo nejvic,,, chtel bych cernyho petrofa prez celej byt ;D ale jako fakt ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Jike: orchestr? nemam....ale ani nechci, nahodou ti onemocni harfenik s tympanistou a co pak? :))) BTW jaky ze to mas piano? Ja ted budu kupovat Roland (ale nevzpomenu si jakej je to typ)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: ty jo? ja chcí ;))
    MISERY
    MISERY --- ---
    JIKE: pokud mas k dispozici orchestr.... :))
    JIKE
    JIKE --- ---
    misery myslela asi poradnou skladbou - brutalni skladbu ;)
    ale i jednoduchou skladbou, jako skakal pes (s velkym orchestrem)se da potesit, to by ste neverili jak to muze znit nadherne ;)))
    ARCHDRONE
    ARCHDRONE --- ---
    Mas pravdu, ale na druhou stranu znam spoustu krasnych skladeb s jednoduchym notovym zapisem...takze ty noty zas tak...:))
    MISERY
    MISERY --- ---
    No jo, akorat ze bez not se tezko naucite nakou poradnou skladbu...
    JIKE
    JIKE --- ---
    hehe, noty em mel rad akorate kdyz jsem preludoval leta na zobcovku ;)))) pak to nejak padlo ;(
    MISERY
    MISERY --- ---
    Mam Rhapsody in Blue a Bugatti step, ale zapomente, ze to budu scanovat ;)))))
    (hlavne tu Rapsodii, ma to asi 30 stranek)
    ARCHDRONE
    ARCHDRONE --- ---
    JIKE: Ja taky nemam rad noty, zvlaste takovy ty Chopinovsky virtuozni klavirni koncerty...jinak nejaky normalni noty pro normalni lidi jeste muzu...;))
    WOLLI
    WOLLI --- ---
    tak fajn, jeste naladit piano a JEDEEEEM.....:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam