• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JIKEKlavir, dospeli zacatecnici
    JANIS_VIVRE
    JANIS_VIVRE --- ---
    !! KONKURZ !!

    Dievčenská pop-rocková kapela
    ORDINARY WITCH
    so speváčkou Dagmar Rostandt
    hľadá talentovanú
    gitaristku a klávesáčku
    z Bratislavy alebo blízkeho okolia.

    prines si svoj nástroj (gitaristky)
    priprav si jednu skladbu podľa vlastného výberu
    príď, ak máš vážny záujem profesionálne skúšať, koncertovať a nahrávať

    Konkurz sa koná 6. júla 2005 (streda) v bratislavskom ISTROPOLISE, na II. posch. v divadle Teatro Wüstenrot od 13:00-18:00 hod.

    Účasť na konkurze potvrď telefonicky na tel. číslach: 0905 312 147, 0903 394 182
    XETH
    XETH --- ---
    RAVENIUZ: škoda že je nemaj černý a k tomu křivák ;)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    lol :D
    a jeste to bude mit predvolenou jejich reklamni melodii
    brrrrr
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    XETH: jasne, hned ti aj poradia, ake doplnky su k nemu vhodne, aby si vyzeral trendy a stylovo... napr. objednajte si keyboard quelle vo farbe lila a k tomu stylovu teplakovu supravu ;)
    XETH
    XETH --- ---
    KASUMI: Keyboard od Quelle? Propánaboha, na to bych si chtěl zahrát :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    rav:s tim souhlas.. dulezite je ale to "dneska" :)
    ja kdyz vidim, ze keyboard nabizi i Quelle, tak se jen chytam za hlavu, co to musi byt za shit :)
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    KASUMI: digitaly su dneska uz dost lacne, ale maloktory pod 40 000 ma zvukom zaujal. dnes je hrozne vela inzeratov, kedy sa da kupit pianino od 10 000, treba vyskusat, daju sa najst aj kvalitne kusy. ludia to predavaju, lebo "dceru to prestalo bavit a im to v byte zavadza". ja sa akurat zajtra idem na takyto kus pozriet. dava ho za 5000 ;)
    CARLOS: steinway.... nikdy nekonciaci sen. prechovavam pubertalnu adoraciu ku vsetkym, ktori mali tu cest sa dotknut tohto nastroja :) ja som zatial nemal tu moznost ;(
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    Na konzervě máme Steinwaye za tři miliony...ale hraje se na něj jen výjimečně...já neměl tu čest, ale tuším, že ID ENTECKA jo...prej to hraje samo..;)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    KASUMI: no to mě připomnělo .. na Jungmannově náměstí mají (nebo aspoň donedávna měli) pěkné koncertní křídlo za .. éé .. něco přes 300000 ? .) A občas tě tam nechají i zahrát si :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ja hraju na oboji, ale doma mam jen casio, samozrejme zadnou hracku ;)
    mam ho uz dobrych 10 let :) v te dobe to byl temer profesionalni e.klavir..
    ted jsem nedavno premyslela nad novym, ale uz to asi nema cenu.. spis si poridim klavir, ale to az za par let...

    jinak jsem si vzpomnela na naprosto uzasny zazitek z shopu s hudebnimi nastroji v bratislave, kdy jsem si sedla za el.piano za 200 000, ktery neslo rozeznat od normalniho (vzhledem) a zahrala jsem si tam vltavu..
    RAVENIUZ
    RAVENIUZ --- ---
    KASUMI: ufff, v klube o klaviri a ty pises o casiu ? teda... .:)
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    ...a já mám v úterý po roce ročníkový zkoušky z obligátního klavíru...a neumim....:-/
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    KASUMI: :)) já zas po kolika letech uklidil Yamahu, přeci jenom - klavír je klavír...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    uaaa
    prave jsem vytahla casio asi po roce.. boze to je uzasnej pocit... aaaaa :))
    JANIS_VIVRE
    JANIS_VIVRE --- ---
    Hlada sa sikovna klavesacka z Bratislavy, prip. okolia, ak o nejakej viete dajte mi vediet do posty, thnx.
    GOBLIN
    GOBLIN --- ---
    JACKDAW: hm party nefunkcni :// skoda a ani zadnej mirror jsem na googlu nenasel :/// jen neoficialni a tam je to bez partu..
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    JACKDAW: Já tu reklamu neznám...jen jsem si tipnul...;o)
    JACKDAW
    JACKDAW --- ---
    CARLOS: ne myslim ze ohle zrovna neni liebestraum byl vreklame na paegas..tohle je podobny ale jiny..
    CARLOS
    CARLOS --- ---
    JACKDAW: Není to Sen lásky? Ten je v každý druhý reklamě...;o)))
    JACKDAW
    JACKDAW --- ---
    nevite negdo nahodou jak se jmenuje skladba k reklame na magnesii..?nebo gde by se dal a popripade sehna...diky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam