• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    vcera jsem sehnala paradni kabatek na podzim - svetly, namesti bri synku, cca300, prakticky novy a maji jich tam vic!
    KAMPA
    KAMPA --- ---
    ahojky, chtela jsem se vas zeptat - shanim nejaky dres leskly - nevite o nakym sekaci , kde tyhle veci prodavaji? a normos pro dospeli? vsude vidim jen pro decka...diky moc :)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    MARINNE: Ale zase tam 100% seženeš.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    SEDMIKRASKA: medzi mirakom a pavlakom su 2 sekace, v oboch maju dost siat, ale cakaj ceny okolo 200-300Kc
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    Dneska jdu shánět šaty. Do jakého "sekáče" v Praze, by ste mě poslali s největším výběrem? Velikost GB: 14-16
    PULNOCNICE
    PULNOCNICE --- ---
    BARA_ONLY_ONE: Na Koh-i-nooru bude nové zboží 29. Dneska jsem se na to ptala paní.
    Vzhledem k tomu, jakou jsem jim tam udělala útratu, si se mnou povídala dost ochotně. Za největší úlovek dnešního dne prohlašuji XXL tuniku, která se při vhodném sešněrování přišitou stužkou dá nosit jako totálně boží krátké černé šaty XD
    PAPADA
    PAPADA --- ---
    FRANCINE: ja byla dneska a meli tam pekny kabelky. ukoristila jsem tuto:
    FRANCINE
    FRANCINE --- ---
    V Textile House na Nabrezi Kapitana Jarose maji od vcerejsiho dne nove zbozi. Dneska jsem tam ukoristila kalhoty vel. 42 v long delce a vubec tam meli docela zajimave kousky - saty, nejake svetriky a halenky (zel bohu mi sedely jen ty gate).
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    SEDMIKRASKA: Podle mě není žádný limit. Já mám sukni a tričko dohromady za 150Kč..
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    BARA_ONLY_ONE: A je nějaký limit částky, za který musíš nakoupit? třeba 200 a výše či tak? Nebo si stačí koupit i korále za 30 Kč:-)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    NICOL: Ne, ale pokud nakoupíš na Koh-i-nooru, tak máš 15% slevu Na Knížecí, kde už nové zboží mají. Na Koh-i-nooru bude někdy koncem srpna, ale přesné datum si bohužel nepamatuji.
    NICOL
    NICOL --- ---
    takže na Koh-i-nooru nemají ještě nové zboží ?
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Právě jedu z Koh-i-nooru a docela zklamání. Mám teda dva kousky, ale šaty žádný neměly :-( Jinak je tam výprodej, pokud to tady ještě neproběhlo..
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    SAT_ANN: Tak to se shodnem. Boty tam už za mě byly vyloženě ošklivý. Na kabát jsem nenarazila ani jeden, který by stál aspoň za letmý pohled, sukni jsem tam klofla náhodou a už nepustila. Je pravda, že jsem si tam zkoušela jedno sáčko, ale jelikož se smí do kabinky vzít jen 3 věci (a já s ním měla 4, že) tak jsem si ho položila u nich na pultík. No, bylo mi jasný, že jakmile tam něco takhle nechám, bude to v cuku letu fuč. Jen co jsem si vyzkoušela ty věci a šla si pro sáčko, už ho měla v ruce nějaká starší paní...já jí opatrně to sáčko chytla a říkám," z dovolením prosím, já ho mám tady jen odložené". Ta se lekla, jako když jí trefí:D Nakonec nebylo nic extr, tak jsem jí ho rovnou přinesla, že když o něj má takový zájem, ať si ho jde taky vzykoušet.

    A od kolika mají standartně otevřeno?
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    SEDMIKRASKA: byla jsem tam 9:30, asi jsi sebrala jedinej hezkejsvetrik co tam byl :-D
    boty hnusny - cekala jsem fakt lepsi
    sukne dlouhy, nebo velky (nad 44)
    kabaty-trenckoty uz byly probrany

    jediny co meli dobry byly kozeny kabelky, ale zadna v mem stylu (snad vsechny mely kovove casti medene - nenosim teply kovy)
    ZUZANA
    ZUZANA --- ---
    Holky neviděly jste že by měli v nějakém sekáči hodně šatů na výběr, i větší velikosti?
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    PINK_CICINKA:
    LADY_LEIA:
    Díky holky! Rozhodla jsem se správně:-)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    SEDMIKRASKA: sukne a svetrik super :)
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    SEDMIKRASKA: Sukně i kalhoty jsou pěkné.
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    MOUNTBATTEN: Děkuju!!:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam