• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    PERTAKOIN: no to je prave dobrej relax:D ale.. :D ja dneska sehnala svete div se saty na tankini k zabkam az pujdu s ditetem k vode abych se nemusela citit menecenne:D za 50kc a diteti tazku na nadobicko:D
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    MONJIE: Máma takhle jezdívala pravidelně se dvěma kamarádkama, hezky odstupňovaný velikosti, aspoň tam nemusely žádný perly nechávat, vždycky to některý bylo nebo to přivezly mně :D To už je ale spousty let zpátky.
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    IBERIA: vejplata bude az za 14dniD:
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    TRANQUILITY:
    MONJIE:
    Ano, psala o bazaru na Parukářce:) ale zřejmě je to moc brzy po čajoblešáku, když no reakce:)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    me nahodou bavi jezdit s kamaradkou ktera ma o 15cisel nizsi konfekcni velikost:D takze si ani do zeli nelezeme a jeste se vsechno pochvalime a je to prijemny
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    MONJIE: hromadně hrabat, hahaha:D Na takovýhle akce vyráží každej sám aby se tam s kámoškama nepopral:D Psala o bazaru na Parukářce, nikoliv o hromané návštěvě sekáče:D
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    a ja dneska vyhrala tuniku na aukru za 10kc:D
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    EUCHENIE: jeee ty jsou luxusni! :D
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    IBERIA: jako hromadne?:D jit hrabat? to je super napad!:D
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    dobře, tak šílený šaty přejmenovávám na babiččiny šaty.))

    JESTERKA_AIENE
    JESTERKA_AIENE --- ---
    MOUNTBATTEN: jo, ty lodičky jsem tam viděla předevčírem a vzpomněla jsem si na tebe (akorát už jsem myšlenku do věčera k počítači neudržela).
    Koupila jsem široký elastický pásek na háčky z H&M, jak nový, se slevou za 70Kč. Obecně docela pěkný kousky, ale ty ceny jsou na můj vkus na sekáč taky dost vysoké. Kamarádka si tam pořídila šaty jako nové za dvě kila, což jde... Ale onošené balerínky z Deichmana za 200,-, když za podobnou cenu se nejspíš prodávají nové, to už mi přišlo trochu moc.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Ja sem vcera byla v Textile house na Knizeci.
    No jako moc mne to nenadchlo, takovy defaultni obleceni a ne levny - to v hrabarne je lepsi vyber:-))
    ALE ukoristzila sem tam tmave modry lodicky, velikost 35(!!!) a evidentne noseny minimalne (za vcerejsi vecer sem je ochodila vic,nez byly pri nakupu!:-)) )...no a vysledna cena pri placeni, ktera byla o 30% nizsi, nez uvedena, to bylo tez mile.
    Jinak tam boty maj nejaky husty ulety, neco pouzitelnyho, ale vetsina spis krusky:-(
    Ale aktualne ta 30% sleva na vse plati!
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    svýho času šílený nebyly, dnes by na to lidi asi koukali, ale kdovi, treba je nekam vytahnu.)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    MONJIE: zejtra slibuju fakt uz, ted jdu spat.) ale je to takovy retro dlouhy sem tam volan, po ranu jsou tu! pisu si to na listecek k pc.)
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    Co dát zase bazar na Parukářce, už je hezky?
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    EUCHENIE: tak co ty saty! chceme footo:D
    KAROLKA
    KAROLKA --- ---
    LADY_CANDAR: Byla jsem se tam včera podívat a nic moc teda. Koupila jsem si tam jednu halenku z HaM za 50 kč, ta byla právě z tá akce s 50%slevou.jinak ty zlevněný věci stály za prd a ty ostatní co so bych brala byly hrozně drahý.300 za obyč sukni ze sekáče je moc. Taky jsem koukala co tam mají za kalhoty, celkem děs, otrahaný ,obnošený, ošoupaný vzadu na nohavicích a třeba taky za 300.Hodně koukají na značky. Co je značkový je hodně drahý i když je to v hroznym stavu. Ale to je podle mě tim, že je to napůl charita, že tam lidi nosej věci zadarmo-kdyby je třeba vykupovali, tak by mohli vybírat lepší kousky.
    CNV
    CNV --- ---
    Byla jsem v Unimodě na Cejlu a zklamání... v ty nejvýprodejovější dny už tam nemá cenu chodit.
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    1MALALISTICKA: mam stejnou velikost a zatim jsem problem nemela. Na docela slusny vyber se da narazit skoro v kazdem sekaci, pokud neni specializovany na vetsi velikosti.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    MONJIE: dodam večer!)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    EUCHENIE: ty sileny saty by me fakt zajimaly:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam