• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    MISERY
    MISERY --- ---
    no jestli se ta klavesa vrati zpet kdyz do ni jen lehce tuknes zespoda (pak se akorat nevraci kladivko) taky se vlastne muze stat, ze je to tam nakrivo nebo ty struny jsou divne natazeny, takze pak zase to kladivko se muze zasprajcnout mezi strunama, pak by to vlastne slo ztuha...a nebo proste ty klavesy navlhly a naboptnaly a s tim se asi nic delat neda, (teda vymenit jedine ale to snad ne....kazdopadne jak se steluje mechanika u kridla nevim a nedoporucuju ti to zkouset, pokud jsi to alespon nevidel...muzes se na to vsak podivat, co se s tema kladivkama deje a pak podle toho zavolat opravare...
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    no mozna presne nevim, co je ztuha a co zlehka. jak se serizuje mechanika? je na to nejaky navod?
    MISERY
    MISERY --- ---
    hmmm tak to nevim co s tim....kdyby to slo zlehka, tak to by se jenom dala seridit mechanika, ale takhle...jestli to bylo nekde ve vlhku a nabobtnalo to...nevim...fakt nevim...
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    celkem ztuha, vubec ty klapky jdou pekne ztuha. cerny jsou teda v poho, ale bily jsou tuhy
    MISERY
    MISERY --- ---
    tlacitka :-)))))
    To bude pravdepodobne mechanikou, hele jde to vracet ztuha nebo lehce?
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    tak jsem si poridil kridlo za odvoz. jen ma nejakou vadnou klavesnici, nektery tlacitka(spousta) se nechtej po zamacknuti vracet, da se s tim neco delat?
    MISERY
    MISERY --- ---
    hele moc shanim noty na tuhle skladbu http://mujweb.cz/www/tedcon/L'amour.WAV (je to jen kousek) nepripada vam to povedomy? Me strasne a nevim odkad...a taky to nemuzu najit ani jako mp3...
    FERO
    FERO --- ---
    MISERY
    MISERY --- ---
    no zalezi co bude chtit hrat a na jaky urovni...brnkat se muze naucit vzdycky
    JIKE
    JIKE --- ---
    MISON: co cekas o dnech volna ;)

    neni to ztrraceny,, ja treba prestal chodit k uciteli, a zacal se ucit sam,,, neni to ono,, ale stal se ze me samuk, je lepsi si najit nejkyho dobryho profesora..

    jinak ja kral prez 6 let na zobcovku,, tej jsem byl u Jediho, a ten mi pujcil altovku,, tybrďo,, jsem se stydel po cca 10letech jsem neumel poradne zahrat ani mou nejblibenejsi skladbu
    MISON
    MISON --- ---
    Prijde mi ale hrozne neuveritelny, ze jsem skoro vsechno zapomel
    MISON
    MISON --- ---
    No ja se jako malej ucil hrat samou vazno hudbu....ale ted bych rad veci pro svoje vlastni poteseni jako nakej blues atd. :)
    Ale asi se nakonec uchylim zase k nejaky odborny pomoci a zacnu od zacatku ;(
    NEVERMIND
    NEVERMIND --- ---
    IMHO se muzes naucit jeste hrat dobre .. ale myslim si, ze je lepsi se ucit pod odbornym dohledem ..
    MISON
    MISON --- ---
    hmm, tady vam to nejak chcipa ;)
    MISON
    MISON --- ---
    Ja na piano hral par let jako malej kluk a pak jsem toho nechal, nebot ta ucitelka co chodila k nam domu otehotnela a pak s tim byl slus. Ted je mi uz 17 a chci se zeptat jestli si myslite, ze mam jeste sanci se naucit dobre hrat ... rad bych se to zacal ucit sam ... zajima me jestli to ma vubec cenu ? :)

    Faktem je, ze jsem skoro vsechno zapomel...dokonce uz i furu ruznejch znacek si nepamatuju atd. atd. ;(
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    ENTECKA: Ale Ty nejsi objektivní...;o)))
    YARRDESH: No...u mě jsou klavírní schopnosti hlavním kritériem...(uf - to bych si dal...;)
    YARRDESH
    YARRDESH --- ---
    karlos, kriteria byvaji snad v trochu jinych partech...partiich ne? ;)
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    CARLOS: nevíš oč přicházíš. mně je náhodou docela sympatická 8)
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    ENTECKA: ...no o tý jsem zrovna slyšel, že je strašně špatná klavíristka...takže o to ani moc nestojim...;o)))
    ENTECKA
    ENTECKA --- ---
    CARLOS: s poslední jmenovanou tě můžu seznámit ;D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam