• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici


    Pouze pro NYXáky je zde k dispozici FTP s notama pro vzájemné vyměňování



    Pokud budete uploadovat své noty, uvádějte tam prosím celé názvy skladeb, nejlíp včetně autora (i když to bude v adresáři s autorem).
    Soubory, co patří k sobě, házejte do archivu (zip).
    rozbalit záhlaví
    JIKE
    JIKE --- ---
    WILD_A: ja moc nevim, ja podle not moc nehral,, ale jsou urco ucebnice typu, zaciname s klavirem ;)) ale zkuseni ti tu urco poradi ;) popr, napis do posty misery ;)


    YARRDESH: kolikrate nekam do bazaru odvazej od stare pani z bytu nejaky to pianko, nebo tak,, a kdyz to trefis dobre tak treba 1 pivo, nevo i 10 k,, v bazaru si pripatis tak 400-900 procent navic,, jinak zkus inzerat v anonci, jestli nekdo neco takovyho neprodava.. urco byse toho nekdo rad zbavil...


    vim ze znamej takhle zastavil nakladak kde vezli do bazaru klavir.. a zeptal se jich kolik za to budou v bazku chtit,, a oni rekli 10k,, a on jim to dal na ruku,,, no v bazku to potom muzou mit za 50k ;/ lojzove ;(
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    spis takovy utopicky prispevek - rad bych si poridil nakej ten klavir/piano, hlavne co nejlevnejsi a nejdelsi, klidne i velmy zoufaly. kolik tak muze stat nejaky srot?
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    No ja sem s klavirem tedko zacal a chtel bych poradit ucebnici nebo proste jak na to, jak cvicit atd...
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    ENTECKA: Gratuluju...ani se neozveš, abychom to šli někam oslavit...vyměnit si pár fotek...;)
    Já jsem dostal ze zkoušek z obligátu, přes všechna černá proroctví, taky za jedna a stejně tak i z hlavního oboru...'chjo - ta genialita už mě unavuje...;o)))
    ARCHDRONE
    ARCHDRONE --- ---
    Cau lidi, zhanim noty na Linkin Parky...hlavne na ty "znamejsi hity";) Na celym netu to nemuzu zaboha najit...jestli o necem vite, pls help :o) thx
    MISERY
    MISERY --- ---
    ne hrat, jako na dovolenou :) na tyden :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: na jak dlouho?? a jako hrat?
    MISERY
    MISERY --- ---
    No este 2 dny ve skole a pak jedu do Italie :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: tek gratulace MIS ;) mas prazdniny a muzes valiiit ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tak ted koukam, ze jsem vam to sem nenapsala, takze jsem zdarne ukoncila celou ZUŠ (tedy oba cykly) YAHOOO! :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    ENTECKA: tak to vsema klavirnima rukama gratuluju ;)
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    na zkouškách se mi to povedlo a mám jedničku, dokonce sem byla navržena na nějakou přehlídku konzervatoří. takže s klidným srdcem odcházím na prázdniny..mm.. 8)
    JIKE
    JIKE --- ---
    tak se stydim,, desne dlouho jsem na piano nesahnul ;/ naposled c cerninskym palaci pred 3nedelema ;( damn ;(


    jaxe hraje vam? ;) aspon neco pozitivniho pliis ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: óóó ;)) dekujůů ;)) ja v to doufam ;)) je to takovej mul malej snik ;ú))
    MISERY
    MISERY --- ---
    vicemene ;)

    Jednou si koupis, ja tomu verim ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    tu ankhetu sis vylepsila kuli sobe vid ;)) ja mma jen 1 elektriku ;( chci klasicky kridylko ;((
    MISERY
    MISERY --- ---
    no...i kdyz mne prejde smich zejtra, mam posledni (konecne uz!) prehravky na klaviru.....
    MISERY
    MISERY --- ---
    hehe, cool anketa, trochu jsem ji vylepsila :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    a dekujuu§ů§ů ;)
    JIKE
    JIKE --- ---
    kouknu po tom na netu ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Ok, zkusim to nejak domluvit a kdyz mi to pujci, tak ti to samozrejme taky poskytnu :) (my hudebnici si musime pomahat) Jo hele nemas nahodou Giga Studio 3? (to shani zase ucitel a kdybych mu to mohla poskytnout, tak mi to Virtual Piano pujci na 100%)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam