• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici


    Pouze pro NYXáky je zde k dispozici FTP s notama pro vzájemné vyměňování



    Pokud budete uploadovat své noty, uvádějte tam prosím celé názvy skladeb, nejlíp včetně autora (i když to bude v adresáři s autorem).
    Soubory, co patří k sobě, házejte do archivu (zip).
    rozbalit záhlaví
    JIKE
    JIKE --- ---
    ENTECKA: wau ;) proc tak slozite?? ;)
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    ruce Vladimira Horowitze - doporucuji povsimnout si useku mezi palcem a ukazovakem
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    tady je, mistr



    glenn gould
    MISERY
    MISERY --- ---
    hmmm, ted prozmenu hledam noty na Comptine d'un autre EtE: l'aprEes-midi z Amelie z Montmartru....
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISERY: vubec nevadi ;) nijak na to nespecham,, nemam cas... takze nevadi a dekuju ;)
    MISERY
    MISERY --- ---
    JIKE: Tak to Virtual Piano bude az v zari, protoze se ted do Usti nad Labem za ucitelem nedostanu, ale bude na 200% :)
    JIKE
    JIKE --- ---
    ENTECKA: treab muze i neco nahrat a dat to sem jak oMP3 ;) popripade mi to pslat a ja to hodim na ftp,,,

    mas prava ;)
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    no mozna by nebylo spatny tu nejak zviditelnit,aby se kazdy klavirista, ktery tudy projde laskave hlasil 8)
    no a zkusim teda projet prispevky zpatky
    JIKE
    JIKE --- ---
    ENTECKA: nejsem proti ;) kdo udela seznam? ;)
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    tak nechcete "vyvesit" na nastenku vsechny nyxacke klaviristy..? ;)
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    jo, dik za odkaz, to je vyuzitelny i pro neklaviristy ;) nemate asi nekdo nahodou neco od toho svobody (nejlepe maugliho) na upload? ftp poskytnu .. kdyztak posta.
    MISERY
    MISERY --- ---
    Tenhle typek se mi libi, ma tam i noty :))))
    MISERY
    MISERY --- ---
    Akorat koukam, to budu stahovat dneska celej den.... :-/
    MISERY
    MISERY --- ---
    Husty, to se hodi :))))
    GOBLIN
    GOBLIN --- ---
    a nejaky zacatecnicky scripta by nebyly?

    pokud jiz v teto diskuzi probehly, tak se omlouvam
    JIKE
    JIKE --- ---
    CATHACK: no super ;) me se jazz dycky libil, ale hrat ho neumim.... nekdy zkusim ;)
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    WILD_A: Taky můžu půjčit na okopírování (Praha).

    Jinak pro ty náročnější a trochu pokročilejší ;) z vás: http://www.milansvoboda.com/skripta.html
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Bohuzel ted nemam vatu cokoli si kupovat krom jidla a placeni najmu:(, ale treba se to zmeni...diky za pomoc...:)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Ja to mam, ale teda doma v Usteku, ted jsem doma v Praze...a do Usteka pojedu az po prazdninach. No jinak rekla bych, ze na 90% to budou mit v tom velkym obchode s hudebninama v ulici...ted nevim jestli Na Ujezdu nebo V Ujezde nebo jenom Ujezd...kazdopadne je to par zastavek pred Andelem jakoby od mostu :))) Capriccio se jmenuje ten kram nebo tak nejak...no urcite to tu nekdo bude vedet lip, mozna by bylo dobry dat do zahlavi klubu nejaky dobry prodejny. Tohle je fakt jeden (mozna jestli ne uplne) nejvetsi v Praze :)
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    WILD_A:já mám, od druhé půlky srpna můžu propůjčit na ofocení.. (praha).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam