• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    NIKK: Ve kterém? V Second Street? (Mírák mám blízko, takže děkuji, tam se určitě zajdu podívat.)
    NIKK
    NIKK --- ---
    NIGHTFURY: Zkus sekáč nad Mírákem, tam je mají, ale nevím jak cenově....:(
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    TRANQUILITY: Díky :)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    NIGHTFURY: Blanická
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Nevíte náhodou, ve kterém sekáči by mohli mít svatební šaty, ideálně nešlehačkové, nejraději spíš "záclonovité" a třeba i závoj? Rovnou se přiznám, že je chci zprasit na kostým :D Praha :)
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    MIAPAKA: Ne, nemam te rada :D Ja na te narodce proste nemam stesti :)
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    ýprodejové AKCE na našich prodejnách:

    Prodejna Radotín

    ul. Výpadová 1147


    29-30.9. Saka a jeansové bundy 10Kč/Ks

    6.10. Akce Plný Plastový Pytel oblečení za 150Kč

    13-14.10. Sukně 10Kč/Ks

    20-21.10. Svetry 10Kč/Ks

    27-28.10. Kalhoty 10Kč/Ks




    Prodejna Smíchov

    ul. Kotevní

    10-11.10. Saka a Sukně 40Kč/Ks

    24-25.10. Svetry a Mikiny 40Kč/Ks



    Prodejna Holešovice

    Hala č. 17

    4-6.10. Dětské 10Kč/Ks

    11-13.10. Trička, Topy, Halenky 20Kč/Ks

    25-27.10. Saka a Sukně 40Kč/Ks



    Prodejna Kunratice

    ul. Velenická

    2-4.10. Dětské 10Kč/Ks

    9-11.10. Trička, Topy, Halenky 20Kč/Ks

    23-25.10. Saka a Jeansové bundy 40Kč/Ks


    Prodejna České Budějovice

    ul. Vřesová 9

    30.9. AkcePlný Plastový Pytel oblečení za 150Kč
    MIAPAKA
    MIAPAKA --- ---
    LADY_LEIA: Na národní včera dopoledne za 30Kč a odpoledne za 20Kč. Byla jsem tam dopol a ze stojanu novýho zboží, který právě vyndali - černý kabátek HM, černá minisukně Benetton a jahodový svetřík pimkie (vše nenošený, zřejmě z výprodejů, vel. 34 :))
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    PAJUSAK: Na narodce taky 20kc/ks, ale zoufale prebrane. Nevybrala jsem si tam vubec nic. A prislo mi, ze ostatni uz si ty veci taky brali jen proto, ze se jeste uplne nerozpadaly a za dvacku na chalupu to bude dobry.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    dnes TH na Hájích vše za 20,- (tentokrát je to dle skutečnosti už opravdu :) a překvapení stále velkým výběrem! Uloven bílý svetr Vero Moda, šaty S. Oliver a hnědý krátký svetrokabát. Exclusive za 30,- Kč.
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    Tááákže... smíchovský megasekáč nezklamal:) Chtěla jsem tríča s dlouhými rukávy - mám je;) Měli spoustu kabátů a bund za 60/80 Kč a zahlédla jsem boží kožené kozačky Rieker, ale bohužel vel. 42 - být menší tak jsou moje:)

    Textil house na Knížecí - vše za 50 Kč, už jsem neměla moc času, ale mám krásnou košili esprit, nádherný bílý rifle jsem tam nasraně nechala, páč mi byly velký...víc jsem bohužel nestihla... ale byla tam spousta pěkných hadříků.
    Měli napsáno, že je otevřeno i zítra;)
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    MIAPAKA: aha! vřelé díky za upřesnění, konečně se orientuji :)
    MIAPAKA
    MIAPAKA --- ---
    PAJUSAK: Nene, jsou jen o týden pozadu oproti národní a hájím. Včera bylo v Michelský 75Kč.
    Jinak dneska národní 30Kč, mají otevřeno i zítra(!!) a v sobotu...
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    TRANQUILITY: vím, že jedou skoro opačně než TH Háje plus Národní tř., kde je teď vše za 40,- Kč, takže tam budou slevy na začátku teprve (max. vše za 90,-), ale to hádám :)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    Nevíte jak je na tom dneska textilhouse? Konkrétně knížecí? Chci se odpoledne stavovat v megasekáči na smíchově, tak že bych dala oba;)
    VERUSBERUS
    VERUSBERUS --- ---
    zdravím, kamarádka pořádá MiniBlešák v kavárně Alfredo Caffé, Havelská 1,Praha 1, tak kdyby jste šly kolem, tak se zastavte:) je to dnes a v pátek

    Milé dámy, je to tady !!!
    Opět jsem zjistila, že mi doma přetéká oblečení, boty, tašky a jiné doplňky a pravděpodobnost, že si to někdy obléknu je nulová. Rozhodla jsem se proto uspořádat menší blešák/ sekáč ( nebo nazývejte to jak chcete) se vším možným, čeho se potřebuji zbavit.Nebojte, za drobný peníz, pochopitelně ;)
    Tímto Vás tedy srdečně a s láskou zvu ;) Zkuste si udělat čas, přijít a dát si při tom přehrabování třeba dobré kafíčko ;))
    informujte o tom i další ladies :))
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    PINK_CICINKA: narodni taky tak. boty nic, ale jeste maji saty. jablickove zelene pouzdrovky jsem tam nechat nemohla, i kdyz jsou mi o pul cisla mensi. bud je dostane segra nebo zhubnu...
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    MOUNTBATTEN: trička s pejskama a zvířátkama už jsem vyřadila:) Teď nosím jen ty s kapelama:D
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    Dnes Textil House na Hájích vše za 60 Kč. Zahlídnuty pěkné hnědé kožené kozačky, vel. 36 a sandále Clarks, tak 38-39. Zboží poměrně hodně a dalo by se vybrat.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    TRANQUILITY: no to taky, ja tricko s vobrazkem si vezmu jen na vylet, nekombinuju to s dzinovou minisukni, ktera mi prijde modnim peklem snad vzdycky a tenisky sou pro mne taky jen sportovni obuv.
    Takze to,co ja budu povazovat za nudu, ci hruzu, se Tobe muze libit....

    ....ale kdyz je to vojetej zmolkatej des, to rozezname obe prece:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam