• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    5.element (u tram.st. Botanicka zahrada, jednu za Karlakem) mel ted min.posledni 3 dny slevu 50% (tj.co je na cedulce je puvodni, tj.50 z tedle). Predpokladam, ze to plati i zitra.
    Koupila jsem si asi novou bundicku, lackovou, z uzasne modry barvy, dost netradicni. Pobavilo mne, ze kdyz sem platila, prisla naka ptani a ptala se, zda maj takovych vic. Prodavacka, ze i kdyby jo, tak ne na ni. Ze tydle lackovy veci se musi umet nosit, jako to umim ja (a to tam zajdu cestou z prace, takze v ujetych hadrech sem tam nikdy nebyla!):-)))))
    (vuci pani to asi bylo kruty, ale ona byla asi dost...mimo. Oder, obleceni, kabela...pusobila dost socialne)
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    Na Horkach mi rikali, ze firma sjednotila terminy vsude. Takze v pondeli by mely byt vsude nove kolekce. (V patek jsem ulovila kozene zimni boty boty, prakticky nove, za 10 korun XD)
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    GUDRUN: na Jarošovi byla, alespoň cedule ve výloze, neměla jsem čas tam kouknout
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    GUDRUN: Podle mých info jo. Na kohinorce určitě, lidi byli jak šílený, nebylo tam absolutně k hnutí
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    tak co, byla v pondeli vsude nova kolekce v TH? nikde jsem nebyla tak nevim
    SKALPELKA
    SKALPELKA --- ---
    Ode dneška do neděle je U průhonu 7A Praha Holešovice Vánoční výprodej značek jako DVS, Electric, Neff, Matix Vestal.. Po - pá: 12 - 20hod sobota - neděle 12 - 17 hod.

    Slevy třeba až 80% - boty, trika, batohy, kulichy, čepice, kalhoty bundy.....
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    TRANQUILITY: Ja doufala, ze bych si u nas pujcila pudu a neco zorganizovala u nas s tim, ze by byl zajisteny i odvoz jiz nechtenych veci do charity (mame tu kousek Sue Ryder i Diakonii), ale nejak to pada na tom, ze sousedi nechteji, aby po baraku courali neznami lide bez dozoru a ted taky, ze puda neni vytapena XD Nicmene je to stylovych 300 metru prostoru XD
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    a nebude zase nějaký výměnný bazárek? Onehdá v čajovně na žižkově to bylo fajn;)
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    PAJUSAK: Ja obvykle daruju veco do Sue Ryder (ty lepsi) a Diakonie Broumov (cokoli dalsiho, oni zpracovavaji i roztrhane obleceni na hadry), takze tahat je pres pul prahy kvuli darovani se mi nechce. Mam tu veci od kamaradky a fakt nemam cas to prodavat po kuse, tak jsem si rikala, ze bych je tam pritahla a dala treba po 50kc za kus, nez ji zbytek vratim. Ale popravde, nerada bych tam stala 8 hodin a odesla s 50 korunama XD
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    LADY_CANDAR: já chodím pouze jako nakupující, maximálně darovat pytle s oblečením pro Nadaci Terezy Maxové, jako prodávající moc nedoporučuji (a nechci strašit, ale vzhledem k termínu mám pocit, že už nebude moc volných míst k prodávání), myslím si, že tam pro ně není příznivá atmosféra a pro zboží musíš stanovit opravdu hodně nízkou cenu, abys neodcházela zase se vším
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    LADY_CANDAR: byla jsem jednou, prodala minimum věcí, lidi to chtěli snad zadarmo, to bylo na tom jejich nádvoří, přišla jsem pozdě, tak jsem byla hdoně stranou, žádné boje jsem nezaznamenala
    LADY_CANDAR
    LADY_CANDAR --- ---
    Chodite nekdo prodavat nebo nakupovat na jarmark idnes? Uvazuju, ze bych tam zkusila prodat par veci, ale cetla jsem par desivych zprav o tom, jak se tam prodejkyne skoro vrazdi o misto a tak XD
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    LADY_OLIVIE: vďaka, dúfam, že sa ho podarí prešiť do jari :)
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    MARINNE: souhlas se sestrou,ten tvůj trenčkot vypadal super
    DASAA
    DASAA --- ---
    koh-i-noor dnes také vše za 40, dalo se vybrat, ale pak mi nic moc nesedělo, už se tam asi na 40 nevyplácí chodit, spíš od těch 60ti, jinak jsem tam byla v době, kdy jim přivezli v pytlich veci na novou kolekci, hodne veci, no...:D
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    MARINNE: není zač. Máš naprostou pravdu, viděla jsem krátký kabátek ze 100% vlny a svetříky s podílem třeba i 80%
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    TH Národní - vše za 40Kč, rychloprolétnutí při polední pauze - jako nové triko bench, kožené lodičky s úplně novými podpatky!!!
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    PAJUSAK: ooo, dík :) ten svetrík je fantastický, sedí, neplandá a je vlnený. Vobec som videla kopec vecí s prímesou vlny 50 percent a viac.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    MARINNE: podle popisu jsem si už 100% jistá, že jsi to byla ty, která stála před námi :) Vybrala jsi skvělé věci (hlavně ten trenčkot a tmavě modrý svetr) a moc ti to slušelo;)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    tak jsem aktualizovala TH kalendar a fakt vtipne tenhle mesic meli nektere sekace cyklus 4tydenni, takze bude nova kolekce vsude 10. prosince zda se a pak to bude cele na jeden radek v kalendari...

    http://www.google.com/calendar/embed?src=aGI3aDY4cXU0cXVlc3JnaWozZWVtaWRiaWtAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam