• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    LADY_OLIVIE: vďaka, dúfam, že sa ho podarí prešiť do jari :)
    LADY_OLIVIE
    LADY_OLIVIE --- ---
    MARINNE: souhlas se sestrou,ten tvůj trenčkot vypadal super
    DASAA
    DASAA --- ---
    koh-i-noor dnes také vše za 40, dalo se vybrat, ale pak mi nic moc nesedělo, už se tam asi na 40 nevyplácí chodit, spíš od těch 60ti, jinak jsem tam byla v době, kdy jim přivezli v pytlich veci na novou kolekci, hodne veci, no...:D
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    MARINNE: není zač. Máš naprostou pravdu, viděla jsem krátký kabátek ze 100% vlny a svetříky s podílem třeba i 80%
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    TH Národní - vše za 40Kč, rychloprolétnutí při polední pauze - jako nové triko bench, kožené lodičky s úplně novými podpatky!!!
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    PAJUSAK: ooo, dík :) ten svetrík je fantastický, sedí, neplandá a je vlnený. Vobec som videla kopec vecí s prímesou vlny 50 percent a viac.
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    MARINNE: podle popisu jsem si už 100% jistá, že jsi to byla ty, která stála před námi :) Vybrala jsi skvělé věci (hlavně ten trenčkot a tmavě modrý svetr) a moc ti to slušelo;)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    tak jsem aktualizovala TH kalendar a fakt vtipne tenhle mesic meli nektere sekace cyklus 4tydenni, takze bude nova kolekce vsude 10. prosince zda se a pak to bude cele na jeden radek v kalendari...

    http://www.google.com/calendar/embed?src=aGI3aDY4cXU0cXVlc3JnaWozZWVtaWRiaWtAZ3JvdXAuY2FsZW5kYXIuZ29vZ2xlLmNvbQ
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    MARINNE: Uvidím, koľko bude stáť nechať ho prešiť. Podľa toho sa rozhodnem, či sa mi to oplatí. Ale napadá ma, komu by bol dobrý bez prešívania (a dotyčná osoba má značky v paži).
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    TH Kapitána Jaroše, svetřík s alpakou a virgin wool s akrylem a divné hedvábné sako, á 40 Kč, když nevymyslím, s čím to sako nosit, tak z něj ušiju necesér ;)
    Dost vlněných sukní, ale nevhodných šířek a délek pro mne.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    PINK_CICINKA: dík :) anyway vyzerá ušitý kvalitne a na ozajstný nový Burberry mať nebudem asi nikdy...
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    MARINNE: Ten trenčkot jsem tam viděla a usoudila jsem, že je to fake.
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    Dnes TH Háje, všetko za 40Kč: béžový svetrík s dlhým rukávom, námornícky modrý sveter na gombíky vlna (perfektný strih, nehryzie), béžový pulóver s 50% kašmíru, hnedé pánske oxfordky Brandt a trenčkot, ktorý mi je síce veľký, ale je to Burberry!!!
    Nepoznáte niekto ozaj dobrý krajčírku?
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    LEA1: tak to určitě není ono, tohle je normálně v přízemí
    LEA1
    LEA1 --- ---
    WOCKOO: dlouho jsem tam nebyla, a nevím, jestli myslím totéž. Ale na Šumavské směrem k míráku v suterénu je sekáč, který vlastní nějaký Maďar, mívají dobré věci a většinou je v obchodě on a je úplně v pohodě. S podobným přístupem jsem se nikdy nesetkala. A dá se tam platit kartou
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    ARQANA, KALE_VAN_THEER: no, tomu říkám podnikatelský záměr, asi musí děsně vydělávat :-)
    naštěstí jsem si pak spravila chuť, když jsem v Second street vyhrábla černý džíny Papaya, co mi seděj jak ulitý, za 50,-
    KALE_VAN_THEER
    KALE_VAN_THEER --- ---
    Wockoo: Taky jsem tam byla, pozvala nás dovnitř ještě v době kdy ten obchod byl o něco níž, blíž k Míráku. Když jsem se teda dokopala k návštěvě, tak se mnou skoro nemluvila, na dotaz: a co tady zhruba míváte? zabručela cosi, to tu snad jako vidíš. No už tam nikdy nevlezu...
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    WOCKOO: Gratuluju k návštěvě mista hrůzy. Při pokusu o položení dotazu ohledně nejake věci na raminku mě totálně sjela s tím, že se mi nemusí zpovidat a jak je hrozny, jak se ty lidi furt chtěj bavit. Tak jsem ji řekla, že pokud se nechce bavit s lidmi, tak neni vhodny adept na to vest obchod a praskla jsem dverma. Never ever obzvlášt za ty ceny.
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    TH Háje svetříček s luxusním složením 40 % kašmír, 20 % vlna, 15 % angora, 20 % viskoza a 5 % nylon, neožmolkovaný, a ještě oranžový akrylový rolák Benetton
    spousta vlněných kabátů za 60 a méně Kč, bohužel poněkud nemoderní střihy
    WOCKOO
    WOCKOO --- ---
    holky máte některá zkušenost s obchodem na Vinohradech přímo u zastávky Šumavská?
    Dneska jsem tam vlezla, zvenku to nevypadalo špatně, uvnitř cca 50-ti letá bába s růžovýma dredama. říkala mi, že tam mají i dost drahé věci, takže fungují i jako půjčovna. Porozhlídla jsem se- většina normální hadry, hodně kabátů a tak, místy zajímavé šaty nebo i různé jakože kostýmy, značky nevím, jestli to bylo něco nóbl, občas cena třeba 2 litry, nejdražší věc jsem tam viděla snad za 4,5 tis.. Ale i ty normální věci dost předražené. Když jsem sáhla na nějaké šaty na hromadě, jen jsem narovnala látku.. tak bába na mě houkla, ať ty věci na hromadách nechám na pokoji, že na ramínkách toho mám na prohlížení dost...
    jako nevěřila jsem.. když jsem se teda obrátila k odchodu, zjistila jsem, že uvnitř není klika a musí mi bába otevřít bzučákem. asi aby jí ty drahocennosti nikdo neukradl.
    Fakt ještě pořád jsem v šoku, místo hrůzy :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam