• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MOUNTBATTENSecond handy, "sekáče" - kde se levně a dobře oblíct?
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    SAT_ANN: Lehce vypáslej.
    SAT_ANN
    SAT_ANN --- ---
    PINK_CICINKA: vypasovanej nebo ackovej?
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    V sekáči na Vysočanské spatřen moc pěkný béžový jarní kabátek Amisu. Vel. 42, cena kolem 200, ve 2. patře. Byl mi velký, oplakala jsem ho.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    GUDRUN: tak jsem tam dala novou kolekci 25. a opakovani po 5 tydnech a az budou slevy, hlaste, budu davat a treba to zas bude funkci :-)
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    MOUNTBATTEN: Mountko, uz neplati, neni to aktualizovane od te doby, co sjednotili nove kolekce. Ale chtelo by to, mame to ted o dost jednodussi.
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    SEMTELE: minulý týden byla nová kolekce.
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    Nevíte kdy budou zase nějaký slevy v TH? Ráda bych nějaký levný džíny na přešití...
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    NIGHTFURY: kdyz jsem byla naposledy v Modrem pavilonu, meli jich tam docela dost. Odnesla jsem si jeden za 300.
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Neviděl někdo v některém pražském sekáči takové ty barevné jarní kabátky? Ideálně za rozumné ceny? :)
    SEMTELE
    SEMTELE --- ---
    Už to tam maji přes tejden, tak asi ještě to chvíli vydrží
    LADY_LEIA
    LADY_LEIA --- ---
    netusite, do kdy tyhle ceny budou platit? ja budu mit cas az pristi tyden ve stredu a chci taky svetr za 60 :)) nebo jsou to normalni ceny?
    NEVENA
    NEVENA --- ---
    Tak na Vysočanské jsem taky ulovila krásný svetr, druhý jsem tam musela nechat a dneska se jdu podívat, jestli na mě nepočkal...
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    potvrzuji velký výběr svetrů na vysočanské za 60 Kč, ale ty jsem jen zběžně projela, ikdyž neodolala jsem nad jedním černým s krátkým rukávem, jen do pasu... ale ten stál asi 78 Kč (paní říkala že je ze štendru výběrových)... neměla jsem moc času, ale mám ještě sportovní tríčo od pumy do fitka asi za 80.

    Nahoře jsem si všimla vcelku pěkného výběru bot, dalšího štendru s mikinami a svetry za 40, dole pak byl docela slušný výběr košil.
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    thanx;-P
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    TRANQUILITY: to maj urcite.
    Tady je jejich web http://www.sahu.cz :-)
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    NIGHTFURY: nevíš, do kolika tam mají otevřeno? Budu tam dnes po páté hodině, tak kdyby měli do šesti...
    NIGHTFURY
    NIGHTFURY --- ---
    Vlezla jsem úplně náhodou do sekáče na Vysočanské a pecka! Mám několik svetrů (dnes většina svetrů za 60 Kč) a několik vážně pěkných triček za cenu mezi 30 a 50 korunami. A nahoře bylo i pár dost pěkných sak v mojí velikosti, jen jsem na ně už neměla peníze :) Tak zase někdy zajdu, fakt jsem byla překvapená - všechno čisté, voňavé, na ramínkách a nic extra olezlého.
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    OXIS: Aha, Ty myslíš max, ze? To uz je na slovenské a tuším, ze je to jen komise. Prsej se znackama (burberry košili jsem tam viděla) a taky na ne (na ty znacky) napálej cenu ( oslapany baleriny gucci napr. za dva tis.). Ale věci maj jako pekny.
    OXIS
    OXIS --- ---
    ARQANA: já tudy šla prvně, nevím :). A přijmají i do komise.
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    OXIS: Ten z nástěnky uz je zrušeny. A toto je asi něco nového?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam