• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    TRANQUILITY: to se tam možná potkáme :-) vyrážím taky v 5 akorát že makám na slavii :-)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    maji do 19
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    a do kolika na té kohinorce mají? Přemýšlím, že se tam zastavím... vyrážím v 5 z práce z Václaváku, tak kdyby se chtěl někdo přidat...
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    Malke: diky za info, to chce nechat dite doma a jit si sama vychutnat a odreagovat se. Posle kdyz jsem sebou dite, to byla ostuda :D
    MALKE
    MALKE --- ---
    MONJIE: Dneska už všechno za 60 (?) - koukala jsem na cedule. Žel jsem měla v kočáru protivného Plivníka, který měl už asi tak dvě hodiny spát a byl podle toho naložen, takže jsem jenom utřela slzu a pokračovala v jízdě autobusem.
    CNV
    CNV --- ---
    GEISHA: Nic, je tam. Akorát se tam dělala rekonstrukce.
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    Tak se mi povedl ulovek. ne teda obleceni, ale v sekaci na Horkach jsem ulovila uplne novy anatomicky polstar z pametove peny za 120 korun! :)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    ty hadry jsou fakt mor!
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    NICOL: to najdes zarucene:), zastavka tramu kohinor, prejdes semafor, uvidis male tesco po prave ruce, pujdes dal jako by ses vracela po smeru tramvaje... vedle obchod s koly naproti pres silnici hospoda u Frntiska vedle valdeska,nahoru hladove okne.

    A ja tam zas dneska nechala 500
    ATARKA
    ATARKA --- ---
    tyjo když to čtu,tak asi vyrazim v sobotu dopoledne zase na obchůzku po sekáčích,včera sem zjistila,že mám jen jedny kratáky do práce a většina tílek zažila středověk
    NICOL
    NICOL --- ---
    dík, snad to najdu
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    NICOL: Už jsme to tu jednou popisovaly: PULNOCNICE
    NICOL
    NICOL --- ---
    Můžu se zeptat, kde přesně na Koh-i-norru ten Textil House je? Díky moc
    CNV
    CNV --- ---
    V Bellitexu v Brně na Husově mají nové zboží, spoustu krásných věcí, ale dost rychle to mizí. Doporučuju zajít. Koupila jsem si sice jen jednu tuniku, ale možná ještě zajdu pro tu hedvábnou košili (jestli mi ji někdo nevyfouk) a jednu sukni... a jednu fakt krásnou sukni Esprit jsem tam musela nechat, protože byla o číslo menší :(
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    HERGOTOVA: pekny a nevis ty deset XL veci a detsky, na ne taky byla sleva?
    HERGOTOVA
    HERGOTOVA --- ---
    Tak dámy dneska jsem byla na Koháči v Textil House....no a neměla jsem tam lízt...Měli vše za 75 kč a mít víc prachů jak 3 kila v peněžence,tak tam snad nechám i celou vejplatu.Odnesla jsem si sukni od Dieselu,kratasky od Volcom,krasnou kostkovanou kosili od HM,no proste pastva pro oci...
    PERTAKOIN
    PERTAKOIN --- ---
    LUBOMIR_PTACEK: Ten limit 20 dolarů na kus mi přijde hodně vysokej.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    Sice to není sekáčový, ale mohlo by vás to zajímat... Slevy v H&M aktuálně vypadaj tak, že spousta jednobarevnejch trik je za 70 ká čé, přičemž když si vemete tři, platíte jen dvě... přitom nevypadaj úplně hadrovitě!!!
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    LUCIASHECK: tak to sa tam asi pojdem pozriet... ;)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    ALEXIS: na mountku velký :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam