• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    VSE ZA ŠÉ,- = kdo to vylustil, co to ŠÉ je? A stejne je to blbe, ma to byt VSE ZA 20,- :-))
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Stavila jsem se v sekaci na Harfe (nadrazi Liben, primo proti nadrazi za rohem od lekarny,ulice K Zizkovu uz to je,tzn.primo naproti autobusove stanici,ze ktere jezdi busy k Modry Opici:-) ) - ten LUXUSNI ZBOZI Z DRUHE RUKY.
    Je to prtavy, veci hezky, nic ojetyho, ceny vetsinou 100-120,- (asi nejdrazsi sem videla saty za cca 220,-), tilka tak 80,- I kos VSE ZA ŠÉ,- Ale tam toho malo (ac prave z toho sem vzala jedinou vec- cernocerveny pruhaty triko na vylety s kapuci:-)) ). Veci se mi tam libilo vic,ale v klate velikosti max. UK 10:-(
    Ale rekla bych, ze celkove velikosti maj variabilni, jen ne prunik mnozin u mne.
    Kdo bydli nedaleko, tak se stavit neni marny.
    Otevrino 8-18 po-pa
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    na nabrezi v textilhouse videny moc pekne cerne saty od qubus, vcera. je to 36, takze pro nejakou utlouckou slecnu, sirsi sukne, prestrizeni pod prsy a vyrazny zip, ale moc pekne a kvalitni
    MASOO
    MASOO --- ---
    MAGI: aha, no tak to nevim, jestli mam chodit....
    MAGI
    MAGI --- ---
    MASOO: nejlíp ze zastávky Orionka, nebo pesky z Flory :)
    MAGI
    MAGI --- ---
    MONJIE: vel. XS-S-M-L nejvíc S :)
    MASOO
    MASOO --- ---
    MAGI: snad to stihnu, jak se k tobe dostanu?
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    MONJIE: na tebe ne, to ti mohu říct rovnou :)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    MAGI: a jaka velikost?
    MAGI
    MAGI --- ---
    Ahoj tak mam tady připravené hromady triček, šatů, mikin, pásků, šátků, bot a klobouků..
    Mohu nejlépe od 15. hod do 18.30 cca. Přijde někdo? :) kousek od Flory, Čáslavská 5, Praha 3
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Damy (pani) updejtovala sem nastenku - seznam sekacu. Textilhousy pridany, info o vykupu v Uralsky tez.
    TAK PISTE DALSI TIPY, CO MI UNIKLY (tzn. bylo-li to zde zmineno,tak staci odkaz na prispevek), NEBO CO JSTE OBJEVILY!

    I mimo Prahu!!
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    CNV: gaborky a ary me desej, to je pro me pres miru, fakt pro babu. neverim ze to vypada s necim dobre, ukaz fotku!!!!
    geoxy bych musela videt podpatek, asocijuji mi zdravotni obuv, hnedy v norme, tenisky mam v cerne taky, zluty bareliny zajimavy, clarksy mokasiny dobre strange, ale bavi me, oxfordky nejlepsi=)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    BERIIJA: ještě že tak, aspon nám podobné botky nevykoupíš :)
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    CNV: Líbí se mi Geoxy, oxfordky a žluté balerínky (odkud jsou? dnes jsem si koupila citrónově žlutou malou aktovku a nutně k ní potřebuju ještě něco :)) )..
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    BERIIJA: ale no tak!
    BERIIJA
    BERIIJA --- ---
    CNV: Hele sorry ale krom těch Clarksů a bílých páskových je to pro mě humáč směr peklo :).
    CHANNAH
    CHANNAH --- ---
    CNV: Závidím. Ale pěkně :)
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    CNV: jen jeden botnik?:D minimalne tri:DD
    MONJIE
    MONJIE --- ---
    CNV: pekna sbirka:D
    CNV
    CNV --- ---
    Červenec, měsíc bot! Musím se nutně pochlubit, jak jsem se zásobila (převážně) na eBay v právě prodělaném obuvním záchvatu.
    Tak to máme temně fialové Gaborky (hranatý špičky moc nemusím, ale tahle mi barevně i stylově perfektně sedí k jedné fialové kabelce), vydraženo za 12 eur; hnědé lodičky za tři libry; úplně nové páskové Geoxy, ty byly skoro za 20 eur, ale opakuju, jsou to úplně nové Geoxy a přesně takové, jaké mi chyběly, snad je ještě užiju; fialové clarksy na klínku; žluté balerínky jsou taky nové a už na ně ve skříni čekal stejný pásek; černobílé oxfordky přišly dneska a nemůžu z nich, jsou prostě nádherný a pohodlný a byly taky za 12 eur; Ary vedle jsou takový trošku babský, ale o pohodlí, zvlášť pro širší nohu, se snad nemusím rozepisovat. Jediné plátěnky nejsou z eBay, ale z výprodejů z Tesca za 180 korun, a nosím je zpravidla s modrobíle pruhovaným tričkem.
    Budu potřebovat ještě jeden botník :/

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam